Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  4k - Capture The Flag

HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 13:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Na mivel mindjárt itt van a szombat még1x megkérdezném akkor ki jön?

Aki nem tudná miről van szó, annak itt egy videó:
http://www.youtube.com/watch?v=3UZLgPD_cjk

Szabályok, részletek, egyéb pedig:
http://negyedikkoztarsasag.hu/akciok/22

A 17:53-as vonatot néztem ki. Az 18:44-re van lent.
Mivel valószínűleg rohadt sokan lesznek a vonaton, (mert alapból is mindig teli van, így meg pláne) 17:30-kor lenne a találka a Déliben.

(Egyenlőre én ismeretségemből 4 ember az már tuti hogy jön)
Remélem minél többen jöttök :nyelv2:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 13:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Nalam munka kerdese... De jo lenne menni...
Bar most neztem hogy lesz egy jo kis buli is pont azon az esten...
Waaa... Maskor sehol semmi ilyenkor meg persze minden egy idoben :angry1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 20:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Igen, a kijelzőnél.
Felirtalak :nyelv1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 25., szerda 18:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Megnéztem a vonat jegyet és azért nem túl olcsó! Egy TSZK ára, oda vissza 2...
Mindenesetre itt nem lesz Rita úgyhogy szívesen fizetek :firefox:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 25., szerda 20:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
:black:
kapdbe
akkor nem megyek, pedig elgondolkodtam rajta
de miattad nem

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 25., szerda 20:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
eöe

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 25., szerda 21:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
:black:
kapdbe
akkor nem megyek, pedig elgondolkodtam rajta
de miattad nem

Én nem akartam hogy így végződjön :emo:
Az még elviseltem hogy megcsaltál Karennel, Dorissal, Melissával, de hogy tehetted a legjobb barátonőmmel... Kimmel!... :cry:
Kettőnk közt mindennek vége! :roll:
Majd holnap felkeres az ügyvédem a papírokkal kapcsolatban. :ugeek:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 25., szerda 21:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Ehem... A szappanopera nem ebben a topicban van... :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 25., szerda 22:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neki mind1, ő mindenhol nekem esik :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 25., szerda 22:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mert o fizet a klubbert ugyebar rendszeresen hasonlitgatas nelkul...
Es lassuk be itt te szoltal be eloszor ugyhogy csak semmi meglepodes...
Ugyhogy irany mindenki CTFre is meg klubba is :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 25., szerda 23:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
wutwutwut

Spoiler | SHOW
wutwutwutwut

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 25., szerda 23:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
Uruno írta:
Mert o fizet a klubbert ugyebar rendszeresen hasonlitgatas nelkul...
Es lassuk be itt te szoltal be eloszor ugyhogy csak semmi meglepodes...
Ugyhogy irany mindenki CTFre is meg klubba is :mrgreen:

Azért azt hogy rendszeresen fizet nem tudhatod! Azt hogy minden alkalmat befizetett azt elhiszem! ;)
Ezzel szerintem meg mindannyian így vagyunk úgyhogy nincs miről beszélni :P
Ez meg már csak utózönge volt részemről :D
Na jó most hagytam abba :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 25., szerda 23:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Kimmel nem megcsaltalak...felreerted a helyzetet...az h meztelenul fekudtunk az agyban egymas mellett meg nem jelent semmit...elhamarkodottan itelkezel, es mondtam is h emiatt nem fog mukodni a kapcsolatunk!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 10:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Énis megyek :3 De idáig kb. 2x voltam a déliben szal...Cyrus, nem talizunk előtte az Örsön? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 13:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor azok a nyögéses azért voltak mert rátetted az ágy lábát a te lábadra mi? Nem most jöttem a falvédőről! :roll:

Renia írta:
Énis megyek :3 De idáig kb. 2x voltam a déliben szal...Cyrus, nem talizunk előtte az Örsön? :D

Azért nem egy olyan bonyolult hely :D Lényeg hogy mindig felfelé kell menni majd mikor már nem lehet tovább felfelé akkor ott lesznek a peronok. Onnan meg nem kiszúrni a kijelzőket lehetetlen.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 14:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem sajnos :( Egyesített bérlet csak kelenföldig jó, kb 50 forint! Bár az is valami :D
De az autómatának bekell ütni hogy van BEB és levonja automatikusan a jegyárból.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 16:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
az egyesitet bérlet nem csak kelenföldig jó hanem a camponáig most megnem mondom mi a megállo neve de -100 ft a jegyből tuti

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 17:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
Es szted a T.banya fele meno vonat mikor megy a Campona fele?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 17:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagytétény - Érdliget a megálló neve! ;)
Csak hogy az a tatabányai vonalat nem érinti :D
Amúgy pont minap néztem hogy nincs benne Budaörs... :(
http://hu.wikipedia.org/wiki/Budapesti_K%C3%B6zleked%C3%A9si_Sz%C3%B6vets%C3%A9g#Vas.C3.BAt

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 17:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
Erdligetnek semmi koze Nagytetenyhez egyebkent... Meg jo hogy ezen a vonalon jarsz :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 17:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
jahn én nagytétényre gondoltam :D
de ha azt nem érinti akkor is tovább van bp határa mint kelenföld :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 17:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Cyrus: Oks, akkor 17:00. A metró előtt, jó? :)

Tudom, h nem bonyolult, de addig sem kell unatkoznom a metrón :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 17:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
halgas zenét valemelik okos bácsi már feltalálta az mp3 lejátszot :'PP

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 19:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
Én Cyrus társaságát jobban élvezem, mint holmi JÉROKK zenét...De biztos velem van a baj, hogy társasági lény vagyok :emo:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 19:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
nyem mondtam hogy jéérock tőlem halgathatsz Britneyt is :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 19:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
(**) Köszi hogy megengedted!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 20:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
nm ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 21:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
nah én szerintem tuti jövök, Marcim nem jön, Rita, gyere te is!!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 21:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
Uruno írta:
Erdligetnek semmi koze Nagytetenyhez egyebkent... Meg jo hogy ezen a vonalon jarsz :mrgreen:

Te is megakarod nekem magyarázni? :D
Hát csak tudom hogy hol járok! :lol:
Tessék:
http://www.vasutallomasok.hu/allomas.php?az=ngte :ugeek:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 22:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hat en valahanyszor arra jartam Erdliget egy kulon megallo volt.
Nagytetenybol volt a sima Nagyteteny megallo meg Nagyteteny-Diosd...
De akar hogy is mutogatod az elirt honlapokat a Campona akkor is Budafok es nem Nagyteteny :mrgreen:

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 12
338 hozzászólás
Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.