Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  4k - Capture The Flag

HozzászólásElküldve: 2009. június 17., szerda 21:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
MINEK AZ.
De komolyan, csak kb mondd meg mi az anyag, meg hogy melyik nap kell vizsgázni, és előtte egy nappal ráérek tanulni :dirr: Ha két nap alatt diplomát szereztem féligmeddig, akkor ez sem lesz nehéz :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. június 17., szerda 22:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Fingom sincs, h mikor megyek, ezért kell reggel bemennem fél8ra :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 19., péntek 1:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
A pics, most küldtek levelet, hogy csak 7-8ig van a tüntetéses buli... ToT
Érezzétek jól magatokat és csináljatok sok képet, amíg én a bankettemen rohadok. :dirr:

Szerk:
http://nol.hu/belfold/a_semmiert_tuntet ... yak_partja

– A kétfarkú kutya párt viszont, ha jól értem, éppen azt szeretné elérni, hogy ne történjen semmi.
– Igen, pontosan. Más tüntetésektől eltérően a mi esetünkben garantált a siker.

:dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 30., kedd 13:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
KépX'D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 4., szombat 23:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
jajaja, énis, rohadt messze van..

másfél óra, odavissza 3, 2000 ft diákkal

fuuuuuuuuuu

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. július 5., vasárnap 0:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
én sajna tuti kihagyom így :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 6., hétfő 0:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem inkább az a gondom, hogyha szarrá vizeznek minket, akkor hogy a picsbe vonatozunk...?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 28., kedd 17:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 88Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. október 19., vasárnap 22:14
Ez a kapdd el a zászlót ez vicces XD

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 12 / 12
338 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.