Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  4k - Capture The Flag

HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 22:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
én is ugytudom ahogy uruno mondja :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 22:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Vigyazz szomszed mert ha a civakodo csalad osszefog akkor siman leszavazunk... maris kapasbol 2-1 ide. :dirr:
(Es meg igazunk is van ami igazan jova teszi ezt az egeszet :mrgreen: )

Egyebkent ahogy itt elnezem a kepeket hat latom hogy egyiken van ilyen tabla... De ahol a fehervar fele meno vonat megy es megall Erdligetnel ott ilyen visko szeru bode nincs is... Mivel az nemreg lett felujitva meg minden. Ugyhogy ez max valami mellekvaganyos kis valami.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 22:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Egyik sem, mert a Campona az Budatétény... :lol:
Amúgy a BEB bérlethez:
Kép
Am térképen is látszik, hogy 2 vonal van! Egyiken van Nagytétény - Diósd másikon meg Nagytétény - Érdliget. Nagytétény az a 3-as (mostmár 33-as) busz végállomása kb és nem a Campona. Az teljesen másik vonalon van. És van sima Érdliget is ami épp nincs a térképen de a 40a vonalon jön Nt.-Diósd után.
Remélem hasznos gyors talpaló volt :D

Am. minden irányban lehet spórolni a BEB-el csak Tatabányára nem :D

Jó azóta látom írtatok mg két posztot. A következő megállók léteznek:
Nagytétény
Nagytétény - Érdliget
Nagytétény - Diósd
Érdliget
Budatétény
Budafok Háros
Budafok - Belváros
Budafok - Albertfalva
Jah és Barosstelep.
Ennyi más nincs, tehát Budafok olyan nincs.
6 éve járok nap mint nap vonattal az legrosszabb esetben is 2*20*8*6=1920 utazást tettem meg. Tudom és kész :nyelv2:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 22:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Nah akkor sokat utazoka... Aruld mar el melyik vonat allt meg neked valaha is Nagyteteny - Erdliget megallonal :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 23:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Minden nap, amivel járok! Holnap jövök képcsatolmánnyal. :nyelv1:
De egyszerű ha megnézed a Martonvásárról induló vonatok megálló listáját elvirán ;)
Mellesleg a bérletemen is ez áll:
Kép
Amúgy van olyan megálló ezek közt nem is 1 ahol sosem állt meg a vonatom max csak várakozni :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 23:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hat en sem keveset ingaztam Bp - Fehervar vonalon... De ennel a megallonal soha nem allt meg a szemely sem...
A gyors szerencsere Martonon sem nagyon :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 23:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mert a Fehérvári most már csak Felső megy. Régebben a disznó hízlalda volt itt ha a szagról esetleg eszedbe jut :D
Na minden esetre én elteszem magam holnapra, bár ez most senkit nem érdekelt de azért leírtam :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 0:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Gondoltam lesz valami új info, de csak az offok voltak másfél oldalon keresztül.... :angry1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 7:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ahhh... Ezt mar nem is kommentalom...
Ha nem latod at mindennek a fontossagat akkor ugyis hiaba magyarazom...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 22:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Őőő...hát én lehet, h nem fogok tudni menni...Vasárnap óta folyamatosan görcsöl a lábam, konkrétan innen az Örsig 4x kellett megállnom, annyira nem birtam, pedig nagy a fájdalom tűrő képességem... :/ Szal nemtom, h milyen állapotban leszek holnap. :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 28., szombat 11:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jobbulast Renia...
Jelenleg ugy tunik hogy csak lent vagyok epp meloban. Igaz kocsival es korai tavozas engedelyevel.
Szoval ha nem fog haveromeknal allni a bal es nem kell lelki tamasz italozasra szamitani akkor rettegjetek :twisted:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 28., szombat 12:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hurrá!
Menetrendet ismered, ha nem találsz minket valahol akkor hívj :D
privátban bent van a számom

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 28., szombat 12:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem tudok menni, ne haragudjatok...:/ Amíg haza sétáltam a suliból (5 perc, kicsit erőltetett menetben), azalatt is begörcsölt a lábam..:/ Ez 20 perce volt és mindig fáj...:/
Szal gyakorlatilag a metrótól a vonatig sem tudok lábgörcs nélkül elmenni...:/
Ez a hülye magnézium meg semmit sem segít, hiába szedem. ToT

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 28., szombat 12:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Egyel melle kalciumot is

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 28., szombat 13:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jujj, télleg, pöti danont :3
Amúgy köszi a tippet, megnézem, h van-e.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 28., szombat 13:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
amputáld a villamos ingyé csinálja ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 28., szombat 13:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
amputáld ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 28., szombat 13:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
nyomtattam térképet, hozok fényképezőgépt és elemlámpát. HURRRÁ! :nyelv2: :nyelv2: :nyelv2: :nyelv2: :nyelv2: :nyelv2: :nyelv2: :nyelv2:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 28., szombat 13:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Neji írta:
amputáld ^^

^^

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 28., szombat 13:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
De nincs fennt MSNen egyik mozgássérült ismerősöm sem, hogy elkérjem tőlük a tolókocsijukat :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 28., szombat 13:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
Egyebkent nem tudom miert zavar ha faj a labad...
Kezzel nem tudod vonszolni magad elorefele? Laposkuszasban...
CTF alatt az meg jol johet... Eszrevetlen zaszlo megkozelites... NINJAAAAA

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 28., szombat 13:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
japcsi (aki érti érti aki nem nem X'DDD)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 28., szombat 13:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
Elemlámpa nagyszerű ötlet :D
De nekem nincs. Na nyomok én is pár térképet.

Misi, ha te jösz akkor kocsival jönnél?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 28., szombat 14:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sajna nem... Sztem a vonat nekem is valoszinubb.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 28., szombat 14:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
Előre szólok hogy ne számítsatok annyi emberre mint a Pesten készült videón.
Most olvastam hogy a nyári tatabányain 18(!)-an voltak... Bár ha jól számoltam mi leszünk csak kb 10-en :D Meg kommenteket olvasva több csoport is jön Pestről. Szóval most azért többen leszünk. Legalább nagyobb esélyed van háborús hősnek lenni :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 28., szombat 15:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
Haborus hos = Becsulet erdemrend = K.I.A. :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 29., vasárnap 1:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
emberek....

ez KEGYETLEN JÓ VOLT =D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 29., vasárnap 1:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
Aki nem jott most banhatja...
Mi mind hullak vagyunk de ez most a legkellemesebb faradtsag...
Es orulok hogy jok meg a szemeim mert ha nem latnam nem hinnem hogy vannak labaim annyira nem erzem egyiket sem :dirr:

Mar most keszuljon mindenki... Ket het mulva bevesszuk Szekesfehervart :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 29., vasárnap 10:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
Na így másnap, hogy vannak a lábaitok? :lol:
Tényleg sajnálni tudom aki kihagyta, és azt is aki nem élvezte, feltéve hogy volt ilyen. :D
Nem lehet szavakba önteni ezt, ezt át kell élni! :zene1:
Fehérváron pedig megajándékozom magam születésnapom alkalmával egy sárga zászlóval! Mert Fehérváron megcsináljuk!

Pirosak! :dance1:

Misu majd a képeket ide linkeld be légyszi.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 29., vasárnap 11:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lab??? Az mi az??? :dirr:

Tudod jol hogy volt aki nem elvezte...
De ok nem is a jatekosok soraibol kerultek ki...
Ezuton is megemlekezunk roluk egy nagy adag: :angry1: :angry1: :angry1:

Egyebkent legkozelebb gyertek mindenki mas is... Mert ez oltari fun...

Csak tudnam honnan szereztek ennyi futobolondot a sargak... :shock:

Bergkamp... Feszkesfehervar a mi teruletunk... Sargaknak remenytelen kuzdelem lesz... Begyaluljuk mind :twisted:

RED FTW :no1:

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 12
338 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.