Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  Képek rólunk :D

HozzászólásElküldve: 2007. november 24., szombat 14:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
DarkEclair írta:
Hiraoka írta:
xar hajam van XD
miért nem lehet nekem is szép, fekete, szögegyenes hajam?

Feltalálták a hajfestéket meg a hajvasalót. A Garnier intenzív fekete szín kb 600 Ft, a kerámiás hajvasalómat meg 2000ért vettem Rossmanba egy akción, és ahhoz képest hogy olcsó, nagyon szép az eredmény, elégedett vagyok vele. :D A hajad olyan lesz amilyenre te szeretnéd alakítani, nem muszály együtt élni azzal, amit a természet megadott neked, ha lehet másmilyen is, nekem már rengeteg színû meg frizurájú volt a hajam. :D

Hullámosítani hogy lehet? :D Tökre megnézném, hogy milyen lenne a hajam teljesen hullámosan...^_^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 24., szombat 14:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia írta:
Hullámosítani hogy lehet? :D Tökre megnézném, hogy milyen lenne a hajam teljesen hullámosan...^_^

Hajcsavarókkal XD Nekem most szalagavatóra így csinálták :D Majd este készülnek képek, és akkor megmutatom, ha érdekel vkit ^^

HozzászólásElküldve: 2007. november 24., szombat 18:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Cella írta:
Renia írta:

Hajcsavarókkal XD Nekem most szalagavatóra így csinálták :D Majd este készülnek képek, és akkor megmutatom, ha érdekel vkit ^^

Öhm...:D Akkor asszem nem fogom megnézni, h milyen lennék hullámos hajjal :D DE engem érdekelnek a képek ^_^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 25., vasárnap 0:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
http://images.iwiw.net/0301/user/00/87/ ... 5941638213

Három kép összevágva a szalagavatómról ^^ Akiket érdekelnek az eredeti képek, inkább msnen elküldöm, vagy ilyemsi, én ehhez, hogy csakúgy képeket iderakjak, nem értek ^^'''

HozzászólásElküldve: 2007. november 25., vasárnap 21:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 12Tartózkodási hely: EsztergomCsatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:22
DarkEclair írta:
Feltalálták a hajfestéket meg a hajvasalót. A Garnier intenzív fekete szín kb 600 Ft

Nah, most ezzel csak az a baj, hogy katolikus iskolában tiltják a hajfestést XD

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 26., hétfő 22:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 20Tartózkodási hely: HinamizawaCsatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:12
Sose jutok el odáig, hogy vegyek egy hajsütõt XD

Készült egy pár fun kép a Katalin bálon (Hermelin telefonjával :dirr: )
Én, vagy valami olyasmi. XD
egy Máté, egy Hermelin, meg egy Hiraoka XD
Haverok.Buli.Fanta.

Offline Profil Honlap YIM
HozzászólásElküldve: 2007. november 26., hétfő 22:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 12Tartózkodási hely: EsztergomCsatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:22
Azért ilyen sz@r minõségû :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. december 5., szerda 19:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
Rita néni lehet hányni :DD :dirr: :dirr:

a szemem körül is fekete van , csak a vakutol kék lett :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 5., szerda 19:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji írta:
Rita néni lehet hányni :DD :dirr: :dirr:

a szemem körül is fekete van , csak a vakutol kék lett :dirr:

Juj.

Második reakció: Kéne hozzá rúzs is.

Harmadik: Zombi :D

Amúgy hol vetted azt a táblát, amire felvan irva, h Gazette-Aoi? Olyat akarok *_*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 5., szerda 20:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
nem én vettem, XD
de megtudakolom ha érdekel :D
és nem ehezt nem kell rúzs :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 5., szerda 20:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 17Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. november 5., hétfő 19:43
Hmhm... Nejin felbuzdulval elgondolkodtam azon, hogy feltegyem-e ezt a képet, de végülis... khmkhm... józanabbik énem veszített ^^ Elõre szólok, Helovíneztünk, szal alapjában véve egész normálisan nézek ki *Celláék megerõsítését kéri* :dirr:
Nahátakkor... itten van egy Ner, kissé vampos kiadásban xD

Nyaminyami, megeszlek! ^.-

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 5., szerda 20:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji írta:
nem én vettem, XD
de megtudakolom ha érdekel :D
és nem ehezt nem kell rúzs :P

Igen, légyszi ^_^

De kell:P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 5., szerda 21:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Nem jön elõ Neji képe, mert négyszáznégy :(
Új linket akarok

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. december 5., szerda 21:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead írta:
Nem jön elõ Neji képe, mert négyszáznégy :(
Új linket akarok

Már nekem is :D Ezt bebuktad XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 5., szerda 21:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 17Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. november 5., hétfő 19:43
Khmkhm *torkot köszörül* Nejiiiiiiii! *visít* Tedd fel még egyszeeeeeer! :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 5., szerda 22:12 Hozzászólás az előzmény idézésével

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 5., szerda 22:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
mondom hogy nem kell :D
ruki ehhez a sminkjéhez sohse használ rúzst :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 5., szerda 22:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hát igen... de azért az összhatás kedvéért kéne még oda elõre, a hajadba egy vörös tincs ;) Vagy fekete körmök, tudooood ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 5., szerda 22:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ner: megerõsítés... Izé, Te jó ég, ez Te vagy??? Amúgy egy kedves aranyos, szeretnivaló kis nyünyõke csajszika, aki amúgy kawaii, nem ez a bányarém O.o

HozzászólásElküldve: 2007. december 5., szerda 22:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
Yoru-chan írta:
Hát igen... de azért az összhatás kedvéért kéne még oda elõre, a hajadba egy vörös tincs ;) Vagy fekete körmök, tudooood ^^

a körmöm mindig fekete :P

és igen arra én is gondoltam, csak nem volt idõm festéket venni :D

de igazándibol én aoi-ra gyurok az a haj (L)
csak nõne már meg XDDD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 5., szerda 22:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
Cella, vigyázz, még elpirulok :oops: Amúgy mentségemre legyen szólva, szerintem a hajam egész jó lett ^^ Meg ezt a reakciót a smink sikereként is elkönyvelem ^^"

Neji, arra még gyúrni kell :dirr: Ha jól nézem, elég rövid még a hajad... szóval Aoi hajhosszára még várni köll kicsit (:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 5., szerda 22:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
hát ja, de õszre talán meglesz :DDD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 5., szerda 23:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji írta:

Nem akarlak elkeseríteni, de nem hiszem ^^"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 6., csütörtök 12:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Neji írta:

ADJAK KÖRÖMLAKKLEMOSÓT?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. december 6., csütörtök 17:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia írta:
Neji írta:

reménykedni szabad :D
amúgy meg tudok rá várni :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 6., csütörtök 17:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
Misu írta:
Neji írta:

ADJAK KÖRÖMLAKKLEMOSÓT?

adjál lassan úgyis elfogy XDDD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 6., csütörtök 19:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Neji írta:
Renia írta:
Neji írta:

reménykedni szabad :D
amúgy meg tudok rá várni :dirr:

Azért ennek az Aoinak nincs olyan hosszú haja, szerintem ha nem is õszre de télre meglesz. Csak neked meg alapból göndör a hajad, úgyhogy ha nem vasalod és lövöd be mindennap (mint Aoi) akkor inkább a balázspalira fog emlékeztetni azt meg te sem akarhatod :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. december 6., csütörtök 19:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
HAJVASALÓ POWWAAAAA!!!!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 6., csütörtök 21:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
jaja azt tom :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 6., csütörtök 21:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
használhatod sztem nyugodtan nem elég rövid a hajad h ne tudd használni

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 4
108 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.