Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  J-Rock, VK... Dühöngő + J-Pop + ugy általában j-mjuzik

HozzászólásElküldve: 2009. július 14., kedd 12:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
állitolag szar :P mint mindig :'D

helyes Cyrus legaláb valaki*-*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 15., szerda 10:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Nah... Megkaptatok a kis idotok a megjelenes napjan de mostmar aki bujt aki nem... Review. :twisted:
Szoval en azt azert boven nem mondanam hogy szh@r...
Eloszor hallgatva hirtelen nem tunt tul megfogosnak (de lehet ennek a munkahelyi kornyezet volt a betudhatoja)... De most hogy reggel sikeresen normalisan is sikerult meghallgatnom azt kell mondjam hogy inkabb egesz jo.
Nem mondom hogy van olyan jo mint a Stacked rubbish de hatarozottan van jo par szam ami bejovos.
Nah meg mondjuk jobban azt a stilust kaptam amit vartam nem ugy mint mult heti nyertesunknel (uj lynch ugye ami ugye meg ha jo is lett de lightosabb lett mint remeltuk).
Szoval lehet elozo albumot talan nem fogja lehagyni nalam de azert kellemesen hallgathato.
Jah es itt is voltak olyan jo kis bass temak amik kapasbol vandoroltak az ujjaimba... Ugyhogy erre extra piros potty az "enekesnek".

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 15., szerda 10:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
én eddig azt olvastam kb mindenkitől hogy jobban tetszik nekik a stucked rubisnál :D
mondjuk ki tudja majd ha meghalgattam délután akkor elmondom nekem hogy tetszik .P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 15., szerda 10:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Hidd el nem fog zavarni ha en leszek az egyetlen kivetel :mrgreen:
De mint mondtam nalam is hatareset... Lehet meghallgatom meg ketszer es valtozik a velemeny... A potencial meg van az albumban :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 15., szerda 14:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
jah persze az ujak is jók *.*
Distress and coma elég odabaszos szám
nem sok számuk van ami jobb lenne ennél max A Cassis

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 15., szerda 18:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
két szóval jellemzem: lotyó JÓ :KISS2: :KISS2: :KISS2: :KISS2: :KISS2:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 15., szerda 18:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji írta:
jah persze az ujak is jók *.*
Distress and coma elég odabaszos szám
nem sok számuk van ami jobb lenne ennél max A Cassis

Hat en azert csakazert is kijelentem hogy a Leech igy is ugyis odarakos szam az album viszonylataban is. :dirr:
Lightos szamokbol sztem talan a Guren lett a legjobban osszerakva, tobbibol meg nekem nagy mokas lett a Headache man meg kellemes kis orjonges a 13Stairs.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 15., szerda 22:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
válogatos vagy mindegyik baromi jó*-*
Ruki awwww
azok az albumok közül amiket vártam midén messze ez a legjob eddig :KISS2:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 15., szerda 22:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
Siman nem okozott csalodast az biztos. (Az inkabb az uj despa meg a lynch felig meddig amire igaz).
De a kedvenc szamom tovabbra is a Stacked Rubbishon marad :dirr:

Jah es igen... Cyrus... Tul vagy mar a belehallgatason? Mar csak a te ertekelod hianyzik :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 15., szerda 22:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
szohoz se jut ugy tetszet nekibiztos kéjesen ül és hallgatja *.*

am St-ről melyik szám ? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 15., szerda 22:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
Swallowtail on the Death Valley

Vagy csal es meg neki sem kezdett

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 15., szerda 23:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Ezt természetesen nem én írtam, mint ahogy sosem szoktam ide írni semmit, csak valaki lusta átjelentkezni a saját profiljába.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. július 15., szerda 23:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
Koszonjuk Emese

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 16., csütörtök 14:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hat Neji... Ugy tunik eddig 2-1 ellened :dirr:

En viszont annyit modositok hogy az uj lynch. egyre jobban bejovos igy azt is ujranyomatva megfelelo hangeron...
Bar lehet a szomszedok pont ezert nem osztjak majd velemenyem :twisted:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 16., csütörtök 16:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
gazetnél is a hangerő lehet a gond 8)
amúgymeg nem értelek titeket van lassutol kezdve zuzodik minden
dehát ti tudjátok :P :?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 16., csütörtök 17:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
ROSSZ SZELLEMEK TOPICJA, SÜLLYEDJ EL!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. július 16., csütörtök 23:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nah es akkor groovera ki jon vegul?
Elotte 1-2 oraval valahova beulos gyulekezo?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 17., péntek 12:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
alap :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 17., péntek 15:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor a torzsgarda mar megvan... :mrgreen:
Egyeb nepek? :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 17., péntek 22:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nah ahogy elnezem ez a party most egesz keson kezdodik (23:00)...
Ugyhogy legyen mondjuk a gyulekezo 21:00 a Moricz Zsigmond korter 6os villamos megallo.
Neji... Ez azt jelenti hogy 20:30ra tervezz jonni es akkor talan pontos leszel :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 18., szombat 9:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
szóval fél 10 :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 18., szombat 9:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ugye emlekszel meg hogy a szabadteri reszen lesz a buli... Ahol a korlatok utan mar csak az igen eros sodrasu Duna fogja meg a zuhanasod... :twisted:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 18., szombat 10:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
tudom de jó úszó vagyok 8)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 19., vasárnap 11:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
Meg van eleg kellemes szel odakint talan... Sztem hasznald ki amig meg lehet :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 19., vasárnap 18:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
Cyrus írta:
nem jo a hajszaritonk, igy hogy fogom megcsinalni a hajam??? ToT :D

ügyesen
elkezdtem öltözködni örüljetek :P
talán odaérek kilencre X'D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 19., vasárnap 19:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nah arra az esetre ha valaki sokat tervezne kesni (vagy termeszetesen jon neki mint Nejinek) es mar nagyon nem birnank varni ra (mert epp mar szomjan hal a majam) akkor a megallobol mar latszodnia kell majd az Aranykorso nevu muintezmenynek... Az lenni tervezett elogyulo hely... Ott kell majd keresgelni...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 21., kedd 10:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
ti késtetek :(
előbb ott voltam Mint Case :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 21., kedd 12:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nah ne okoskodj... Eddigi legnagyobb buktad volt ez a mostani...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 22., szerda 20:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem elfeledni... Szombat 21:00tol Digital Sushi...
Mindenkinek felszolitas hogy tessek jonni aki csak labra bir allni. :dirr:
(Nyugi Misu... Neked tovabbra is felmentesed van)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 22., szerda 20:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Ez esetben mindenki jobban jár, ha lebetegszik, és nem tud felállni, garantáltan jobb szórakozás. :dirr:

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 10 / 14
396 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.