Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  eRepublik

HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 4:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Keressetek állást, dolgozzatok, töltsetek fel egy avatart, tréningeljetek, és ezt kell csinálni amíg 5ös szinten nem lesztek. Ja meg napi 1 db 1 csillagos kaját vegyetek.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 11:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Amúgy nem tudom hova regeltél Renia, de nem kaptam utánad goldot.... :@ :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 14:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Sikkasztas is szimulalva van az oldalon??? :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 15:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
hát adót például mindenki csal

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 16:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Pedig hozzád regeltem o_O Lehet h közben 1x frissült az oldal, mert szarakodtam vele, h hova regizzek...Ez így elég gáz :/

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 16:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Nagyon hasznos link így az elején:
http://www.erepublik.com/en/article/-eg ... 55659/1/20
Renia subscribeld is! Itt mindíg hasznos hírek vannak.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 21:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Megvolt már :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 17., kedd 21:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
Kaptam 5 goldot valaki után ma 7-kor. Gondolom ez te lehet Renia de iylen x??x-et írt ki:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 18., szerda 0:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
o_O

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 18., szerda 10:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Nna, kezdek belejönni, tényleg nem bonyolult, de ha valaki tud még hasonló tippeket adni, várom.
Szerintetek melyik szakmai skillt érdemes fejleszteni, meg hogy lehetek elnök? Mert olvastam a cikket, de nekem abból nem jött át hogy lehetek nagykövet, csupa PÉK állást látok csak :\

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 18., szerda 13:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szerintem a Land skilles állás a legjobb, de nem Magyarországon, mert ott kevés ilyen van. viszont külföldön egy jó land skillesért nagyon sokat fizetnek.
Szóval ha Magyarországon vagy akkor manu-sat ha külfödlön akkor land-et.
Elnökségről meg ne kérdezz:D De nyugodtan kérdezz a cikkeknél az oldalon. Nekem mindig segítenek.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 18., szerda 16:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Elnökséghez szerintem párt kell, meg politika, meg ilyenek, szal rohadt sok idő.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 18., szerda 17:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
És hogy lehet megkeresni a barátaimat? V. hogy lehet egyáltalán kapcsolatot létesíteni?

HÁZASODNI, SZÜLNI LEHET?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 18., szerda 18:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
Misu írta:
És hogy lehet megkeresni a barátaimat? V. hogy lehet egyáltalán kapcsolatot létesíteni?

HÁZASODNI, SZÜLNI LEHET?

a kisbabák hányadékok hogy téged idézzelek :S

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 18., szerda 18:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
jó attól hogy élőben undorítóak, attól még interneten lulz lenne. Mert azt nem kell megszülni, meg nem kell ránézni.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 19., csütörtök 3:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
XD
Nem lehet se házasodni, se szülni.
A kapcsolatlétesítést asszem megtaláltátok :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 19., csütörtök 13:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
Bergkamp írta:
Amúgy nem tudom hova regeltél Renia, de nem kaptam utánad goldot.... :@ :(

akkor kapsz goldt, ha eléri a 6os szintet muhaha nem?
Elkezdek énis tobozorni, kellll gold. Köcsögök vagytok, most már ezzel cseszem el az időmet dolgozóban!

Kérdés: háborúban harcolni hogy tudok?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 19., csütörtök 15:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ha 5ös leszel, akkor az Armynál nyomogatod, hogy go to battlefield meg mittomén, és a végén lesz 1 FIGHT gomb. Ha 40 fölött van a wellnessed, akkor mehetsz harcolni.
Ha harcoltál, és 40 fölött van még a wellnessed, akkor harcolhatsz még1x, meg még1x, amíg alatt nem lesz. Utána kiirja, h menj el a város korházába, mert szarul állsz. (Ott katingatsz arra amit mond és vhogy eljutsz oda.)
A kórházban HEAL gomb, és utána annyi volt arra a napra a csata, mivel 1 nap csak 1x mehetsz korházba. (Vagyis ha lemegy megint 40 alá a wellnessed, akkor kurvasok pénzt kell fizetned, h felmenjen 40 fölé.)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 19., csütörtök 15:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ha te hatos leszel, akkor te is kapsz 5 goldot, h milyen ügyes voltál, meg énis, h meghívtalak. :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 19., csütörtök 16:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor is kapsz 5 goldot, ha eléred az 5-ös strength levelt, vagy 30 napig dolgozol egyfolytában, vagy bekerülsz a kongresszusba, vagy szerzel 1000. feliratkozott embert az újságodra, lényegében azok a dolgok amik a profil odlaladon találhatók ott lent a kockákban.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 20., péntek 9:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
mégvalami:
ha jól látom munkától meg edzéstől is megy le a wellnessem. Dolgozni ugye tudok attól h 40 alatt van? Mit lehet tenni a wellness emelésére? Csak a kórház?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 20., péntek 14:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
Dolgozni bármikor tudsz (asszem). A háborúra vonatkozik a 40-es cucc.
Wellness növelése:
Nagyobb *-os kaját veszel.
Gift-et veszel, átküldöd valakinek (donatevel), és megkéred hogy küldje neked vissza, mint ajándék. Ilyenkor nő a wellnessed, annyival, amekkora az ajándék.
Más asszem nincs...De szerintem a nagyobb csillagos kaja a legjobb, mert az a legolcsóbb.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 21., szombat 1:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
és hol lehet megnézni hogy hány experience pontom vaaaan?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 21., szombat 8:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
My Places/Profile
És ott alul a Career helyett a Bio fül.
(Wííí, 97/100 xp points, ma is szintet lépek :3)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 21., szombat 9:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ma harc van Debrecenért!
Egyenlőre nyersére állunk!
Reménykedjünk :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 21., szombat 12:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
Misu is akar harcolni :| de csak holnapután lesz talán elég XP-m, meg gondolom fegyver is jó ha van.. :? :? :?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 21., szombat 13:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
Fegyver jó ha van! De egy kezdőnek nagyon drága, én 1 hónapja vagyok tag és még mindig drága szerintem :D
Egy napi fizetésem kb a fegyó és egy nap 5-öt harcolok a fegyver meg 1 alkalomra jó.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 21., szombat 13:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
Döntsétek, el, hogy milyen karrirert szeretnétek: cégeket akartok, polotikai befolyást, vagy hősök akartok lenni. A céges dolognál érdemes pénzt tartalékolni szerintem, mert 25 gold alapítása MINIMUM egy normális cég (és ebben még nincs benne a nyersanyag, amiből esetleg gyártod a cuccodat). A politikát nem tudom, h hogy megy, viszont ha hősök akartok lenni, akkor érdemes minden pénzeteket fegyverre költeni. Egyszerre a 3 nem megy, max a politika+cég vagy politika+hős...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 3., péntek 1:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
Pár napja megalakult az első cégem: Renia's Chocolate Bunnies. Hogyha esetleg valakinek kell q1-es kaja, és van eladó a cégemtől, légyszíves tőlem vegyétek ^^ Köszi ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 3., péntek 8:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ja hogy indonéziában.

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 4
92 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.