Szerző Üzenet

<  Szõnyegek és Padok  ~  Milyen táncszõnyeget vegyek? TESZT

HozzászólásElküldve: 2010. január 29., péntek 20:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
de ilyet szakítottam ketté :nyelv1: :nyelv1: 3at is :roll:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 30., szombat 0:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
azért csak nem leszek ilyen brutális.^^

de amúgy nem tudom, engem nem zavar hogy nincsennek kiemelve a nyilak..úgyis kitaposom majd a helyét. :dirr: és van most már kétoldalú ragasztó is, ennek nagy tételben való alkalmazásától várom a megoldást a csúszásra.^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 10., szerda 12:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 8Csatlakozott: 2010. március 9., kedd 23:36
hehehe ilyenem volt, 1 hónapot bírt (aktív használat napi 1-2 óra), utánna a hátsó 3 elkezdett nem érzékelni... kibeleztük és elég gáz konstrukció... a vékony fólia amin a vezetősáv van olyan szintű mint amibe a virágokat szokták csomagolni :D szétvolt gyűrődve (nagyon gyűrődékeny) és így pillanatok alatt kikopik a gyűrődés helyén a vezetősáv.... szal én kihagynám legközelebb :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 10., szerda 14:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Sziasztok!!!!!
Én a kislányomnak keresek szőnyeget!!!!!
Tudtok valami jót ajánlani???
Lehetőleg rózsaszín legyen és zac efronos azt nagyon szereti!!!

kösziiiiiiiiii!!!!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 10., szerda 14:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Szia Bergkamp!

Válogass kedvedre: http://arukereso.hu/search.php?zac+efrom+tancszonyeg

Nekem a csillagos a kedvencem, én azt venném a fél éves kislányomnak.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 10., szerda 14:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
Szia én kettőt is tudnék ajánlani neked az egyik az ez:
Kép
a másik pedig:
Kép

előre is sok sikert a választáshoz!!!!!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 10., szerda 14:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead jó ízlésed van bár nekem a pónis jön be :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 10., szerda 17:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
hm... itt fehérváron nincs a médiába táncszőnyeg (ha érdekel valakit) :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 10., szerda 17:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
@geery: nem tudom, én egyelőre még nem mondanám hogy rossz vétel volt. már lassan másfél hónapja van meg és még mindig jól működik..többnyire mert van amikor hiperérzékeny a cucc. (ami amúgy lehet hogy azért van mert én állok mindig rossz helyre. :mrgreen: )
gyűrődésre meg szerintem tökéletes a leragasztás. most minden nyíl körbe van ragasztva szóval kb minimális szinten gyűrődik. ja meg most már nem is annyira csúszik fölül se mint kezdetben.
...persze ettől függetlenül ha ez elromlik szinte biztos hogy nem egy ugyanilyen lesz a következő áldozat. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 10., szerda 17:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
értem :) én szerintem egy ilyennel fogok próbálkozni: http://gamecube.hu/termek/5_az_1-ben_dd ... i_usb.html bár garanciát még majd megkérdem, ha jó láttam ilyet ajánlott valaki előzőekben külföldről igaz itt magyarisztánban kicsit drágább de ha van rá garancia akkor szerintem megéri... ha van valakinek ilyen akkor írjon plz véleményt :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 10., szerda 17:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Bergkamp írta:
Sziasztok!!!!!
Én a kislányomnak keresek szőnyeget!!!!!
Tudtok valami jót ajánlani???
Lehetőleg rózsaszín legyen és zac efronos azt nagyon szereti!!!

kösziiiiiiiiii!!!!

erre csak azt tudom mondani hogy Sota Irén

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 10., szerda 17:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
geery írta:
értem :) én szerintem egy ilyennel fogok próbálkozni: http://gamecube.hu/termek/5_az_1-ben_dd ... i_usb.html bár garanciát még majd megkérdem, ha jó láttam ilyet ajánlott valaki előzőekben külföldről igaz itt magyarisztánban kicsit drágább de ha van rá garancia akkor szerintem megéri... ha van valakinek ilyen akkor írjon plz véleményt :)

Ez most került forgalomba, elvileg szombaton teszteljük, de így távolról korrekt vételnek tűnik úgyhogy hajrá.

Amúgy meg kattintsatok rá a mókás linkemre, mert NAGYON vicces vagyok nem?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 10., szerda 21:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Köszönöm a sok segítséget!

(Misu te nagyon bunkó vagy, nem tudom miért kell egyből köcsögnek lenni! Szerintem én rendesen szóltam hozzá a topikhoz!)

A gondom az hogy az én gyerekem még nem tud járni, csak négykézláb ugrál, szóval valami speckó szőnyget nem árulnak iylen célból?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 10., szerda 22:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
esetleg ilyen ^^

Kép

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 10., szerda 23:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
Barneeeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyy (**)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 11., csütörtök 14:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Bergkamp írta:
(Misu te nagyon bunkó vagy, nem tudom miért kell egyből köcsögnek lenni! Szerintem én rendesen szóltam hozzá a topikhoz!)

az ilyen emberek miatt nem leszek sosem gyerekes anya :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 11., csütörtök 14:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
Én meg mert nincs méhem :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 11., csütörtök 21:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
En HKsat akarok :ying:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 11., csütörtök 21:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
amúgy viccen kívül..nekem tényleg bejön a Hello Kittys. :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 12., péntek 0:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
mi nem szeretnénk semmilyet

max egy medence lenne jó a nappaliba

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 12., péntek 11:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
geery írta:
hm... itt fehérváron nincs a médiába táncszőnyeg (ha érdekel valakit) :(

Ehhe... Fehervar... De imadom azt a helyet... es miert nem vagyok most ezen meglepve???

HK szonyeg broaf... Puccas TSz-t a nepnek... :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 12., péntek 13:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
Kicsit újraszerkesztettem az első posztot.
Az lenne a kérésem, hogy akinek volt/van fém padja, az ossza meg milyen és akkor bele szerkeszthetnénk azt is.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 13., szombat 17:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead írta:
geery írta:

Ez most került forgalomba, elvileg szombaton teszteljük, de így távolról korrekt vételnek tűnik úgyhogy hajrá.

Amúgy meg kattintsatok rá a mókás linkemre, mert NAGYON vicces vagyok nem?

Akkor azt hiszem azt még megvárom :) Ha letudnád majd írni hogy milyen rajta táncolni meg hogy mennyire tűnik stabilnak strapabírónak tartósnak a belseje (mert ha jól néztem cipzáros) annak nagyon örülnék, és ha jó akkor szerintem meg is rendelem jövő hét elején

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 14., vasárnap 1:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
Megvizsgáltuk, teljesen korrektnek tűnt, normálisan érzékelt kényelmes volt, azt hogy mennyire lesz tartós azt így első alkalommal nehéz eldönteni, de gondolom te sem akarod megvárni a rendeléssel amég a miénk tönkremegy, szóval ha kell szőnyeg akkor szerintem ilyet rendelj.
Ha kiváncsi vagy rá élőben akkor gyere el klubba és nézd meg magadnak, bár ma volt pont klub úgyhogy két hét múlva lesz a következő :D.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 15., hétfő 10:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Jahm... Sztem is igeretes lehet ez a matrac. Foleg hogy ez a benne levo szivacs tenyleg erzodik hogy erositettebb a korabbi modellhez kepest. Eleg stabilnak es nem besuppedonek erzodott meg alattam is. :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 15., hétfő 10:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
Én csak annyit fűznék hozzá, hogy nagyon cuki a cicánk! :D
Épp lop valamit.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 15., hétfő 15:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
köszi a meghívást, szívesen mennék de ahhoz fel kéne utaznom pestre szóval így nehezen megoldható :) na de majd ha jöttök conra megküzdünk =) (nevezzük úgy hogy lemostok a pályáról :'D)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 18., csütörtök 23:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
nyahhh, megjött a fenn említett szőnyeg, hát ez valami brutáális nekem nagyon bejön, majdnem olyan mintha padon játszanék, egyáltalán nem csúszik és szerintem nagyon jó játszani rajta. arról nem is beszélve hogy a kicsit magasított gombok is könnyítést jelentenek valamennyire. 4.5 órát nyomtuk így kezdésnek pörgős számokkal és elég jól bírta. Mindenkinek csak ajánlani tudom. (bár tény hogy a szavatosságáról még én sem tudok írni de egy év garanciát kaptam rá)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 19., péntek 11:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
1 év gari az nagyon korrekt táncszőnyegnél.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 20., szombat 11:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 8Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 15:00
Ugyebár nemrégen írtam, hogy a táncszőnyegem felmondta a szolgálatot. Azóta folyamatosan nézem az általatok linkelt szőnyegeket, meg keresgélek én is...
Most egy ilyenre bukkantam:
Kép

Szerintetek jó, vagy ez is hamar beadja a kulcsot?

Vagy még kicsit spóroljak erre a fajtára?
http://gamecube.hu/termek/5_az_1-ben_dd ... i_usb.html

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 4 / 5
137 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.