Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  Lol wtf

HozzászólásElküldve: 2008. november 1., szombat 1:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
lol egész jó :D
a pillango embert is megnézném :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 1., szombat 1:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 1., szombat 1:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
betegek :lol:
de ahoz képest egész szinvonalasak XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 14., vasárnap 7:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
1 beteg kis játék:
http://www.albinoblacksheep.com/flash/scarygame
Végig lehet játszani halál nélkül!!!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 14., vasárnap 10:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
OMG... Ez... Ez... ÁÁÁÁÁÁÁÁ... :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 14., vasárnap 21:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Bar ez inkabb OMG WTF...
Most sikerult ezt eszrevennem Stepmania fooldalan mint friss video:
http://www.youtube.com/watch?v=5p5cNpSdJlE
Nos ha meg billentyuzettel is tolja az illeto akkor is csak azt tudom ra mondani hogy:
"Margit... Ha' nooooooooooorrmaaaaaalis???"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 14., vasárnap 21:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 21., vasárnap 19:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Asszem ez tökéletesen ide való: (MMORPG)
http://dance.acclaim.com/dancelanding.html
:lol: :lol:
Ha lesz szabad sávszélem ki is próbálom.
Ez mondat ütött:
"Get married in the game and complet as a couple!" :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 21., vasárnap 20:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
Kár h ilyen iszonyúan gayen néznek ki a karakterek...:(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 22., hétfő 19:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Jelentem kipróbáltam és nekem kurtára tetszett:D
Bár picit egyszerû volt de azért mert rossz kategóriát választottam.
Kb fél órát játszottam vele de szeirntem szórakoztató volt.
Majd még tesztelem alaposabb.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 22., hétfő 23:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
Kép
awww

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 23., kedd 17:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Tul jo :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 24., szerda 0:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
I came

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 24., szerda 15:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Did you by any chance JIZZ IN YOUR PANTS?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 26., péntek 7:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
Idáig is tök depis voltam, hogy myvip-en meg iwiw-en alig van ismerõsöm...Erre ma ezt találtam...

http://googleads.g.doubleclick.net/pagead/imgad?id=CNax2s-noef51QEQ1AMYMTIIMZgxyv2aEzA

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 26., péntek 7:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
És találtam valamit a Haruhi "fan"-oknak is :D
http://www.youtube.com/watch?v=L5K5UQLPHak&feature=related

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 26., péntek 14:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
van aoin újra offtopic :dirr: marci nevével még posztoltam is oda

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 7., szerda 19:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
hát ezt inkább ide rakom mint ott ahol téma volt XD
soval mikrofonfejes Urunooo:
Kép

am szerintem kell bajusz is hozzá jol áll neki XD :
Kép

és ha már szorakoztam akkor engem valami extrémebb hajjal érdekeltél XD:
Kép

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 7., szerda 19:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
Es meg te mondtad valamikor hogy mi tulzottan raerunk :D :D :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 7., szerda 19:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
jól van na lefárasztottak X"DDD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 7., szerda 20:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
:shock: :lol:
amúgy szerintem lotyó jól áll! Szerezz egy ilyen buli parókát szerintem :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 7., szerda 21:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jahh... Ha meg mar kinezetrol van szo...
Valahogy eszembe jutott hogy volt itt emlegetve az emo - JRocker kinezet parhuzom hogy Neji orulhessen...
Lenyeg ami a lenyeg hogy errol eszembe jutott egy video... enjoy
http://www.youtube.com/watch?v=JGLv3IEL0VI

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 7., szerda 22:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
de a jrockerek nem emok nem tom ezt mér nehéz felfogni XD :shock:
miden esetre lol vidi X"DDD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 7., szerda 23:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ez igaz, de a kinézetük közt igen sok hasonlóságot lehet felfedezni! Szerintem Uruno csak arra gondolt.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 8., csütörtök 0:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ott a pont Bergkampnal... Raadasul nem is en irtam hanem csak mint poen elhangzott mar parszor hogy emos kinezetu party arcok meg ilyenek. :D
Egyebkent sokkal tobb fantaziat latok a VK oltozkodesben mint az emoban... Hisz mi a francert akarnal igy kinezni mint valami nemi identitas zavaros nagyszulo ha egyszeruen nezhetsz ki ugy is mint egy no... Legalabb nincs szenvedes csak direkt bumm az arcodba :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 8., csütörtök 15:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
végülis van benne valami XD :lol: :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 8., csütörtök 16:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
Erre epp most talaltam ra utazasi ajanlo oldalon...
Gorogoknel azert van ahol tudjak hogy eri meg unnepelni a husvetot :D
http://au.youtube.com/watch?v=GwYrPhLBv ... re=related

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 18., vasárnap 14:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 66Tartózkodási hely: BPCsatlakozott: 2007. november 19., hétfő 20:26
Nem tudja valaki annak az oldalnak a linkjét, ahol SouthPark-os hasonmásunkat lehet létrehozni?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 18., vasárnap 15:23 Hozzászólás az előzmény idézésével

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 18., vasárnap 22:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 66Tartózkodási hely: BPCsatlakozott: 2007. november 19., hétfő 20:26
Köszi, jó lesz. Ha jut eszedbe még, addig szólj.
Addig egy kis alternatív love story a kerekerdőből:
Part 1:
http://kerekerdo-lakoi.freeblog.hu/files/50_van_benne_tartas_es_fajgyulolet.jpg

Part 2:
http://kerekerdo-lakoi.freeblog.hu/files/51_ugyis_megbaszol.jpg

Sneak Preview:

Csatolmány:
szerkesztett.JPG
szerkesztett.JPG [ 17.04 KiB | Megtekintve 2484 alkalommal. ]

Ja 18-as karika. :) Hoorray for bunnies :3.

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 19
550 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.