Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  J-Rock, VK... Dühöngő + J-Pop + ugy általában j-mjuzik

HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 17:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
hát alap :'DD
imádnivalo mind 8)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 19:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Ez a cikk kész :D A "mangafilm" szót még sose hallottam :dirr:

Szerk.: Az ilyenekben több poszter szokott lenni, ugye? Lordis nem volt benne? :nyelv1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 20:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
nem
egy ancafe a többi ilyen hannan montanas szir szar meg az az énkelős izé nem jut eszembe a cime

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 20:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Az az iskolaban eneklos?
Ki ne mond mert Renia el akarja majd orozni toled :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 20:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
igen az :D
elúbb égetem el , minmt hogy valakit azzal fertőzzek ><

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 21:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Nekem ugy tunt hogy mar nem tudod fertozni... Renia lelke mar igy is sulyos karosodast szenvedett az ezzel kapcsolatos kijelentesei alapjan :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 22:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Spoiler | SHOW
köcsögök vagytok

LOLOLEMO
^_____^

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 23:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
alap ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 23:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
Misu: Valamihez nekunk is erteni kell... :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 0:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Igen, szeretem azt a szart, mert bár semmi értelme sincs a történetnek, akkor is jó a zenéje :nyelv2: De posztert soha nem tennék ki ilyenből. Az géj.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 12:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
MANGAFILM?????????????,
AZ MI A RETEK??
Aki nem ert hozza es buta, az miert ir vmirol??
En sem irok a "Funyirok anatomiaja"rol, mert nem ertek hozza semmit..
Utalom a buta embereket, nem lehet 2 kib**ott szot megtanulni???
Kiakadtam....
Es a Slipknotnak tagoknak VAN neve...
Jezusom......annyira jo h olyanok irnak a popcornba akik semmit, de SEMMIT nem tudnak a zenerol!!!!!!!! RAGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!1111111111111
Ezek fertozik a magyar atlag semmihez nem erto fiatalokat akik olvassak, es elhiszik..
A Vivaban is ilyenek ulnek...hanyok ezektol
Rage vege

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 12:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
:DD
az ujság kukába került de a poszter a helyére került ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 12:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mostmar tudjuk Neji miert viselkedik furcsan... Ilyeneket olvas :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 12:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
Uruno írta:
Mostmar tudjuk Neji miert viselkedik furcsan... Ilyeneket olvas :dirr:

aha állandoan :ugeek:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 14:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
A popcorn magazin régen volt csak jó amég Aaron Carter fiatal volt és kutyákkal pózolt benne.

Ma már csak mangafilmekről van szó T-T

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 16:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igy is van... En is ossze vissza irkalok itt pl minden felet :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 16:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
dettó :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 17:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
De ezert nem fizetnek emberek
Es nem olvassak kiskoruak...sok kiskoru
Aki azt hiszi h mindent tud a vilagrol, ha mar a mangafilmet tudja
Aaront Cartert vissza Q____Q

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 17:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hmmm... Most hogy mondod... Miert nem? Koveteljuk a jussunk amiert ily jokedvet varazsolunk ide :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 17:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ki beszel itt kokedvrol? :dirr:
En csak a hulyeseget hangsulyoznam :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 17:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
Csak ebben a postodban van ket mosoly jel... Ez mindent bizonyit... Megerdemeljuk :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 17:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Én a tini gondokat mindig szerettem benne :)
Kedvencem volt:(persze tudom hogy csak azért mert sekélyes vagyok)
Mi védekeztünk a Józsival...
Én minden alkalom után lenyeltem az óvszert, egyszer sem hagytam ki!
Pedig nem volt egyszerű lenyelni.
Most meg már 3 hónapja nem jön meg...lehet, hogy hormonális problémám van a sok óvszertől...túl lehet adagolni?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 17:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
Es meggyogyultal azota? :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 18:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
ohhh bazdmeg :'DDDDDDD
én is lenyelem :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 18:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jesszus... Micsoda tarsasagba keveredtem... :dirr:

Nekem egyebkent a kedvencem a Bravoban volt...
"14 éves vagyok. Eleg fejlett fiunak erzem mar magam de meg mindig nem jott meg a menstruaciom..."

Nah az ilyenek azonnali halalra rohogest ideztek elo az osztalyban :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 18:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Az a szörnyű hogy nagyrészük sajnos tényleg igaz :S
Lent mucsán sok helyen nincs semmi felvilágosítás. Mint amit Misu küldött videót abban is a 2 14 éves gyerek dugott egymással, de közben unokatestvérek voltak, és Mónika megkérdezte hogy tudják-e ami az a védekezés és egyik sem tudta... (ezt az apjuk "óccerrel" beszólása spékelte meg :D )

De mi is halálra röhögtük magunkat régen óra alatt az ilyen újságokon :D
Miért nincs inkább valami chat? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 18:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
MSN PEOPLEZ

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 18:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
Koszonom Rita...
Vegre valaki megvedte szegeny j-mjuzik topicot is... :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 18:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
egy kis offtol semmi baja nem lesz :P
egyébként nekem tegnap jött meg a havim :dirr: :nyelv2:
ha neketek nem akkor szarok vagytok :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 18:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Kicsi... Szerintem ilyen durva off aradatot meg sehova nem generaltunk...
Igaz ez az elso ahol masok is csatlakoztak :dirr:

Megjott? Jol van... Elvezd ki mert ha igy folytatod holnap mar a menopauza tor rad :dirr:

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 4 / 14
396 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.