Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  eRepublik

HozzászólásElküldve: 2009. március 9., hétfő 23:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Hogy ne offoljunk úgy, mint ŐK. :nyelv2:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 9., hétfő 23:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Otletem sincs hogy mire gondolhatsz ezzel az Okkel :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 9., hétfő 23:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
nekem sincs kire gondolhat ;) 8)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 9., hétfő 23:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Berg: Akkor 6os szintig 2 gomb nyomogatása van?:D Vagy esetleg lehet mást is tréningelni/fejleszteni?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 10., kedd 0:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Nem igen:D Esetleg ha a skill szinted elér egy bizonyos szintet keress másik állást mert azzal a skill-el már jobb fizetést kapsz, 6-os szint 6 nap, ha minden nap dolgozol és trainingelsz.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 10., kedd 22:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Visszafoglaltuk Pécset, és Szegedet! Most már nyugi Renia, hamarosan Pestet is felszabadítjuk a román elnyomás alol :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 11., szerda 21:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
Haladjatok akkor pls, mert nincs kedvem jegyet venni meg költözködni. :D
Amúgy 4es vagyok...6tól lehet majd harcolni?:/

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 11., szerda 21:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
5-től asszem.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 13., péntek 7:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ahhoz képest h 6 nap alatt 6os leszek szerinted, még mindig 4es vagyok :P Romániában van vmi magyar párt? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 13., péntek 13:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
Én 15 nap alatt 12-e lettem :o (és elején még könnyebb fejlődni)
Minden nap rendszeresen trainelsz és dolgozol?
Persze hogy van, de nem sok értelmét látom belépni. Csak ha aktív szerepet akarsz vállalni a politikában:D Bár ha belépsz kapsz valami plusz XP-t érte szóval egyszer kilehet próbálni :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 13., péntek 14:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen...engem nem cejet :sadkitty:
És hol találok Romániában magyar pártot? Vagy honnan tom h melyik párt magyar?
5ös lettem, Tudok háborúzni!!! :3 Szal hogy tom visszafoglalni Central Hungaryt Mo-nak? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 13., péntek 14:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
Pont akkor lettél 5-ös amikor a magyar csatának épp vége, tegnap Debrecent próbáltuk, de nem sikerült.
A francia - spanyol háborúba kell most a segítség a franciáknak. Ők szövetségesek.
My place/army
alul ott lesz az aktív war list és ott ki kell keresni azt a harcot ahol a franciák meg a spanyolok vannak, majd "go to battlefield".
40.00-ás wellnesig tudsz harcolni. Az alatt nem. Ha levitted a wellnesed utána tudsz korházba menni. Nem tudom milyen korház van a te régiódban. Attól függ hányas Quality-ja van Q1-es 10 wellnest ad Q5-ös 50-et, a köztes magától értetődik :D
Viszont egynap csak egyszer mehetsz korházba. Az adott nap az Erep idő szerint számítódik. Felül látod mindig hogy épp hány óra.

A magyar párt meg asszem ez:
eRMDP - PDMeR

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 13., péntek 15:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
engem meg bese enged lépni, állandoan közli szar a város nevem pedig tuti azzal regisztem szal nem értem :S

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 13., péntek 16:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Sztem a rendszer megerezte hogy te vagy es igy probalja vedeni magat :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 13., péntek 18:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Emlékeztetőt próbáltál kérni?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 14., szombat 5:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
"no active battles" :sadkitty:
Pártba meg majd csak 7estől tudok csatlakozni:/

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 14., szombat 12:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
Majd mindjárt megnézem neked, merre van harc.
De a sajtót nem szoktad olvasni?
Ott mindig megírja a kormány hova kell menni harcolni, vagy mit kell csinálni.

Ui: Tényleg nincs most harc ahol harcolhatnál :/
Amúgy én csak kb 11-es szintem körül tudtam először harcolni, mert akkor volt csak harc...

És végül egy térkép:
http://img5.imageshack.us/img5/534/romania0313.jpg
Azért a Román dominancia még mindíg durva, de legalább már kezdünk 2 lábra állni.
A kezdeti 2 régiós magyarországhoz képest pláne.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 14., szombat 14:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem tom, h hogy lehet a sajtót olvasni :/ Nekem csak azt ajánlja fel, h csináljak újságot, amihez persze kicsi vagyok...:/

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 14., szombat 15:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Bergkamp írta:
Emlékeztetőt próbáltál kérni?

erre nem gondoltam , de megnézem :D
de sztem azért 1 perc alatt nem felejtem el a nevem X'DDD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 15., vasárnap 3:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Írtam MSNen is, csak h ne legyen elfelejtve: Nem tudok Indonéziába költözni, mert háborúban áll Romániával...Hova menjek akkor? Franciao.-ból eltudok majd menni Indonéziába?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 15., vasárnap 4:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ilyenről már hallottam és azt szokták rá írni hogy 2 repjeggyel eltudsz!
Ez vagy azt jelenti ha van kettő már enged, vagy azt hogy utazz előbb máshová és onnan el.
Franciaország szövetségese indonéziának így onnan mindenképp eltudsz.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 15., vasárnap 15:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
You have successfully moved to Paris-Isle-of-France, France.
You worked 7 days in a row. You have 23 more days until you receive a Hard Worker Medal

Amúgy hogy lehet nem csak a manufactingot vagy micsodát növelni? Mert most 7 pénzes állásom lett, holott vmelyik másokkal 9et is kaphattam volna T_T

+Eltűnt a Román pénzem...o_O Azt nem hozza magával ez a hülye? x_x

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 15., vasárnap 15:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
De ott van nálad! a profilodban látod! Érdemes majd átváltanod a Montary Market opció alatt az épp aktuális helyi valutádra. Mert úgysem hiszem hogy visszamennél romániába :D

Amúgy meg minden állásnak van típusa. Ha land skilles akarsz lenni keress 0-ás land skilles állást. Aztán szépen felfejleszted azt is. Pontosan nem tudom melyikek a landskilles állások, de azt tudom hogy mi nem, pl: kenyér, fegyver, gift, moving ticket. Ezek manuskilles állások. gondolom a fa, vas, búza, és egyéb nyersanyag állások azok a landskillesek.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 15., vasárnap 15:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
És megérheti mást fejleszteni, hha csak így lehet? o_O

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 15., vasárnap 15:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
Áhá, azért hittem, h eltűnt a román pénzem, mert oldalt baszta kijelezni, h van abból is :angry1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 15., vasárnap 16:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
Végülis ha még idejében váltasz akkor szerintem meg.
Mert elején még gyorsan ellehet érni a 2-es 3-as skillt akármiből, de utána nagyon belassul. 0.05-öt szerzek én most naponta csak a 3.9-es skillem mellé. De 3 felett végig így volt szóval 20 nap kb 3-asról 4-esre eljutni. De kb 10 nap alatt ellehet érni a nulláról a 3-as skillt.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 15., vasárnap 17:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
Közben a linken amit adtál, kértem helpet, és kaptam 1 moving ticketet, szal már Indonéziában vagyok :)
=Lehet h érdemes mind a hármat kifejleszteni 3asra, és akkor ami többet fizet, azzal dolgozni, meg közben egyet nagyobbra fejleszteni?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 15., vasárnap 17:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
De egyszerre csak egyet tudsz fejleszteni amivel épp dolgozol.
Nézz meg ilyen komolyabb embereket, a profil oldalukon ott vannak hogy miből hányas skillesek. Ők is álltalában max 2 féle skillel rendelkeznek.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 15., vasárnap 21:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
nem tudom mit hogy kell csinálni... regisztráltam, de nem meeeegy.... HEEELP :sadkitty:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 15., vasárnap 21:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
ez van nekem is :D

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 4
92 hozzászólás
Oldal 1, 2, 3, 4  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.