Szerző Üzenet

<  Szõnyegek és Padok  ~  Milyen táncszõnyeget vegyek? TESZT

HozzászólásElküldve: 2008. december 27., szombat 21:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Milyen táncszonyeget vegyek? TESZT

Az alábbi pár kérdésbol álló tesztbol megtudhatod, hogy milyen szonyeget ajánlunk neked. Amennyiben nem magadnak lesz a szonyeg, hanem ajándékba, a kérdésed nem rád, hanem a szonyeg jövendobeli tulajdonosára vonatkozik! Fontos, hogy nagyon sok féle szőnyegre lehet bukkanni az interneten és a felhozatal folyton változik. Itt csak olyanokat írunk le amivel volt tapasztalatunk.

FIGYELEM! TV-re csatlakoztatható, beépített zenés, Hannah Montanas, Hello Kittys és egyéb gagyi szőnyegekkel nem foglalkozunk! Ilyesmiről csak lebeszélni tudunk mindenkit, mert nemcsak drágábbak, de rosszabbak is sokkal mind minőségileg, mind játéktechnikailag.

1) Próbáltad már a táncszonyegezést?
Nem (1pont)
Igen, egyszer (2pont)
Igen, többször (3pont)

2) Szeretsz táncolni?
Nem igazán, de jó mókának hangzik a Táncszonyeg (1pont)
Igen (2pont)
Imádok!!! (3pont)

3) Mennyire tudnád gyakran használni a szonyeget, illetve milyen terheléssel?
Ritkán használnám, VAGY kisgyermeknek lenne (max. 14 éves, átlagos testsúlyú) (1pont)
Gyakrabban használnám, VAGY 14 év feletti vagyok, vagy enyhén túlsúlyos (2 pont)
Sokat szeretném használni, felnott vagyok (3pont)

4) Mennyire van pénzed a szonyegre?
Nem nagyon, legyen minél olcsóbb (1pont)
Fontos a minoség, de nincs sok pénzem (2pont)
Hajlandó vagyok többet fizetni, de minoségit vennék (3pont)

Számold össze a pontjaid!

Értékelés:

4-7 pont:
Nem nagyon próbáltad a táncszonyegezést, nem tudod, hogy milyen, és mennyire tetszene, vagy csak ritkán használnád. Ajánlatunk a legolcsóbb táncszonyeg, ami kapható.
Ezek a szőnyegek komolyabb terhelés alatt általában hamar tönkremennek: nem érzékelnek rendesen, vagy szétszakadnak. A magyar kereskedőknél föllelhető szőnyegek 99%-a ilyen. A minsőég nagyon ingadozó. Példa egy korrektebb darabról:

Magyar oldal:
http://master-comp.addel.hu/detailproduct.php?productid=149608

7-10 pont:
Már ismered a táncszonyeget, valószínüleg többször használtad, vagy fontos számodra a minoség. Ez a szonyeg közepesen tartós, nem csúszik annyira mint az egyszerűbb változatok, és belül puha, polifoam bélés van, hogy ne fájjon a lábad!
Jelenleg ilyen szonyege van a Táncszonyeg Klubnak is.

Magyar oldal:
http://master-comp.addel.hu/detailproduct.php?productid=458163
Külföldi oldal:
http://www.mayflash.eu/3in1-deluxe-dance-ignition-high-dense-foam-ps2xboxpc-p-124.html
A mayflashnél legutóbb egy olcsóbb típussal (V2) eléggé megjártuk, mert a rendelésből minden második körülbelül hibás volt, úgyhogy csak óvatosan.

10-12 pont:
Nagyon szeretsz táncszonyegezni, és jobb esetben sikerült összegyujtened egy kis pénzt, hogy vehess magadnak fém táncpadot! Ebben az esetben már valószínűleg van elég tapasztalatod a témában és magad is ki tudod választani mit akarsz, de ha mégis kiváncsi lennél pár példára, akkor álljon itt az, hogy a klubtagoknak mivel volt már dolga.

Külföldi oldalak:
http://www.mayflash.eu/
Itt az alábbi kategória: Metal Dance Pads

IloveRenji (Rita, a klubvezeto) táncpadja:
https://www.cobaltflux.com/xcart/product.php?productid=16133&cat=0&page=1&featured

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 28., vasárnap 0:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
lol :D cuki :D szerintem jó, aranyos :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 29., hétfő 11:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Nah mivel a kep merete nagy ezert csak a linket szurom be ide...
http://idimmu.fw.hu/Chuck_Norris_Approves.gif

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 9., péntek 21:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 2Tartózkodási hely: Csongrád megyeCsatlakozott: 2009. január 9., péntek 21:47
Nekem olyan problémám van, hogy van egy szőnyegünk. Nagyon egyszerű, így néz ki (szerintem pont ez a változat, mert a többi mind másmilyen, nah szóval pont ez van):
http://master-comp.addel.hu/detailproduct.php?productid=149608

A gondom az, hogy ezen az oldalon az áll, hogy ez a típus USB-csatlakozós. A miénkhez nem tudom, hogy lehet kábelt beledugni, mert sehol se találtam rajta a kábelnek helyet. Ahol a képen az USB-csatlakozó van abban a kis fekete részben, ott a miénken olyan kábel van, aminek a végén 3 kis "izé" van, amit a tv-re kell rákötni. Apukámék vették, és megkérdeztem apát, hogy van-e hozzá nekünk USB-kábel, és azt mondta, hogy nincs. De ha a képen ugyanaz a típus van, akkor ez hogyhogy nem olyan? Valaki legyen szíves elmagyarázni ezt, és elmondani, hogy hogyan tudnám rákötni a számítógépre, hogy használhassam a StepMania programot....

Előre is millió köszönet a válaszért!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 9., péntek 22:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Hmm... Es TVre kotni probaltad?
Mert sztem legalabbis siman elkepzelheto hogy egy csak TVre kothetot kaptal veletlenul.
Az hogy ugy nez ki kinezetre mint barmelyik a kepen az eleg keves tampont sajna. Kinezetre nagyon sok tipus tud nagyon is hasonlitani.
Barmi leiras volt esetleg a szonyeghez? Mert talan abban is lehet valami tampont.
Azert is nezz ezeknek utana mert pl azt figyeltem hogy a nagy uzletek karacsony kornyeken rettenetes dompinget tartottak a kulonbozo TVre kotheto szonyegekbol.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 10., szombat 7:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
LOL, először nem érettem, hogy milyen tampont akarsz Misi :DDD

Amúgy mivel senki már nem reagált a tesztre, nem akarjuk kirakni az oldalra? :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 10., szombat 12:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
@Temari: fenykepet kerunk, mer ugy konnyebb...
Csak a csatlakozorol, nem kell a szonyegrol is...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 10., szombat 13:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
@Temari: TV csatlakozó? Az érdekes, mivel a Master-Comp elvileg olyat nem is forgalmaz... Na most ha tényleg így van és TV-set kaptatok akkor menjetek be személyesen az irodájukba és reklamáljatok ki egy újat.

Ja hogy "Cím: 9700 Szombathely Mátyás kir. u. 7.
Telefon: +36 94 311870
E-mail: bolt@master-comp.hu
Weboldal: http://www.master-comp.hu"

Akkor szombathelyre mégse fáradjatok be személyesen, hanem mondjuk telefonáljatok, de az a minimum, hogy küldenek egy USB-set miután előzőleg rosszat küldtek, és ne hagyjátok a dolgot annyiban semmiképpen.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 10., szombat 17:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mar ha tuti ott es az lett veve termeszetesen :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 16., péntek 20:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 2Tartózkodási hely: Csongrád megyeCsatlakozott: 2009. január 9., péntek 21:47
IloveRenji írta:
@Temari: fenykepet kerunk, mer ugy konnyebb...

Csináltam képet a csatlakozóról, igaz, nem valami minőségi, de csak telefonnal tudtam megcsinálni.
http://i204.photobucket.com/albums/bb10 ... abel01.png
http://i204.photobucket.com/albums/bb10 ... abel02.png

SoonDead írta:
@Temari: TV csatlakozó?...ha ténylegTV-set kaptatok akkor menjetek be személyesen az irodájukba...

Nos, ezzel csak annyi a probléma, hogy ezt a szőnyeget apámék kb 2 éve vették a METRO-ban, és nem hinném, hogy ennyi idő után cserélnének vagy valami....Azon gondolkoztam, hogy valakinek eladnánk, és vennénk egy másikat, ami biztosan USB-s...

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 16., péntek 22:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Hat ez biza a tv csatlakozo...probaltad a tvbe bedugni? Adtak hozza vmi cdt vagy vmit?
Mert ezt nem fogod tudni bedugni a a gepbe Q_____Q
Hat, jah probald meg eladni, mondd azt h vilagit ha ralepsz :dirr:
Ugyanis otletem sincsen h hogyan lehetne hasznalni, eleve nem tudom hogy mukodik a tvs, de eleg korulmenyes hasznalni
De sok szerencset XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 16., péntek 23:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Na O_O

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2009. január 16., péntek 23:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Ezt végre elküldi. Ma már harmadjára irok ide, és nem jeleníti meg :S Ez már nem az első amióta újjítások lettek :S
Szóval a tévés csatisok olyanok, hogy ha bedugod elindul a program.
Szomszéd csajszi mesélte, hogy valami táborba voltak, ahol 1000 huf-ért lehetett venni ilyen tévésset és csak bedugta és el is indult valami, de valami nagy gagyiság.

HozzászólásElküldve: 2009. január 16., péntek 23:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
gondolom ha AV-re teszed a tv-t az se árt :DD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 17., szombat 13:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
Yepp... Akkor jok voltak a tippeim...
Hat ez gepre valoban felejtos. Tenyleg az eladas es USBs vasarlasa tunik a megoldasnak egyedul. :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 1., szerda 17:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 4Csatlakozott: 2009. április 1., szerda 16:52
van 4 éves Dance Dance Dance táncszőnyegem amit már 3 éve nem használtam. ma megpróbáltam feltelepíteni, de kiderült hogy trójais a lemez. mit tegyek? előre is köszi: Bogi :@@: :T-T: :sadkitty: :sadpanda:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 1., szerda 17:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
Legegyszerubb... Lemez megfog, unnepelyesen kukaba belehelyez, uj szamok beszerzese... :dirr:

Egyebkent regi cuccoknal van hogy a viruskeresok hierisztikus keresoje valamire azt mondja hogy virus mikor valojaban nem...
Persze a risk attol meg ott marad.

Egyebkent eleg ha egy topicba irod be a kerdesed...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 1., szerda 17:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ne telepíts semmit a lemezről, töltsd le a StepManiát.

HozzászólásElküldve: 2009. április 1., szerda 22:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
és az megy bármijen szőnyeggel?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 1., szerda 22:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
sot... akar fem tancpaddal is :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 2., csütörtök 0:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
A tesztem mikor lesz kirakva a honlapra? :sadkitty:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 2., csütörtök 6:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jah... Az nem olyan hogy ott van a forumon fent es itt meg tudja csinalni aki erre teved?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 2., csütörtök 15:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
még 1 kérdés. letöltöttem a stepmania-t de nem megy a szőnyegemmel. mit csináljak? :angry1: :pif: :MM:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 2., csütörtök 15:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
mert ilyen szőnyegem van:
Csatolmányok:
462-2.jpg
462-2.jpg [ 44.36 KiB | Megtekintve 9664 alkalommal. ]

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 2., csütörtök 18:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
Az kizart h ezzel nem mukodik..olvasd el jol a GYIkot
Viszont nem kene 2 topikba irogatni :dirr: Irjal a masikba akkor ezzel kapcsolatban...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 2., csütörtök 18:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ne iranyitsd mind a ket topicbol a masikba :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 2., csütörtök 18:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem is van olyanom is, de simán megy vele a szőnyeg :)
Settingsben vagy opsionsben vagy miben be kell állítani a gombokat.

HozzászólásElküldve: 2009. április 2., csütörtök 21:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szerintem a honlapra is kikéne rakni, azért csináltam... :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 9., kedd 9:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
sziasztok!!!!!

dance maker 2 tánc szőnyeget kaptam de nincs magyar leírása:(:(
s lehet hogy butaságot kérdezek de az baj ha nem zenél????
ha van valakinek legyen szíves írjon nekem pár szót róla!!!
látom nagyon sok mindenkinek segítetek már ezért is bátorkodtam én is kérni:$
válaszaitokat nagyon köszi:Edit

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 9., kedd 11:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Szia, itt a klubban csak Dance Dance Revolution (esetleg ritkábban Pump It Up) szabványú szőnyegekkel foglalkozunk, ráadásul csak olyan fajtákkal amit számítógéphez, konzolokhoz lehet csatlakoztatni úgyhogy kétlem, hogy bárkinek lenne ilyenje. Azért végeztem egy kis kutatómunkát:

A dance maker 2 egy elég buta játék, elvileg kéne zenélnie, de csak 3 szám van beépítve ami meglehetősen kevés. IGEN AZ BAJ HA NEM ZENÉL! Ha a tiéd nem zenél szerintem vidd vissza, és ha lehet vásárolj az árából valami mást, mert ez nem tűnik hosszútávú beruházásnak.
A játék talán legnagyobb hibája, hogy túl könnyű. Ha az ember megszokja, hogy mikor hova lépjen, a legnehezebb szint sem jelent semmilyen kihívást és könnyen kap az ember legjobb értékelést.
Ezt mi sem mutatja jobban, mit az hogy gyakorlatilag sehol nem írnak a szőnyeg tartósságáról (csak annyit, hogy valakinek a középső cucc 3 nap alatt tönkrement és miután kicserélte a következő is), pedig azért táncszőnyegeknél ez elég sarkallatos pont tud lenni, viszont ezt a szőnyeget senki nem használta annyi ideig, hogy ez szempont legyen.

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 5
137 hozzászólás
Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.