Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  J-Rock, VK... Dühöngő + J-Pop + ugy általában j-mjuzik

HozzászólásElküldve: 2009. március 15., vasárnap 23:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Nah... Egy sztem meg szukseges lehet topic...
Itt jol kielheti magat mindenki hogy epp kit nem ismer meg a melyik banda fenykepen melyik sorrendben allva... :)
Neji is tudosithat hogy epp mikor van Shoxx es nyafoghat mennyire nem bir masnap klubba jonni... :mrgreen:
En is erdeklodhetek hogy ki az a hyde/hide akinek szulinapja van es meg nem halt meg a nelkul hogy hulyenek neznenek... (annyira)

Nah par kezdo gondolat...
Epp most futottam bele egy regebbi Dir En Gray klippbe amit eddig nem lattam...
Haaat... Erdekes...
Valahol kapisgaltam hirtelen miert mondta Cyrus hogy DEGnek vannak jo szamai csak a klippek neccesek neha...
Mondhatni ez is egy stilus tanulmany... Enyhen elvontabb mint a Saku klippje...

Jah most ugyis nagy tema ugyhogy megemlekezek a Girugamesh uj (legalabbis sztem uj lehet) klippjerol/szamarol... sztem eltalalt lett nagyon...

Ugyhogy ha mar itt tartunk... GIRUGAMESH \,,/

(es igen... megneztem a fantasztikus reklamot... hat broaf... velemenyem osztom youtube felhasznaloval: http://www.youtube.com/watch?v=wyjVpEYeUI4 )

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 15., vasárnap 23:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
A DeGnek van egy-ket jo szama..de nem a Saku az sztem imho
De attol fugg milyet szeretsz, zuzosat, vagy nyikorgo fekhangot utanzosat, vagy lassut...
Klipet nem kell nezni, hallgatni kell...
De Despair's Ray ftw
Girugamesh meg kaki
hide halt meg, hyde meg jol van es rakjak Gacktal egymast

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 15., vasárnap 23:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
Girugamesh jó:P
és nem tom a break downra gondoslz új alatt? (mert az a legujabb klipp)
és egyébként is Dio distrauht overload-tol hallgass számokat youtubon sztem tetszene neked Uruno :D

és egyébként is a diru legujab klippje sztem tök jó:P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 15., vasárnap 23:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Hat nekem mint oskovulet zuzda szereto termeszetesen az ilyen szamok is jonnek be foleg...
Bar igazabol rajottem hogy pont azert tetszenek mostanaban ezek a zenek mert egesz jol keveredik benne a zuzos horgos-morgos resz a dallamosabb temakkal...
Ahogy haverom mondta erre... Ez biztos a korral jar es oregszem... :dirr:

JaJaJa... Arra gondoltam Neji... Sztem is talalat lett a szem... Meg most csiptem el a Jarring fly-nak egy koncert felvetelet... az is jol sikerult felvetel lett...
Jajj es mielott meg elfeledem... Talaltam Luna Seat ugyhogy lehet en megkimellek a CD cipelestol :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 15., vasárnap 23:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
akkor én már nagyon öreg lehetek X'DDD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 15., vasárnap 23:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hat aki mar nem akar egy buli utan kibirni egy klub estet az sztem mar olyan oreg hogy most olvaszthattak ki valami gleccserbol :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 0:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
jo de ha nem alszol buli után azért akkor a másnap elég gáz :D

akkor ha mégis kell majd luna sea akkor szólj :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 0:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
Pff... Koncert utan nem mozdulo nyakkal hulla masnaposan melozni is jo menni... nem hogy kikapcsolodni :mrgreen:
(Meg jo hogy ez nem off mert ezt a temar mar elore bejelentettem :D )

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 0:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Uruno írta:
Nah... Egy sztem meg szukseges lehet topic...

Szerintem nem, úgyis mind tökegyformán rossz, minek róla beszélni
/thread

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 0:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
Azert hogy ezen megnyilvanulasodnak is ujabb csatornat biztositsunk... Latod maris megerte neked is :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 0:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
Uruno írta:
Pff... Koncert utan nem mozdulo nyakkal hulla masnaposan melozni is jo menni... nem hogy kikapcsolodni :mrgreen:
(Meg jo hogy ez nem off mert ezt a temar mar elore bejelentettem :D )

ja de csak én panaszkodhatok te nem :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 0:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Nicsak, ebben a tokikban is ketten fogtok majd beszelgetni :dirr:
En nem nezek Diru klipeket, mert nem erdekelnek pl.
De leven az uj albumtol hanyingerem van, azokat meg annyira sem nezem...
Meg ha latnam oket, akkor biztos kiabrandulnek beloluk, mint a Nightmarebol XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 0:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ezert neveztem ki sajat duhongonek... Hatha igy kevesebb topicot offolunk majd szet :dirr:

@Neji... Distraught Overlord eddig nalam 3bol 2 egesz jo azt mondanam... Az elsore pont valami nagyon lagymatagba fogtam bele de utana valamicsket tudtak javitani...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 0:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Egy hozzászólást azért én is hozzáteszek a topikhoz. Mert miért ne?! Ez legalább ingyé van :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 0:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
ők ilyen változatos van rettentően zuos számuk és van ami egyáltalkán nem az
és szeretem tőlük zuzos( dokusai) dallamos(carry down ), kár hogy szegények olyan csúnyák de azért leszopnám őket!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 0:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
Majd meg belehallgatok ebbe abba toluk... De tenyleg nem rossz a hangzas vegulis...
Bar nalam valahol meg mindig a DEG Withering to Death albuma viszi a primet.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 9:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Nem tudom rendesen olvasni a fórumot Nejinek a hülye nagy aláírása alatt, mert rohadtul feltűnő, h nem programozok, hha itt "ugrál" nemtomkicsoda >_<

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 10:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hogy jon az olvasashoz a programozas??? Vagy most mi van? Nem igazan all ossze ez a mondat.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 12:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia írta:
Nem tudom rendesen olvasni a fórumot Nejinek a hülye nagy aláírása alatt, mert rohadtul feltűnő, h nem programozok, hha itt "ugrál" nemtomkicsoda >_<

akkor csukd be a szemed és ne olvas 8)
ennyire béndzsa nem lehetsz :?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 15:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
@Renia
Légy önálló:
Felhasználói Vezérlőpult -> Fórum beállítások -> Megjelenítési beállítások szerkesztése -> Aláírások megjelenítése -> Nem

Vagy mert te admin vagy van a csúnya út:
Adminisztrátori vezérlőpult -> Gyorsmenü -> Felhasználók kezelése -> Neji (gépeld be) -> Aláírás (a jobb felső legördülő menüből) -> És itt törölj amit szeretnél.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 16:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Uruno: Suli, programozás óra :P

SD: Nem rossz ötlet :twisted:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 16:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
csak bátran :nyelv2:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 17:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ejnye Renia... Programozas oran nem a programozasra kellene figyelni a levegot markolaszo alairas helyett???

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 21:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem :nyelv2:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 23:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
SoonDead írta:
@Renia
Légy önálló:
Felhasználói Vezérlőpult -> Fórum beállítások -> Megjelenítési beállítások szerkesztése -> Aláírások megjelenítése -> Nem

Vagy mert te admin vagy van a csúnya út:
Adminisztrátori vezérlőpult -> Gyorsmenü -> Felhasználók kezelése -> Neji (gépeld be) -> Aláírás (a jobb felső legördülő menüből) -> És itt törölj amit szeretnél.

rakjatok be neki repülő faszokat, az is esztétikusabb mint ez

Regi

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 23:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
the GazettE Headache Man wáááááááááááááááááááááááááááááááááááááá iimáááááááááádoooooommmmmmmmmmm
jó kis zuzda :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :KISS2: :KISS2:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 23:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem rossz nem rossz...
Bar nalam most akkor is meg mindig a Leech klipje ha mar gazette... hat az valami iszonyat jo latvany lett...
Egyebkent meg DEG - Obscure... Beteeeeeeeeg...
Aszem levezetesnek kicsit pihenek valami popos kis butasaggal... Hmmm... Ueto Aya vagy Morning Musume? Aszem nyomok egy randomot...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 17., kedd 0:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS PINGAS

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 17., kedd 7:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
De joooo... Misu ismer YouTube poen szleng kifejezeseket...
Koszonjuk hogy velunk is megosztottad...

De az alairas az uber meno \,,/
:mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 17., kedd 10:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
lol X'DD
jó aláirás de azért letiltom :lol:

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 14
396 hozzászólás
Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.