Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  MM tancverseny

HozzászólásElküldve: 2010. július 22., csütörtök 21:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Szombaton akkor vigyek majd laptopot?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 22., csütörtök 22:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 19Csatlakozott: 2010. július 19., hétfő 20:52
A Meidoban van minden: kábelek, hangrendszer, kivetítő, számítógép. S mindezek összeszerelve meg minden. Naponta használják a vendégek szórakoztatására - ebben a helyzetben ez a nagy előnyünk.

No, kiment az összehozó levél!

Renia: a biztonság kedvéért ha tudnál, az cool lenne! Szombaton az MM-es gép áll majd rendelkezésre, de nem tudom, pénteken Rio, Ria és Kao azt használja-e majd vagy az egyik notebookot. Ha pénteken felpakolnak mindent az asztali gépre is, akkor az szükségtelenné teheti a notebookot szombaton, de azért én azt mondom, az ördög szeme vörös. Mert sohasem alszik..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 22., csütörtök 23:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Oké. És számokat majd küld vki, vagy én válogassak? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 22., csütörtök 23:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 7Tartózkodási hely: Pest, Bokod, vagy mikor, hol..Csatlakozott: 2010. július 22., csütörtök 18:34
Én viszek számokat.. Vagyis pénteken lesznek, aztán azt rá is tehetjük az ottani gépre..

és az eső öntözze a földjeidet!
És - legdrágább barátom - amíg újra találkozunk,
az Úr fogja a kezedet!"

(Ősi ír áldás)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 22., csütörtök 23:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem mind1, csak jó lenne tudni, mert magáról a versenyről semmit sem tudok...Gondolom sima egyenes kieséses lesz, a pontszámok alapján jutnak tovább, ahogy szokott lenni. Csak majd szóljatok h milyen mappába tettétek a számokat. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 23., péntek 9:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Zetto: nincs harag, csak énis bírom a monkey islandot, már a 2. rész is kint van felújított változatban btw, és szerintem nagyon eltalálták!! :D

/off

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. július 23., péntek 17:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
Misu írta:
Zetto: nincs harag, csak énis bírom a monkey islandot, már a 2. rész is kint van felújított változatban btw, és szerintem nagyon eltalálták!! :D

/off

Dehogy haragszom :) Majd elmondom privatban, mire asszocialtam :)

Monkey Island Rulez! Gyermekkorom egyik legviccesebb jateka :)

Ez az xboxos verzio engem is nagyon erdekel.

Bocs az offtopikert:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 23., péntek 17:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia írta:
Nekem mind1, csak jó lenne tudni, mert magáról a versenyről semmit sem tudok...Gondolom sima egyenes kieséses lesz, a pontszámok alapján jutnak tovább, ahogy szokott lenni. Csak majd szóljatok h milyen mappába tettétek a számokat. :)

Versenykiiras: http://migoto.hu

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 23., péntek 23:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
"A szabályok egyszerűek: helyben nevezhettek, a verseny egyenes kieséssel zajlik."

Ezt mondtam...de akkor raktatok fel számokat az MM-es gépre? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 24., szombat 12:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
Csupan segitsegkepp linkeltem a versenykiirast.

A lanyok nem masoltak cuccokat, de a miskolci vendegekkel kuldtem openitg-t, szonyegeket es szamokat.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 24., szombat 13:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
Oké, csak h ott is ugyanaz volt írva. :D

Őőőő, milyen miskolci vendégek? A konzolos fiú?
Mondjuk lesz nálam szám, csak nem mind1, h kell-e még válogatni. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 24., szombat 18:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen, tehat jol gondoltad, hogy mi lesz :)

A miskolciak Robi es Pheca, a MiTaKo tagjai es egy nagy pirospontot kapnak, hogy elviszik a miskolci szonyegeket.

PlaN, a konzolos srac fovarosi.

Valogatni egyebkent mindig szoktunk, pontosabban a versenyzok. Ugy szoktuk, hogy egy tonna szam kozul valogathatnak. Most mondjuk csak 4.3 GB-nyi lesz :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 24., szombat 22:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ezt sajna már nem láttam, de a helyszínen rendeztük, h nem egy miskolci konzolos srác van. :D Én kiválogattam 8-8 számot mindkét versenyhez, mert ha mindent randomolunk, az egy óra, mert a számok nagyja nincs beginner szinten. :) Vagy szimplán rohadt nehezek, és nem tudják megcsinálni a versenyzők. A verseny amúgy nagyon jó volt, meg a gyakorlás is. Holnap majd írok valami kis élménybeszámolót, mert most hulla vagyok.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 24., szombat 23:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
Örülök, hogy jól ment minden, ügyesek vagytok!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 25., vasárnap 13:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ja tényleg, mondták a srácok, hogy készültek képek. Majd át tudnád dobni őket plz? Kitenném a honlapunkra és az FB oldalunkra. Thx előre is! (gondolom, tudod az e-mailcímem - de ha nem, szívesen megadom privátban)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 20., péntek 22:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
Érdeklődnék, hogy a képeket sikerült-e esetleg kitenni valahová. Szívesen feltenném a honlapunkra és a FaceBookra is.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 22., vasárnap 12:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Remenykedjetek hogy nem Rennnnnya csinalta a kepeket mert akkor az eltart meg egy darabig, :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 22., vasárnap 12:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
Csak nem :)
Úgy értem, csak nem tart majd soká :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 27., péntek 2:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
Én csináltam. És ma akartam volna felrakni viszont...Csak szeptember 11-én fogom visszakapni a véletlenül elhagyott külső wincsimet, amin vannak a képek, szóval azután várhatóak. (Véletlenül vidéken hagytam, és akkor tudok legközelebb arra menni. :( )

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 28., szombat 22:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
hacsak nem vagja aznap valaki valami random toronyhazba es akkor soha se nem lesznek kepek :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 29., vasárnap 0:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
Uruno írta:
hacsak nem vagja aznap valaki valami random toronyhazba es akkor soha se nem lesznek kepek :D

Ne merd megtenni! :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 16., csütörtök 6:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
A képek megtalálhatóak a TSZK galériájában:
http://picasaweb.google.hu/110349422297848438289

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 16., csütörtök 23:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
Wow, thx!

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 2
53 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.