Szerző Üzenet

<  Szõnyegek és Padok  ~  Milyen táncszõnyeget vegyek? TESZT

HozzászólásElküldve: 2010. március 20., szombat 12:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Látványra ez a szőnyeg valami kínai utánzatból megmaradt utolsó darab, mert mindenben kísértetiesen emlékeztet az elterjedtebb típusokra, de mégsem olyan, viszont lehet hogy nincs igazam.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 20., szombat 12:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 8Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 15:00
Tehát akkor a gondolat, hogy ilyet vegyek, felejtős. Nem baj, most már komolyabbat szeretnék, de a padtól kicsit tartok még, pedig az is felkerült már a listára. Még nem vagyok olyan hű de profi, de nem is vagyok kezdő, így egy kicsit komolyabb érdekelne.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 20., szombat 12:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 8Csatlakozott: 2010. március 9., kedd 23:36
Akkor kb most vagy úgy ahogy én :DDD ez amit most vettem szerintem nagyon megéri, szobatársamnak van a rendes "vékony" típúsú, hát össze se lehet hasonlítani az élményt :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 20., szombat 12:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Gyere klubba es probald ki :3

Vagy csak siman gyere klubba... :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 20., szombat 13:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mikor lesz?
Megígérem, hogy csak a te kedvedért, de elmegyek.
(Lásd, hogy így távolról, ismeretlenül, de szeretlek. :géj: )

edit// : geery, megkérdezhetem, hogy neked most milyen szőnyeged van?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 20., szombat 13:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Őőő...lol :dirr:

Ha jol tudom ilyen, http://gamecube.hu/termek/5_az_1-ben_dd ... i_usb.html amit most mi is gyurunk a klubban..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 20., szombat 16:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Es igy legutobbi tapasztalataink szerint (mint mar irva vagyon korabban) megerheti inkabb arra sporolni egy kicsit... Legalabbis eddig jo a tapasztalatunk az biztos.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 20., szombat 22:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
pad pad pad :\

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 20., szombat 23:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
ha kirabolhatlak. :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 20., szombat 23:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 8Csatlakozott: 2010. március 9., kedd 23:36
jam olyan van :) pad az igen drága (legalább is nekem), de ha ez tönkremegy akkor garis ha megint tönkre megy megint garis... :D ha meg tényleg ennyiszer tönkremegy úgy is megunják és visszaadják az árát, akkor még mindíg ráérek befektetni padba :DDDDD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 29., hétfő 15:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Páromnak szeretnék nyuszira táncszőnyeget venni, és ehhez kérném a tanácsokat.
Az Electroworldben most akciósan van egy Incotech típus 4ezerért.
Mivel eddig még nem szőnyegezett, gondolom próbának megteszi valami nem túl drága is...az a lényeg hogy tudjon többféle zenére táncolni, amit frissíteni is lehet.
Várom a javaslatokat, véleményeket.

Köszi

Laci

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 29., hétfő 15:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Nekem ez a márka nem mond semmit, de ha számítógéphez köthető, akkor a stepmaniaval olyan zenét raktok rá, amilyet akartok.
4ezer korrekt egy alap szőnyegért, ha esetleg jobban érdekli, majd szerez egy jobbat.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 29., hétfő 15:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Az Electro World-nek plusz pont, hogy legalább kiírnak egy márkát (Incotech) és egy típust (WZY005U) :D Kár hogy se a cégről se a szőnyegről nem hallottam még soha.

4000 forintért vedd meg nyugodtan, máshol se olcsóbb, de ha a barátnőd 40 kilónál nehezebb, vagy gyorsabban szeret mozogni, mint egy lajhár akkor ne számíts arra, hogy túl hosszú életű lesz a cucc. Egy fél évet azért ki fog húzni valószínűleg, bár ez példányonként változó.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 29., hétfő 16:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
SOONDEAD TE MILYEN SZŐNYEGET VENNÉL A PÁRODNAK?!

menjünk már sétálni,megőrülök :\

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2012. november 22., csütörtök 14:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok! Ez a szőnyeg mennyire jó? 3 lányom fogja intenzíven használni.
http://www.jatekcsillag.hu/product_info ... ts_id=4063
Köszönöm!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. november 23., péntek 18:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Komolyabban érdekel a táncszőnyegezés, viszont az egyszerűbb szőnyegek elég gyorsan halnak ki alólam.

Szerintetek így Karácsony táján érdemes beruházni egy ilyenre?
http://master-comp.addel.hu/detailprodu ... tid=380046

ha érdemes, kb mennyiért? Nekem az a fontos, hogy bevegye a lépéseket és strapabíró legyen mindennapi használat mellett is.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. december 5., szerda 10:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok, bocsi a lassú válaszért:

ogreg írta:
Sziasztok! Ez a szőnyeg mennyire jó? 3 lányom fogja intenzíven használni.
http://www.jatekcsillag.hu/product_info ... ts_id=4063
Köszönöm!

Fogalmam sincs. A legalsó kategóriás kínai szőnyegnek néz ki, de most ebből importáltak egy csomót, valószínűleg röhelyesen alacsony áron, úgyhogy mindenhol ezt árulják.

Én személy szerint nem vennék ilyet, nagyon csúszik, gyorsan szétmegy, mert nincs benne merevítés és így könnyen lesz érintkezési hibás, vagy szét is szakad.

Igazából két féle "jobb lehetőség" van.

Az egyik: http://shop.trixgames.fi/en/pelialustat/impact.html
Van benne egy kereszt alakú gumilap, amitől sokkal tartósabb és a gyártási minőség is fasza. Viszont ezt senki nem hozza be Magyarországra, hanem külön kell rendelni, így plusz szállítási költsége van.

A másik: http://master-comp.addel.hu/detailprodu ... tid=458163
Ebből a modelből van 5-6 féle, mindegyik a Deluxe vagy Ignition névre hallgat valójában, de mivel a magyar forgalmazók nem nagyon törődnek azzal, hogy kiírják a tényleges terméknevet így nincs sok tájékozódási pont.
A lényeg, hogy van benne vastag szivacs merevítés (ennek érdemes telefonon utánaérdeklődni).
Itt egy külföldi forgalmazó is aki szállít ilyet magyarországra: http://www.futuremax.eu/en/dance-mats/dance-mats/ A listán a harmadik negyedik és ötödik szőnyeget ajánlom (illetve a hatodikat is, de az egy egészen másik dimenzió)

Szerencsés, ha a forgalmazó vállal valamennyi garanciát.

AshiV írta:
Komolyabban érdekel a táncszőnyegezés, viszont az egyszerűbb szőnyegek elég gyorsan halnak ki alólam.

Szerintetek így Karácsony táján érdemes beruházni egy ilyenre?
http://master-comp.addel.hu/detailprodu ... tid=380046

Alapvetően nem szeretem ezt a fajta padot, de mivel egyre nehezebb BÁRMILYEN táncpadot beszerezni, így most egy korrekt vételnek tűnik.

Ja és az alsó kategóriás padok mindig drágák voltak, úgyhogy szerintem árban nincs elszállva. Mondjuk úgy látom nem adnak rá garanciát ami nem jó, ráadásul a "nincs készleten"-ben az is benne lehet, hogy már sosem lesz készleten.

Úgyhogy felemás a dolog, de ha tényleg szeretnél padot venni akkor érdemes megvenni.

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 5 / 5
137 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.