Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  MM tancverseny

HozzászólásElküldve: 2010. július 18., vasárnap 12:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Haliho!

Hivtak engem jovo hetre a Moonlight MEidoba versenyt szervezni (DDR versenyt :dirr:)

Valakinek nincsen kedve elmenni? (en nem leszek itthon egyik nap sem) 2 napos lenne, de probalom intezni, hogy csak egy napra kelljen mennunk, es valaki masok lennenek a masik nap.

Szoval, meg semmi fixet nem tudok, a versenykiirast megcsinalnam, csak ott kene lenni valakinek/valakiknek.

Es a legjobb:

ingyen teat kapna!!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 18., vasárnap 13:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Én elvileg ráérek, és mennék is, de egyedül nem szeretnék ott unatkozni.
(Csak a teát kapjuk ingyen? :D)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 19., hétfő 21:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 19Csatlakozott: 2010. július 19., hétfő 20:52
Sziasztok,

Félreértettem Zsut: pénteken és szombaton lenne. Engem kértek fel, de mi (Migoto és MiTaKo) nem vagyunk olyan sokan mozgósíthatóak. Egyelőre úgy tűnik, 2 ember tud menni tőlünk, de a szállás még így is kérdéses.

Felváltva vállalnánk a napokat vagy mindkét nap ott lennénk mindkét szervezettől? Mit szeretnétek? Ha felváltva, melyik napot kéritek, péntek vagy szombat?

Az idő sajnos szorít, ezért kérem, minél hamarabb küldjetek valamilyen választ plz.

Közben beszéltem Zsuval, a szervezők (naponta max 3) kapnának ennivalót és egy hideg üdítőt. Bár csak meg lehet fűzni, hogy beváltható legyen teára :)

Ja igen, gépük van, csak a szőnyegeik nem megfelelőek. Ha kell, mi is tudunk vinni Miskolcról egy párat, de ha a tieiteket lehetne használni az cool lenne.

Újabb hírek: pénteken két lány tud menni tőlünk. A Meido naponta három szervezőt tud ellátni.
Szombaton Miskolcról tudna menni két ember, viszont szállásra lenne szükségük.

Kérem, jelezzetek vissza, ahogy tudtok.

Üdv és kösz,

Z

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 19., hétfő 22:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jó hír! PlayNorbi tud menni szombaton, de ő konzolos, ezért kérne szépen minimum egy táncszőnyeges szakembert is :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 20., kedd 11:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
én szombaton már nem leszek az országban, pénteken ha esetleg kéne még a két lány mellé valaki, azt be tudom vállalni.
szállást a fönt említett ok miatt sajnos nem tudok adni.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 20., kedd 12:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Naszoval...

Rennya: menjel szombatonm mert jo buli, es ha jora gondolok hogy ki a Norbi, akkor o jo fej :3

Juli: menjel penteken akkor, jobb ha tobben vagytok, es te ertesz a programhoz!

Z: most akkor ha kell tancszonyeg akkor azt vigyunk? Nekunk a cipzarjai nem tul jok, de az nem jo ha 2 kulonbozo tancszonyegunk van :(

A ket lanyt ugy tudnam vallalni, hogy nalam lehetnek, hogy nekem szombat reggel mar mennem kell el tehat ok is ki lennenek dobva, vagyis el kene menniuk koran reggel a Meidoba, nem tudom, hogy ez nekik jo volna-e?

Rita: akkor en megirom a versenykiirast ma este, es kuldom at.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 20., kedd 12:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
En nem latom a fooldalukon a versenyt..de lehet h bennem van a hiba...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 20., kedd 21:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
Z: most akkor ha kell tancszonyeg akkor azt vigyunk? Nekunk a cipzarjai nem tul jok, de az nem jo ha 2 kulonbozo tancszonyegunk van :(

A ket lanyt ugy tudnam vallalni, hogy nalam lehetnek, hogy nekem szombat reggel mar mennem kell el tehat ok is ki lennenek dobva, vagyis el kene menniuk koran reggel a Meidoba, nem tudom, hogy ez nekik jo volna-e?

A pénteki lányaink tudnak vinni szőnyeget, de ők már szombaton nem tudnak menni. (nekik lesz hol megszállniok, de azért köszönet a felajánlást)

A szombati fiaink Miskolc környékéről jönnének. Ha szükséges, oda tudom nekik adni a miskolci szőnyegeket, de ha tudnátok aznap hozni, az könnyebb lenne. Ha ők nem tudnának jönni (pl nem tudnak szerezni szombati szállást), PlayNorbi be tud ugrani, de csak segítséggel.

Gyorsan összehoztam egy kiírást, ez így milyen lenne? Ha kell, a szervezeti sorrendet megváltoztathatjuk. Mondjuk fordított ABC sorrendben simán ti lennétek az elsők :)

"Sziasztok,

Végre ismét lehetőségetek nyílik táncszőnyeg párbajnemben tesztelni tudástokat - a Moonlight Meido, a Migoto.hu és a Táncszőnyeg Klub jóvoltából.

Időpont: 2010. július 23-24., 16h-kifulladásig
Helyszín: Moonlight Meido Teaház, VI. kerület, Jókai u. 8.
(az Oktogontól 2 percre, a Jókai tér közelében)

A szabályok egyszerűek: helyben nevezhettek, a verseny egyenes kieséssel zajlik. 16h-tól indul a gyakorlás, utána pedig 17h-kor folytatódik a program a versennyel. Ez érvényes mindkét napra.

Várunk benneteket sok szeretettel!

Moonlight Meido, Migoto.hu, Táncszőnyeg Klub"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 20., kedd 23:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
Oké, akkor Renji finomította a dolgot, így sokkal jobb lett:

"Sziasztok,

Végre ismét lehetőségetek nyílik táncszõnyeg párbajnemben is tesztelni tudásotokat - a Moonlight Meido, a Migoto.hu és a Táncszőnyeg Klub jóvoltából.

Időpont: 2010. július 23-24., 16h-tól kifulladásig
Helyszín: Moonlight Meido Teaház, VI. kerület, Jókai u. 8.
(az Oktogontól 2 percre, a Jókai tér közelében)

A szabályok egyszerűek: helyben nevezhettek, a verseny egyenes kieséssel zajlik.
16h-tól indul a gyakorlás, utána pedig 17h-kor folytatódik a program a versennyel. Ez érvényes mindkét napra.

2 szinten lehet mindkét nap nevezni, mégpedig kezdő és haladó kategóriában. Kezdőbe azokat várjuk, akik nem nagyon álltak meg szőnyegen, egyszer-kétszer próbálták csak ki, haladóba pedig a magabiztosabb, tapasztaltabb "villámlábúakat". A haladóba bekerülhetnek könnyebb rózsaszín szintű számok is!

Kérjük, amikor nevezel, mondd meg, milyen szinten szeretnél indulni!

A versenyen a Stepmania programot fogjuk használni alapvető beállításokkal, de lehet változtatni a sebességen.

Várunk benneteket sok szeretettel!

Moonlight Meido, Migoto.hu, Táncszőnyeg Klub"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 21., szerda 0:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
számokat ki viszi? vagy vannak már ott?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 21., szerda 1:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Az egyedült úgy gondoltam, h más TSZK-s nélkül nem nagyon... :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 21., szerda 19:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Számokat pénteken a lányaink (is) viszik, de vannak ott is a helyszínen.

A szombat nagyon necces, nagyon kérem, hogy segítsetek. Egyszerűen nem tudtam a szombati srácoknak szállást találni, így nemigen fognak tudni eljönni. PlaN meg csak akkor jön, ha tőletek is jön valaki, mert ő konzolos és nem ért a tsz-hez.

Minden segítséget örömmel várunk. Pretty please?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 21., szerda 19:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sőt, pretty please with sugar on top? :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 21., szerda 23:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
én sajnos nem érek rá :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 22., csütörtök 12:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
Na, akkor én megyek + 1 barátnőm, és jöhet akkor a konzolos jófej srác is. :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 22., csütörtök 13:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
lányok mikorra mennek? csak hogy próbáljak hozzájuk alkalmazkodni.^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 22., csütörtök 18:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Zetto írta:
Sőt, pretty please with sugar on top? :)

Most vedd úgy hogy nagyon fetisizállak. :D
YOU FIGHT LIKE A COW!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. július 22., csütörtök 19:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 7Tartózkodási hely: Pest, Bokod, vagy mikor, hol..Csatlakozott: 2010. július 22., csütörtök 18:34
Sziasztok!

Én vagyok a pénteki dolog egyik lánytagja. A cuccot viszem, lesznek nálam számok, csak a kérdésem, hogy szőnyegeket is vigyünk, vagy azt nem kell?

és az eső öntözze a földjeidet!
És - legdrágább barátom - amíg újra találkozunk,
az Úr fogja a kezedet!"

(Ősi ír áldás)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 22., csütörtök 19:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
Misu írta:
Most vedd úgy hogy nagyon fetisizállak. :D

Ööö, nem tudom, mire gondolsz pontosan, ám remélem, ezzel nem okozunk semmiféle feloldhatatlan konfliktust :)

Misu írta:
YOU FIGHT LIKE A COW!

Monkey Islaaaand! Mostanában újra kijön, ezúttal xbox-ra :)
(gombnyomásra lehet majd váltani az új és a régi között)

Akkor ha jól értem:
- Rio péntek (a Migotótól Kaoval és Riával)
- Renia és barátnője szombat (a Migotótól PlaNnel)

Plz privátban küldjetek kulcskontaktokat (e-mail és telefon), hogy írjak egy összehozó levelet minden közreműködő számára minden kontakttal.

Kérdés:
- tudnátok mindkét nap szőnyeget vinni?

Szerk: De látom, Kao gyorsabb volt a kérdésfelvetésben.

Üdv és kösz,

Z

PS: elvileg jó lenne odaérni 15h körül

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 22., csütörtök 20:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 7Tartózkodási hely: Pest, Bokod, vagy mikor, hol..Csatlakozott: 2010. július 22., csütörtök 18:34
Én csak fél kettőre fogok alapból Pestre érni, de akkor lehet, hogy egyenesen odamegyek.. Akkor olyan fél 3-ra ott leszek... Csak akkor lesz cuccom, nem csak a laptopom..

az Úr fogja a kezedet!"

(Ősi ír áldás)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 22., csütörtök 20:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
jóvan.
akkor én is igyekszem menni háromra, ha tudok előbb is.
(gép nálam is lesz a biztonság kedvéért.)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 22., csütörtök 20:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
Közben a zenéket, amik a gépemen voltak, áttettem a Stepmániába, mert nálam OpenITG is van. Én azt jobban szeretem.

az Úr fogja a kezedet!"

(Ősi ír áldás)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 22., csütörtök 20:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
Rita azt mondta nekem, h nem kell vinnem cuccot...és nem is szívesen vinnék szőnyeget, max. a laptopot.

Szerk.: Főleg, hogy pénteken egész napos programom lesz, és nem nálam van a klub kulcsa.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 22., csütörtök 21:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
Értem.. Akkor a szőnyeget az vinni kell, megmondom Riának.. Kb meddig lesz pénteken a banzai? Mert az az igazság, hogy nekünk még utána Békásmegyerre kell hazamenni, másnap meg korán kelni.. De olyan este 10-11-nél nem lesz tovább nem?

az Úr fogja a kezedet!"

(Ősi ír áldás)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 22., csütörtök 21:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
szerintem biztos nem tart tovább...sőt.
(én max. kilencig érek rá egyébként.)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 22., csütörtök 21:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
Kao: a meidósok adnak helyet a raktárukban, ott leteheted a cuccot

Renia: oké, akkor küldök Miskolcról egy párat vagy ha Kaoék szombatra ott tudnák hagyni az övéiket, az is segítene. Vagy akár ha Rioék hagynák ott a tszk-s szőnyegeket. Szóval megoldjuk valahogy :)

Rio és Renia: plz küldjétek el nekem privátban a telefonszámotokat és e-mailcímeteket, hogy elküldhessem egy közös, kontaktokat tartalmazó levélben, amely a következőknek menne ki:
- Rio és Renia
- Kao, Ria és PlaN
- a miskolc környéki srácok (ha csak a miskolci szőnyeg jöhet számításba szombatra)
- Meido

Üdv és kösz,

Z

PS: Zsu azt mondta, pár órával kell számolni 17h után. Szerintem sem tart tovább 20-21h-nál.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 22., csütörtök 21:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
én elvileg már elküldtem Oo de mindegy, mert úgyis írni akartam hogy inkább megadom a másik mailcímet és akkor azon menjen a kontakt..a freemail most elég szutyok és nem nagyon érkeznek meg rá a levelek.
de akkor leírom inkább ide.
mail.: nyuszi10@msn.com
tel. 70 252 4802

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 22., csütörtök 21:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
Én is elküldtem mindent, nem kaptad meg?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 22., csütörtök 21:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
Oké, bocs, kaptam tőletek üzenetet, thx mindenkinek.

Mindjárt írok!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 22., csütörtök 21:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Gondolom hangszóró az van.. XD Remélem, azt azért nem kell majd vinni..

az Úr fogja a kezedet!"

(Ősi ír áldás)

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 2
53 hozzászólás
Oldal 1, 2  Következő
Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.