Szerző Üzenet

<  Szõnyegek és Padok  ~  Szőnyegrendelés

HozzászólásElküldve: 2009. május 18., hétfő 6:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
Rájöttem hogy nekem pad kell de minnél hamarabb :? minimum kettő :mrgreen: és aból az egyik korlátos kéne hogy legyen :?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 18., hétfő 11:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Akkor nyilván nagyon gazdag vagy.

Én inkább mondjuk nyaralásra költöm az árát :D Vá, menni akarok már, menni menni, Marcis nyaralásra és csak sokat fetrengeni meg kagylótgyűjteniiiiii

ingyen facsart narilevet osztanak és totál szét vagyok pörögve vagy az extra erősss KV teszi meg a hatását vagy most múlt el a tegnap esti két kataflam hatása?????444

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 22., péntek 9:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Nyah... Aszem en most (remenyeim szerint) egy jo idore kivonom magam a szonyeg rendelesekbol... :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 30., szombat 21:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!
Szeretnék rendelni a 3in1 deluxe dance mat -ból http://www.mayflash.eu/3in1-deluxe-danc%20...%20c-p-5.html, ha esetleg valaki még szeretne rendelni rajtam kívül szívesen csatlakoznék az olcsóbbság érdekében.
Budapesten lakok.

Köszi!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 30., szombat 21:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Csak egy jotanacs...
http://www.mayflash.eu/3in1-deluxe-danc ... c-p-5.html
Inkabb igy linkeld es ne ugy hogy ha rabokunk akkor egybol ugy jutunk oda mintha be lennenk lepve a regisztraciodba...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 31., vasárnap 19:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszi, javítottam :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 25., csütörtök 14:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!
Egy kicsit még (nagyon :dirr: ) kezdő vagyok a témában, de olvasgattam a fórumot, és nekem olyan problémám akadt, hogy szeretnék rendelni egy táncszőnyeget a barátnőmnek a http://www.tancmania.hu -rol, de nem vagyok benne biztos, hogy ez a Dance Mat V1 vagy a V2. Ha az árát nézem szerintem V2, de sose lehet tudni. Esetleg valaki rendelt már innen? milyen a tapasztalata? hamar tönkremegy? Vagy esetleg tudtok olyan helyet ahonnan jó minőségű táncszőnyeget lehet venni kis hazánkban max. 15-20ezerér?
A helyzet az hogy pár napon belül (max 1 hét) kéne.
Előre is köszi a válaszokat:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 25., csütörtök 15:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Hamar tönkremegy, Magyarországon nem árulnak tartósat.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 25., csütörtök 15:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ahh :? értem.
Akkor lehet érdemesebb mondjuk egy ilyet behozatni?: :roll:
http://www.mayflash.eu/3in1-deluxe-danc ... p-124.html
Ez szállítással együtt 22ezer, és 3-6nap alatt itt van. Ez már szerinted megéri? Ez a V2.5.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 25., csütörtök 15:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
EDIT: nem vettem észre hogy közben ketten posztoltatok, ezt írtam az első postodra:

Idézet:
Ez se nem V1 se nem V2. Amikről itt a fórumon beszélünk az ennél egy jóval jobb minőségű szőnyeg, aminek külön szivacsbetéte van amitől jobban érzékel, kevésbé csúszik és kíméli a talpat.

Ha jól látom ez ugyanaz a típus amit annó az elektroworldben meg hasonló nagy áruházakban lehetett 3000-ért kapni. Ez a legalapabb típus, változó, hogy meddig bírja, általában hamarabb lesz érintkezési-hibás, minthogy elszakadna a használattól, egy pár hónapig azért valószínűleg jó lesz, de ne lepődj meg ha hamarabb elromlik.
A legnagyobb baja, hogy borzasztóan csúszik. Ha a barátnőd max. 35-40 kiló és kezdő, akkor a honlapon látott megoldással, ha szőnyeget raksz alá az megfogja, de ha nehezebb akkor miután kicsit belejön érdemes speciális csúszásgátló szőnyeget rakni alá, vagy a földhöz ragasztani, mert nagy esések lehetnek belőle.

Ebben az árkategóriában (5-6000 Ft) sajnos nincs sokkal jobb minőségű, jobban jársz szerintem ha nem ilyet rendelsz hanem mondjuk Ignition Foam-os V2.5-öt (http://www.mayflash.eu/3in1-deluxe-danc ... p-124.html), mert ér négyszer annyit mint az előbbi, bár nem tudom küldik-e 1 hét alatt (kérdezz rá e-mailben konkrétan még ma), mondjuk ismerősömnek rendelt csütörtökön és hétfőre meg is érkezett szóval simán lehet, hogy nálad is gyorsak lesznek.

Szóval igen én a 2.5öt ajánlom, pont amit linkeltél.
tancmania.hu... a maga igénytelenségével tökéletesen jellemzi a magyar táncszőnyeg forgalmazókat.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. június 25., csütörtök 16:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagyon szépen köszi a segítségeteket :D Jó látni hogy ennyire segítőkészek vagytok :D Akkor ezt meg is rendelem :mrgreen: Köszi 8)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 20., hétfő 17:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok! V 3-as szőnyeget szeretnék rendelni valakivel mert a 2db olcsóbb együtt és úgy hallottam jó minőségű szőnyeg és tartós.
Szóval keresek valakit egy rendeléshez ha meg lehet oldani :)

Így 159eu/2db kb. 22ezer ft-ra jönne ki darabja szállítással.
Egyébként kb. 30ezer ft/1db ha egyedül rendelném meg.
Ha valakit érdekel írjon ide vagy küldjön emailt.
http://www.mayflash.eu/2pcs-deluxe-danc ... p-106.html

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 20., hétfő 22:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
Én maradok a padnál :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. július 30., csütörtök 11:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok! Még mindig várok valakire egy közös V3-as szőnyeg rendeléséhez.
Együtt rendelnénk meg a szőnyeget!!!
Ahogy olvastam a V2-es szőnyeg rossz volt-nem vált be, a V2.5-ös szőnyeg rizikós lehet akkor marad a 2009-es verzió a V3-as táncszőnyeg.
http://www.mayflash.eu/2pcs-deluxe-danc ... p-106.html

1 db 80 euro lenne, a 2db kedvezménnyel 120 euro, tehát 60 euro fejenként + ehhez jön a szállítás /a szállítás ára ugyanaz 1db rendelésénél és a 2db-nál is/.
Mindenki tud csinálni egy próba rendelést a mayflash. eu-n.
Kattincs az email gombra nálam és az emailemre fog érkezni az üzeneted, de írhatsz ide is. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 30., csütörtök 23:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
egyébként Kimmy írta hogy szeretne rendelni szőnyeget csak nem ide... nem tudom láttad e de írj neki hátha rendelne veled :nyelv1:

én soha de soha többet nem veszek szőnyeget... az biztos már alig várom hogy raktáron legyen a pad egyből kettőt rendelek :dirr: ahogy így előre számolgatok egy hónapot fog bírni a pad nállam :dirr: azért szeretnék kellemesen csalódni és bírhat többet de akkor már tudok doublezni :dance1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. július 31., péntek 8:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
Minek az neked? Most csinaltal padot magadnak nem?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 31., péntek 9:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
igen most csináltam de én még szeretnék kettőt ^^ sőt lehet még egy másik padot is összerakok ha nagyon unatkozok :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. július 31., péntek 11:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia Myki! Köszi a segítséget :) írtam emailt Kimmynek, remélem megkapja és reagál rá.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 31., péntek 12:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
ha nem akkor a telefon száma is fentvan a fórumon szerintem :mrgreen:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. augusztus 4., kedd 13:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 88Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. október 19., vasárnap 22:14
Asszem reagáltam xD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. augusztus 5., szerda 13:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia Kimmy! Sajnos nem kaptam semmi üzenetet az emailemre. :(
Megadom a barátom email címét ide írhatsz-az üzeneted is erre az emailre érkezett volna meg..
majky.kiss@freemail.hu- ez az email cím,nem gond ha publikus:)
Remélem téged is érdekel egy közös rendelés ;)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 30., szerda 20:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok friss vagyok és még nem is csináltam ilyet, de nagyon tetszik ez a szőnyeges dolog :P igazából barátnőmnek szánom karácsonyra/szülinapra és olvasgattam a fórumot h mi is lenne nyerő az ő 50 kilójának és a v2.5 ösre szánnám el magam. Szerintetek jó választás? ha igen akkor a 2 darabos verziót akarom hogy tudjunk egymás ellen is jáccani. Olyan kérdésem lenne, hogy megbízható e ez a külföldi oldal, illetve milyen módon megy a fizetés. Valamint ha 2 db szőnyeget rendelek akkor az hány kiló? melyik árkategóriába esik a szállítás miatt? És garancia van é rá vagy sem? Nagyon köszi ha segítetek:) Szerintem nagyon örülne neki. És hogy így jobban beleástam magam a témába nekem is egyre jobban bejön

Üdv: Gergő
És csakígy tovább jópofa ez a klubb ;)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 30., szerda 23:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
És jössz klubba akkor? :)

(A többihez nem tudok hozzászólni, még nem rendeltem netről szőnyeget.)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 1., csütörtök 10:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nos... A fizetesi modok ott vannak felsorolva oldalt... Mindenfele bankok meg bankkartya fajtak meg PayPal... Valasztani lehet boven...
Suly? Hat sztem a ketto egyut nincs 5 kilo az tuti.. 2 azert talan igen...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 1., csütörtök 17:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
hm...köszi szépen, hát sajnos vidéki vagyok és nem nagyon tudnék pestre járni, illetve nem nagyon szeretem Pestet. Nekem a vidék való meg van már egy versenyszerűen űzött hobbym ami igen lefoglal. De köszi h segítetek. Még gondolkozok az ajándékon...csak nem akarok gagyit venni mer annál rosszabb nincs mikor kedveskedsz vmivel és 2 hét mulva elromlik.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 4., vasárnap 18:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Én is nemrég kezdtem el gondolkozni rajta, hogy szeretnék egy táncpadot. :) Segítséget szeretnék kérni, mert nem igazán értek a dologhoz, hogy milyet lenne érdemes venni? Meg még azt szeretném megkérdezni, hogy PC-hez egyáltalán van? Előre is köszönöm a segítséget! :)

A klub meg nagyon jó, még nem néztem meg mindent, de eddig nagyon tetszik. :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 4., vasárnap 18:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Van egy teszt, azt is ki lehet tolteni es ott vannak linkek szonyegekkel :3
Es igen, csak PChez valot erdemes venni, a tobbi eleg rossz minosegu :S

Akkor varunk szeretettel :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 4., vasárnap 18:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
Es igen, csak PChez valot erdemes venni, a tobbi eleg rossz minosegu :S

És mellette MAXIMUM 20 db szám, a legdrágábbon TV-sen/PS-en is!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 6., kedd 18:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszönöm! :) A tesztet is megnéztem és vissza is olvastam :P

Így most két szőnyeg az esélyes, az egyik ez: http://www.mayflash.eu/3in1-deluxe-danc ... c-p-5.html

a másik a v2.5-ös: http://www.mayflash.eu/3in1-deluxe-danc ... p-124.html

Ti melyiket javasolnátok? Mert gondolom a különbség annyiban van, hogy milyen hamar megy tönkre... ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 6., kedd 18:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
Utobbi... Jobb a szivacs lassabban "godrosodik"...

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 4
117 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.