Szerző Üzenet

<  Szõnyegek és Padok  ~  Milyen táncszõnyeget vegyek? TESZT

HozzászólásElküldve: 2009. június 9., kedd 12:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia!!!!

köszönöm a választ és a háttér/kutató munkádért meg külön hála:)
elnézést ha nem jo helyen kérdeztem csak táncszőnyeg kategóriára ezt az oldalt adta a Google elsőre:)
Üdv.:Edit

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 9., kedd 22:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Jó helyen próbálkoztál, szívesen segítünk, csak nem vagyunk annyira tájékozottak ezekkel a szőnyegekkel kapcsolatban. :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 19., hétfő 13:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hali mindenki^^
Lenne pár kérdésem,bocsi ha nem ide tartozik,de nemtudom hova írjam,elég átfogó,bár sztem ide tartozik leginkább :)

Kissé bizonytalan,zavarodott és tudatlan vagyok szőnyegügyben és ti nagyobbak és tapasztaltabbak hátha tudtok segíteni..

szóval...szőnyeget szeretnék venni...de nem tiszta h a PC-s ddr szőnyeg (pl ez: http://www.ddrgame.com/dance-dance-revo ... eluxe.html ) mennyire kompatibilis más programokkal...tehát van-e különbség ddr és stepmania között olyan téren h ha ddr szőnyeget veszek,menni fog-e vele mind2 program...azthiszem majdcsak sikerül megfogalmazni..

a másik...régebben 1 barátomnál xboxon játszottunk ddr-rel és nagyon megtetszett a kinézete a programnak..és lehet h csak nekem tűnik úgy h a stepmania grafikája nem az igazi és én teljes élményt szeretnék,bár elvileg a stepmania korlátlanabb (na és persze ingyenes) és ezért is lenne jobb...szóval a stepmania, theme letöltéssel kb 100% ddr-ré varázsolható? ha nem,van rá más mód?

a 3. kérdés h ha nem ddrszőnyeget,akkor milyet vegyek? nekem ilyen mindenhova bedugható korlátlanzenés mindentestreszabható, művészigrafikás tökéletes szőnyeg+progi kellene,de ez sztem álom marad...
+ha veszek 1 tv-s szőnyeget és én pl pc-re szeretném csatlakoztatni..veszek hozzá usb-s cuccot..ez mennyire lehetetlen? és ha lehetséges és összedugom,akkor gondolatmenetem szerint ott a szőnyeg programja ugye és azon kívül reagálni fog pl a stepmania-ra vagy a ddr-re?

fú,de sok kérdésem lenne még...hasonló mind...de egyelőre örülök ha ezekre választ kapok...nagyonszépen köszönöm előre is a válaszokat^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 19., hétfő 13:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
A DDR az maga a játékstílus, ahol a fel-le-jobbra-balra nyilakra lépsz.
A Stepmania pedig egy program, amivel lehet DDRezni (és PIUzni is).
Szóval nem igazán értem, hogy milyen DDR nevű programról beszélsz, bár biztos van olyan is.

A Stepmaniahoz rohadt sok skin van, ha van olyan skin, mint a Westendben lévő PIU géphez (már pedig van), akkor biztos van ahhoz is, amihez te keresel. Nézz utána. (Stepmania.com, Google)

Nézd meg a szőnyeg leírását, írják, hogy hova lehet bedugni. A "korlátlan zenés" program a Stepmania, "művészgrafikás" skint meg keress hozzá. (Tökéletes szőnyeg meg nincs.)

Szerintem a TV-seket hagyd. Nem értek hozzájuk, de amit láttam, az alapján azt 4 éves kislányoknak találták ki, akik Hannah Montana parókát hordva akarnak ugrálni.

Szerk.: Ja és amit rá lehet dugni számítógépre, annak _elvileg_ működnie kéne minden számítógépes programmal.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 19., hétfő 15:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Hadd válaszoljak én is még hosszabban:

darksoul írta:
szóval...szőnyeget szeretnék venni...de nem tiszta h a PC-s ddr szőnyeg (pl ez: http://www.ddrgame.com/dance-dance-revo ... eluxe.html ) mennyire kompatibilis más programokkal...tehát van-e különbség ddr és stepmania között olyan téren h ha ddr szőnyeget veszek,menni fog-e vele mind2 program...azthiszem majdcsak sikerül megfogalmazni..

Hát majdcsak sikerül, csak itt van egy kis fogalmi zavar. Az, hogy DDR az egy játékfajta és nem egy szoftver, tehát olyan mintha azt mondanád, hogy sakk. A Stepmania egy szoftver, tehát olyan mint a sakkhoz a Chess Simulator 2000 program, szóval a Stepmaniával is DDR-t játszol, meg az XBOX-os "DanceDanceRevolution Universe"-zel is DDR-t játszol.

Ha számítógépes DDR szőnyeget veszel az olyan mintha egy joystick-et, vagy gamepad-et vagy ilyesmi külső irányítóezközt vennél (az én szőnyegemet pl. XBOX-os gamepadnek érzékeli a számítógép). Az, hogy működni fog-e a te általad választott szoftverrel, az csak a szoftvertől függ (Stepmania/In The Groove/stb...). Ahol be tudod állítani az irányítást magadnak, azokban a programokban működni fog, nem csak DDR játékokban, hanem minden más játékban (például quake3-ban) is be lehet állítani, hogy azt a táncszőnyeggel irányítsd.

TEHÁT IGEN, HA PC-s SZŐNYEGET VESZEL AZ MINDEN PROGRAMMAL MŰKÖDNI FOG.

darksoul írta:
a másik...régebben 1 barátomnál xboxon játszottunk ddr-rel és nagyon megtetszett a kinézete a programnak..és lehet h csak nekem tűnik úgy h a stepmania grafikája nem az igazi és én teljes élményt szeretnék,bár elvileg a stepmania korlátlanabb (na és persze ingyenes) és ezért is lenne jobb...szóval a stepmania, theme letöltéssel kb 100% ddr-ré varázsolható? ha nem,van rá más mód?

Mivel nem tudom, hogy melyik programmal játszottál (mivel XBOX-ra is több van és mindegyik DDR) nem tudom milyen skint keresel hozzá, de valószínűleg egészen pontosan olyat nem fogsz találni, bár baromi sok stepmania skin van úgyhogy akár szerencséd is lehet. Szerintem speciel a legtöbb profi stepmania skin sokkal jobban néz ki mint amit bármelyik XBOX-os ddr programban láttál.

darksoul írta:
a 3. kérdés h ha nem ddrszőnyeget,akkor milyet vegyek? nekem ilyen mindenhova bedugható korlátlanzenés mindentestreszabható, művészigrafikás tökéletes szőnyeg+progi kellene,de ez sztem álom marad...
+ha veszek 1 tv-s szőnyeget és én pl pc-re szeretném csatlakoztatni..veszek hozzá usb-s cuccot..ez mennyire lehetetlen? és ha lehetséges és összedugom,akkor gondolatmenetem szerint ott a szőnyeg programja ugye és azon kívül reagálni fog pl a stepmania-ra vagy a ddr-re?

Hát ha nem DDR szőnyeget veszel akkor vehetsz például perzsa szőnyeget, vagy egyszerű lábtörlőt is.........
De, DDR szőnyeget vegyél, mostmár, hogy tudod is, hogy mi az a DDR ezt azt hiszem értheted is miért.

A TV-s szőnyeg NEM fog menni átalakítóval sem számítógépen, ha van olyan TV-s kártyád hozzá akkor esetleg, de olyan úgy sincs, mert csak studiókban használják, és nem is erre való, hogy játssz vele. NE vegyél TV-re köthető szönyeget.

Kérdezz egyébként nyugodtan, ha még van mit.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 19., hétfő 16:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Még annyit hozzá, hogy sok Dance Dance Revolution skin van fent, az egész XBOX game is ennek a koppintás és belelehet tenni Stepmaniába olyan csili vili dolgokat mint a háttérben táncoló karakter, vagy "kommentátor" hang táncközben.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 19., hétfő 20:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Vagy gyere el klubba ha budapesti vagy, es akkor meg jobban al tudjuk mondani :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 1., vasárnap 23:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszönöm szépen a válaszokat,sokat segítettetek^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 24., kedd 12:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
Kedves Klubtagok!

Tanácsot szeretnék kérni Tőletek táncszőnyeg vásárlásával kapcsolatban. Két terméket néztem ki a neten, az egyik az általatok is preferált 3in1 Deluxe Dance Mat - Ignition Foam (MayFlash), a másik a http://www.tancmania.hu honlapon, az MTS Technology KFT által forgalmazott táncszőnyeg. Az előbbi mellett szól, hogy Ti is ilyet használtok, bélelt, nyolc nyíl van rajta, utóbbiról viszont a fenti honlapon többek között azt írják, hogy „még strapabíróbb, polifoam réteg a terhelés csillapítására, hajtogatásálló anyaga garanciával biztosítja, hogy 10-20 összehajtás után sem alakul ki érintkezési hiba”, stb., de talán a legfőbb érv, ami ez mellett szól: „Termékünkre 24 hónap cseregaranciát vállalunk, a visszaszállítás követően 48 órán belül újra eljuttatjuk önhöz a kicserélt terméket!”, tehát ha gond lenne vele, elvileg könnyedén ki tudom cseréltetni itthon, míg a másik esetében ez problémásabb lenne. Nem tudom, ismeritek e az MTS félét, de a fent leírtak, illetve tapasztalataitok alapján kérdezném, melyiket célszerűbb választani?

Köszönettel
Stockowl

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 24., kedd 12:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Hat ha jol lattam akkor az egy darab 4900 ft vagy mennyi, szal azt tuti NE vedd meg ha sokaig szeretnel szonyegezni XD
Es ha az az ami a kepeken van, akkor ez csak megerositi a gyanumat...

Inkabb a masikat imho

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 24., kedd 13:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
Újra ránéztem a tancmania.hu-ra és megint hányinger kerülget. Mi az hogy Táncszőnyeg™?
Ezek most tényleg levédték a Táncszőnyeg elnevezést?

A honlappal együtt az egésznek olyan hangulata van, mintha a Blaha aluljárójában egy bizalomgerjesztő illető árulná és folyton csak azt bizonygatná, hogy ez az igazi hamisítatlan nagyon jó áru, de ócsó is. Közben meg azon gondolkodsz, hogy vajon melyik kukából szedte ki.

Idézet:
Terméktesztjeinket egy-egy kiállítás alkalmával napi 12 órában folyamatos tánc mellett több ezer gyermek végzi akiknek véleménye,ötletei alapján fejleszti cégünk folyamatosan a Táncszőnyeget™ hogy az maximálissal felhasználóbarát legyen.

hát én lehidalok. Mi ez a tömény baromság? Már látom a tesztet ahol több ezer gyerek folyamatosan táncol 12 órán át.

@Stockowl: Ha komolyan gondolod, akkor lehet, hogy az Ignition drágább, de egy dimenzió választja el a két terméket minőségben úgyhogy mindenképpen azt vedd. A tancmania.hu-s termék SZAR. A http://machinedance.nl-en kapható Impact szőnyeg egy kicsit olcsóbb, és bár még nem volt vele tapasztalatunk, de a csehek esküsznek rá. Szóval még talán lehet átmeneti opció (legalábbis, ha én most szőnyeget akarnék vásárolni, azt vásárolnám).

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 24., kedd 15:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
SoonDead: De hát teljesen igazuk van! Ha 5-12 éves kislányok táncolnak a szőnyegen BEGINNER számokat 12 órán keresztül, hát persze hogy kibírja!

Lehet hogy írok nekik, hogy mégis hogy gondolják az ott írtakat, mert ez felháborító! SD, csinálsz nekem is TSZK-s email címet?

Szerk.:
Stockowl:
Amennyiben meglehetősen sovány vagy (0-50kg), és csak beginner szinten szeretnél táncolni, teljes mértékben jó neked az a táncmániás szar. Amennyiben bármennyire is komolyabban gondolod a táncszőnyegezést, és ezt választanád, készülj fel rá, hogy havonta-2havonta kell visszaküldened nekik a szőnyeget és kicserélni. És ilyenkor nem hiszem hogy fizetnék a telefonszámládat, amikor hívogatod őket, a visszaküldés árát, és őszintén szólva azt sem hiszem, hogy cserénél is küldenék "48 órán belül".
DE nekem annyira felbaszták az agyamat, hogy lehet hogy megcsinálom. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 24., kedd 16:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
ez az oldal vérlázító eléggé

hazudnak mint a vízfolyás, és még ezek után vannak, akik rendelnek is tőlük
mi az hogy ŐK fejlesztik a terméket amikor csak egyszerű forgalmazók? TáncszőnyegTM meg hogy ez a megbízható.. aha
Az én szőnyegem nem sokkal volt drágább, mint az a bóvli, amit ezek árulnak, nem kéne tavikacsa levlistára feldobni az oldalt, hátha valaki elszórakozik vele? :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 24., kedd 21:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
Misu: Nenenene! Rendelni kéne szőnyeget, porig táncolni a klubban, és visszaküldeni nekik 2 hetente :dirr: :dirr: :dirr: :dirr: :dirr: :dirr: :dirr: :dirr: :dirr: :dirr: :dirr: :dirr:

Szerk.: És utána beperelni őket a hazugságot miatt IS. :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 26., csütörtök 13:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Nagyon köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat. Elnézést mindenkitől, akit a belinkelt honlap tartalma fölzaklatott, nem gondoltam, hogy ilyen indulatokat fog kiváltani - de legalább egyértelművé tette számomra, melyik szőnyeget válasszam. Köszönöm mégegyszer.

Üdv,
Stockowl

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 26., csütörtök 13:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
:) nem tudtam miatta aludni 2 napig. máskor kérlek jobban vigyázz mit linkelsz.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 26., csütörtök 18:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead írta:
:) nem tudtam miatta aludni 2 napig. máskor kérlek jobban vigyázz mit linkelsz.

Ja, ez rosszabb volt, mint Berkamp Haruhis képei :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 5., szombat 12:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok.

Én is belépnék a táborba, illetve a lányom:) Erről a szőnyegről mi a véleményetek?
http://www.konzolvilag.hu/xbox360/tancs ... cal-3/1561
Valamint még annyi infó kéne, hogy vennék még egy szőnyeget, de az olyan helyre kerülne, ahol se konzol, se pc nincs. Tehát olyan tv-re köthető típus kellene, de nem akarok szart venni. Milyet tudnátok javasolni?
Köszönöm előre is a segítséget!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 5., szombat 13:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
ird már be még 10 helyre köszi ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 5., szombat 13:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Rendben, megpróbálom! Egyéb értelmes közlendőd esetleg? Bár gondolom nincs:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 5., szombat 17:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ez egy Xboxra (tehat konzolra) kotheto szonyeg. Ugyh ha nincsen se konzol se pc, akkor ez eleg nagy problema, ugyanis nem tudjatok hasznalni.

Ergo csak olyat lehet venni, ami tvre kotheto :S
Azok sajna mind eleg rosszak, ugyh ilyen helyzetben nem lehet okosnak lenni tulsagosan..

De meg ha tvre kothetot is vesz az ember, akkor is a reklamtermekektol (High School Musical, Hannah Montana) tavol kell tartania magat mert ezek dragak es rosszak!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 5., szombat 17:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
IloveRenji írta:
a reklamtermekektol (High School Musical, Hannah Montana) tavol kell tartania magat mert ezek dragak es rosszak!

Pedig ilyet kértem karácsonyra :cry:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 5., szombat 19:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszönöm!
Félreérthető voltam! Tehát két darab szőnyeget szeretnék, az egyik amit linkeltem, azt a lányomnak, nekünk van xbox360. Ezzel kapcsolatban csak azt szerettem volna megtudni, hogy erről a típusól konkrétan van-e infó.
A másik kérdésre sajnos válaszoltál:((( Keresztlányoméknál csak tv van, de mivel már megigértem, hogy ezt kapja, így a legkevésbé rosszat szeretném venni. Erre esetleg javaslat? Bár írtad, hogy mind szar:(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 5., szombat 19:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jaaaa...

aham, hat az igazat megvallva en nem vagyok tul tajekozott Xboxos tancszonyegekben, mert se nekem sem sztem itt senkinek nincsen Xboxa.
Es en alapbol gyanusan kezelek minden olyan termeket amin reklam van mondjuk...
De ezt lehet kapni itthon, es nem tudom h mennyit szannal a dologra, de attol is fugg nagyban hogy honnan, melyik orszagbol veszed. Mert ha ez nem tetszik es jobbat akarsz akkor lehet hogy kulfodrol kell rendelni, de az meg sokkal dragabb lesz sztem.
Meg attol is hogy hany eves/kilo a lanyod. Mert ha fiatal es konnyu akkor ez a szonyeg is jo lesz, es birni fogja, mert nem eri nagy megeroltetes.

A tvsekhez konkretan meg megintcsak nem tudok mondani, en meg nem is lattam olyat, de hat ott nem lehet nagy kulonbseg, tehat be kell menni az elso jatakboltba es megvenni azt ami nem draga. Mostmar ha lesz idom korulnezek eteren, mert egyre tobben kerdezgetnek rola, de en telleg nem tudom melyik a rossz/meg rosszabb sajnos :S

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 5., szombat 20:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszi a választ!

Akkor itt szinte mindenki pc-re köthetőt használ? Na az a típus kiesik nekem sajna.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 5., szombat 21:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 6., vasárnap 0:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Igen... Itt mindenki...
Mar csak azert is mert a PC a legjobb arra hogy szinte korlatlanul lehessen gyarapitani az embernek a szamokat a programba (ami itt meg ingyenes is) igy sokkal tovabb kitolva a valtozatossagot stb...
Sajnos konzolos verzioknal ez inkabb ugy jellemzo hogy van sok sok megvasarolhato resze a programoknak amikre felraknak X db szamot... Szoval broaf megoldas nahh :S
A TVre kotheto meg tenyleg barmelyik rettenet... A szonyegek sem tul jo minoseguek es altalaban pofatlanul keves szam van felpakolva rajuk... Raadasul ezek semmilyen modon nem bovithetoek... Max talan ha veszel egy masik TVre kotheto szonyeget amin mas szamok vannak...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 6., vasárnap 11:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
Uruno írta:
Igen... Itt mindenki...
Mar csak azert is mert a PC a legjobb arra hogy szinte korlatlanul lehessen gyarapitani az embernek a szamokat a programba (ami itt meg ingyenes is) igy sokkal tovabb kitolva a valtozatossagot stb...
Sajnos konzolos verzioknal ez inkabb ugy jellemzo hogy van sok sok megvasarolhato resze a programoknak amikre felraknak X db szamot... Szoval broaf megoldas nahh :S
A TVre kotheto meg tenyleg barmelyik rettenet... A szonyegek sem tul jo minoseguek es altalaban pofatlanul keves szam van felpakolva rajuk... Raadasul ezek semmilyen modon nem bovithetoek... Max talan ha veszel egy masik TVre kotheto szonyeget amin mas szamok vannak...

Köszi!

Szomorúan olvasom, hogy így van:( És a pc-s verziókból, melyik a legjobb? Max 10 ezret szánnék a dologra.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 6., vasárnap 19:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Neji írta:
ird már be még 10 helyre köszi ^^

látod Neji, megint beoltott egy GYEREKES ANYUKA :dirr:

továbbá
tl;dr

szerk.:
vesztettem, elolvastam

10 ezerből nyilván nem lehet megvenni a legjobbat. SEMMIKÉPP ne a táncmánia.hu-ról rendelj, hanem ha bemész a media markt-ba, ott kiválasztod a nem merchandise jellegű, sima szőnyeget, és ha nem működik, azonnal visszaviszed, és kicserélik. Sajnos amit anno lehetett ott venni 4ezerért, az nagyon jó volt, de már nem lehet kapni, én nem vagyok képben az ottani minőséggel kapcsolatban..
Sajnos Magyarországon nem túl nagy a választék, viszont érdemes garanciálisan venni, bármit is veszel, és ha kontakthibás, ne habozz, vidd vissza..

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. december 13., vasárnap 13:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 27Tartózkodási hely: Bp.BékásmegyerCsatlakozott: 2009. december 13., vasárnap 12:24
Sziasztok!
Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy több féle színben is lehet e kapni => http://www.mayflash.eu/3in1-deluxe-danc ... c-p-5.html <= szőnyeget?
Mellesleg tetszik a teszt a topic elején, és úgy egyáltalán az egész TáncszőnyegKlubb. Erre lehet még később visszatérek. :)

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 5
137 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.