Szerző Üzenet

<  Szõnyegek és Padok  ~  Milyen táncszõnyeget vegyek? TESZT

HozzászólásElküldve: 2009. december 13., vasárnap 13:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Sajnos csak egyféle szín van.

De egy filctollal segíthetünk a dolgon :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. december 16., szerda 22:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Nem... De rettenet szep temperakat, filctollakat es hasonlo jo dolgokat lattam mindenfele boltokba... Matricakrol es hasonlokrol nem is beszelve... Szoval megfelelo eszkozokkel abszolut egyenre szabhatoak. :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 16., szerda 23:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 27Tartózkodási hely: Bp.BékásmegyerCsatlakozott: 2009. december 13., vasárnap 12:24
Máshogy nem lehet venni ilyen szőnyeget, vagy csak rendelni lehet? Mert ahogy elnéztem majdnem annyi a szállítási költség mint maga a szőnyeg. Bár az is lehet hogy csak én olvastam rosszul. Azt írja 39.90 euró maga a szőnyeg és a szállítás 27. (40euró kb. = 10ezer Ft)
Ilyen jó minőségűt (ami a klubbotokban is van) nem lehet 576ban venni vagy valami más megközelíthető üzletben? :?: :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 17., csütörtök 0:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Gourry: Magyarországon csak szarokat árulnak, nálunk nincs kereslet a minőségre :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 17., csütörtök 1:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 27Tartózkodási hely: Bp.BékásmegyerCsatlakozott: 2009. december 13., vasárnap 12:24
(Gondoltam még idén veszek egy szőnyeget és úgy kb 10x1000Ft-ot adnék érte... hát igen, nos leginkább nekem > http://www.mayflash.eu/3in1-deluxe-danc ... c-p-5.html < szimpatikus és 40euróért még meg is venném, de mivel a póstaköltség még ennyi lehet inkább megvárom amíg összegyűlik 8 ember és akkor majd rendelek egy ilyet.)

Addíg viszont > http://master-comp.addel.hu/detailprodu ... tid=180997 < en gondolkodok mert kezdésnek szerintem megteszi.
Topic elején linkeltél egy , (elvileg ugyan ezt) de árban és (oké, termék ismertető szövegében) eltér, és nem tudom mi a különbség. > http://master-comp.addel.hu/detailprodu ... tid=149608 <
Persze az is lehet hogy csupán olvasni nem tudok/ vagy csak álmodom hogy a fórumotokba írok. :P

Röviden összefoglalva: ha szerintetek amiket legutóbb belinkeltem (master-comp) nem egy utolsó mezei Hanahontát megcsalt és Jóhnás brothert megszégyenített, kínaiak álltal újra"programozott", mangalicaszőrből varrott táncszőnyegutánzat.. akkor ideiglenesen beérem vele amíg össze nem jön 8ember a (myflashes) előrendeléshez.

Köszi szépen előre is!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 17., csütörtök 10:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
hát ha még mangalicaszőrből lenne...
most viccet félretéve ez tényleg a legalja, de ha nem szeretnél rá áldozni akkor ennek megvan az az előnye, hogy olcsó.

átmeneti megoldásnak esetleg http://machinedance.nl/products.php?id=4

mostani euroárfolyammal váltva 15 ezerből van meg szállítással, mindennel és ez garantáltan tartós és jól érzékel.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. december 18., péntek 17:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

http://www.futuremax.eu bizonyos esetekben nemcsak a futárszolgálatos magas szállítási költség (értsd 36euró), hanem más opciók is vannak, igaz ezek sima postai szállátásokat jelentenek, de akár 10€ -ig is lemehet az ár. Legalábbis darabszám és néha típus függően vannak "lowered shipping cost" opciók. (vmelyik terméknél több darab rendelésekor jön elő (Deluxe), vmelyiknél már egy darabnál is ott van (Impact), gondolom bizonyos súlyt vesz figyelembe a rendszer)

Én is így rendeltem meg múlt héten (nem bírtam megvárni míg sok ember összegyűlik több termék, egyszerre történő megrendeléséhez, de ahogy néztem 2 darabnál adnak árkedvezményt és onnantól kezdve nem nagyon, illetve innentől kezdve már a szállítási díj is egyenes arányban növekszik a rendelt mennyiséggel.)

Előre utaltam a pénzt, s a pénz beérkezése után már fel is dolgozták a megrendelést és átadták szállításra. Elvileg a visszajelzés alapján már úton van, vhol a Deutsche Post-nál van az áru. Kíváncsian várom, hogy meg tud-e érkezni szerény hazánkba a kért termékem... :?

Igaz így egy picit magasabb lett az ár a tervezetnél, mivel deviza eladásin vonták le tőlem az összeget, és kb. még 1500Ft banki költséget jelentet az € átutalása SEPA-n, de így is olcsóbb, mint futárszolgálattal, 27 vagy 36€-ért...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 23., szerda 15:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jelentem, megérkezett a csomagom sikeresen! :dance1:
December 11-én, pénteken adtam fel a rendelést és a pénzt is utaltam. A pénz a következő hétfőn vagy kedden (14-15) meg is érkezett hozzájuk, onnantól kezdve dolgozták fel a megrendelésemet, amit 17-én útnak is indítottak Hollandiában és ma, 23-án ki is hozta a postás Magyarországon...:D
és ami a legjobb az egészben, hogy pont megérkezett még karácsony előtt, a csomagpostás is mondta, hogy 24-én nem szállítanak ki :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 23., szerda 16:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Csak a pontos összeget nem tudtam meg ebből .

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 23., szerda 19:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
engem is érdekelne, hogy pontosan milyen összegért milyen szőnyeget kaptál.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. december 26., szombat 17:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
2db Dancemat v2.5-t rendeltem, így volt akciósan 79.9€ (alapból 49.95€ 1 db, de így 39.95 lett 1 db szőnyeg) plusz 10€ szállítási költség postán, összesen 89.9€. Ez volt durván 25eFt deviza eladásin (279 Ft/EUR) plussz a SEPA utalás bankköltsége 1300 Ft kerekítve.
Így 1 szőnyeg egységára kb 13200Ft-ra jön ki árfolyamtól függően.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 26., szombat 17:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Köszi!

Találtam egy bontatlan ignation 2.0-át az ágyam alatt :D
Mire nem jó a nagytakarítás. Igényt tart rá valaki?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 26., szombat 17:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
ingyen persze :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 26., szombat 19:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
az mi? :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. december 26., szombat 20:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ingyen csak anyukád ad puszit neked!

Bááár... :dirr: :nyelv2:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 26., szombat 23:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji írta:
ingyen persze :lol:

persze.. kis mohó vagy. a klub kommandósai lefoglalják közös klubszőnyegnek.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. december 28., hétfő 0:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Akkor nyitom a licitet... 1 Ft. :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 28., hétfő 10:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
5 ft :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 28., hétfő 13:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
Egyebkent is minek az neked... Nem is jarsz klubba sem... tuti nem is szonyegezel... 6.-

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 28., hétfő 13:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
de szoktam már mindent challengebe tolok 7 ft -.-

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 28., hétfő 14:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
izé
nekem tényleg kellene, ha lehet elvinni.^^ (talán még fizetni is hajlandó vagyok érte. :mrgreen: )

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 28., hétfő 20:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Sztem a klubnak jobban kell..de msot poenon kivul :S

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 28., hétfő 22:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
ja oké..akkor lemondok róla.^^'

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 28., csütörtök 0:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 3Csatlakozott: 2010. január 28., csütörtök 0:20
Sziasztok!

Szeretnék venni egy tánc szőnyeget, de igazából nekem olyan kellene, aminél a nyilak nem jobbra-balra-felfele-lefele vannak, hanem mint a táncgépeknél ÉK-DK-ÉNY-DNY irányban :)
Na ezt jól megmondtam, de gondolom értitek. :) Nyáron szeretnék lent a parton táncgépen táncolni, de azért előtte kellene sokat gyakorolnom, és nem kinevettetni magam :)
Hiába veszek jobbra-balra-fel-le nyilasat, azzal nem érek el semmit, ha a táncgép meg nem olyan :)
Légyszi segítsetek honnan tudok ilyet rendelni és persze olyat ami jó minőségű.

Előre is köszi! :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 28., csütörtök 9:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
A régi mediamarktos széria tudott PIU-t is, csak azok már nehezen fellelhetőek. De általában azok a szőnyegek amik ps2-es portosak azok tudják meg a régebbi USB-sek is, csak manapság szeretik kispórolni a középső érzékelőt sajnos. Érdemes lebeszélned előtte a bolttal telefonon, hogy van-e érzékelő a középső gomb alatt és akkor nem kell annyit mászkálnod érte.

Amúgy ha nincs szőnyeged tudsz úgy is gyakorolni, hogy a földön ugrálsz youtube videókra. De komolyan. Elég sok van fent direkt ilyen céllal.
Meg van budapesten a Westendben, a Duna Plázában és a Morrison's 2-ben is PIU, oda lehet elmenni még gyakorolni.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 28., csütörtök 21:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszi szépen a választ!

Youtube-on én is kerestem ilyen "gyakorló videókat", de nem találtam, belinkelnél nekem egyet-kettőt? Előre is köszi!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 29., péntek 9:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
ilyenekre gondoltam mint:
http://www.youtube.com/watch?v=ITqQw6MTdB0

ezeket a felhasználókat például nézd meg mert több is van náluk
http://www.youtube.com/user/taikoXD
http://www.youtube.com/user/turor2

ezen kívül mindig nézd meg a related videókat azok között is találsz.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 29., péntek 12:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszönöm szépen! =)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 29., péntek 16:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
nos.
nagyjából 24 órája itt csücsül nálam az új szőnyegem. ami tök jó mert ilyenem még sohasem volt..mármint használatlan.^^ no de nem erről akartam beszámolni, hanem inkább leírnám az első benyomásaimat róla.
innen rendeltük: http://master-comp.addel.hu/detailprodu ... tid=149608
mielőtt még valaki megkérdezné, nem ez nem vicc. :) én sem ilyet akartam de egyenlőre most ezzel kellett beérnem. eléggé lehúztátok már többízben a fórumon, szóval fel voltam készülve a legrosszabbra. viszont ilyen szempontból kellemesen csalódtam. például sokkal puhább mint ami eddig volt, meg az érzékelői is jónak tűnnek. egyetlen nagy hátránya hogy valami hihetetlenül csúszik. először az hittem hogy csak vicc az a négy kis tapadókorong ami mellette volt, de nem, eddig elég hasznos volt. de még ezzel is úgy éreztem néha hogy mindjárt kettészakad.:mrgreen:
egyébként pedig heavy hetesig, de még akár kilencesig is teljesen jól használható. a challenge kilenceseket már annyira nem vette gördülékenyen, mert ott már zavaróan csúszott.(arra majd még kitalálok valamit) de szerintem aki ezalatt van az nyugodt szívvel megveheti. persze még nem tudom hogy az érzékelők meddig tartanak ki. (az biztos hogy nem fogom kímélni. de egyenlőre még életben van.^^)
ja meg tök vicces volt hogy újra kellett konfigurálni az egészet. ilyet se csináltam még soha, és vagy háromszor el is csesztem. :dirr: ja és még egy előny: most már lehet itthon ketten is nyomni.^^ a régivel valamiért sose hozta be a doublet, itt meg rögtön az elsőre.

hát asszem elsőre így ennyi lenne. :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 29., péntek 17:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
Én sosem szídtam mert 2 ismerősömnek is van így sok alkalommal volt szerencsém használni.
Legfőbb baja tényleg hogy csúszik, főleg gyorsab számoknál. Másik gond vele hogy nincsenek kiemelve a gombok raádásul a szélső nyilak kisebbek asszem. Hasznos dolog leszigszalagozni. Bálint tett 4 négyzet alapú szivacsot is a gombok alá. Kezdőknek simán jó szőnyeg. Bár neked Juli nem tudom :D

(Myki nem ilyet szakított ketté?)

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 5
137 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.