Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  negyedik köztársaságos állatságok

HozzászólásElküldve: 2009. február 10., kedd 14:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
infók az aktuális akciókról
--------------
Ezt a körlevelet kaptam, tudniillik a 4Ks rendezvények elég jók szoktak lenni, hátha érdekel még rajtam kívül valakit egy ilyen esemény.

Sziasztok!

Három hónap szünet után visszatérünk az utcákra és a terekre, hogy egy újabb
akcióval vegyük birtokba a világunkat.

Ezt az évet hasonló módon fogjuk kezdeni, mint a tavalyit.

Találkozunk jövő pénteken este fél tízkor Békásmegyeren. Ahogy Békásmegyer
végállomáson a lakótelepnek a budai hegyek felé eső oldalán (vagyis a Csobánka
téren) feljössz az aluljáróból, jobbra van egy érdekes kör, ott lesz a találkozó.

Hogy mi lesz maga az akció, azt a helyszínen tudod meg.

A hoznivalókkal és a további részletekkel kapcsolatban jövő héten jelentkezünk.

Találkozunk február 20-án, péntek este fél tízkor, addig meg más örömöket!

--

már nincs jobb és bal, csak fent és lent
Negyedik Köztársaságot!

Vélemény?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 10., kedd 20:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
A Békásmegyer végállomás, minek a végállomása?

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2009. február 10., kedd 21:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Sztem HEV.
Legalabbis en csak annak tudok ott vegallomast (bar biztos van arra busz is :D).

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 10., kedd 22:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
hát van ott busz végállomás is... ráadásul nem értem milyen körre gondolnak XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 10., kedd 23:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
gondolom hév, de a jövő heti körlevélből sztem minden kiderül majd.. :cica1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 11., szerda 11:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
én vágom mire gondolnak nem is értem miért XD
ha elmész a hegy felöli oldalra (jobb vagy bal attol függ melyik oldalon jössz le XD)
ott egy közöségi ház előtt van egy k.urva nagy kör alakú izé arra gondolnak 8)

szerk akkor is k urvát irok :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 11., szerda 12:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
mondjuk én csak átszállni szoktam békáson szal nem néztem még körbe XD

amúgy: ahol sok ember tömörül valami kör alakú izén, az lesz az ^^'

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 11., szerda 19:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
De a hév állomás az nem VÉG állomás!!!!!!!!

A művház elötti térre gondol? Ahol sulibörze szokott lenni O_O?! Még középsulival voltam ott reklámarcnak.

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2009. február 11., szerda 19:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
És miket szoktak ők csinálni? :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 11., szerda 19:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
Mindenféle baromságot. :mrgreen:

Amúgy meg csábít a dolog, meglássuk...bár még anno az mp3as cuccról 20 perc után eljöttünk, szal nem tudom. :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 11., szerda 19:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
ELJÖTTETEK?!

Pedig elég jó volt, mi mindkétszer voltunk és elég jól szórakoztunk :D

@ Renia: nemtudom most mi lesz, ők szerveztek párnacsata napot, vizicsatát, keresd a zászlót, random flashmobot, ergó valami ilyesmire kell számítani :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 11., szerda 20:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
Ja, elmentünk mert a barátnőmnek nem tetszett nekem meg volt más dolgom még úgyhogy én sem nagyon erőltettem. :3

De ha a zászlószerzősöket is ők csinálták akkor az zsír volt. :D Főleg a várban. ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 14., szombat 16:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Hmmm, majd utána olvasok, h mik is voltak ezek pontosan.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 17., kedd 22:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
"Péntek este rendhagyó farsangi bulival folytatjuk a közösségi terek
visszafoglalását.

Este fél tízkor találkozunk Békásmegyer végállomáson a lakótelepnek a budai
hegyek felé eső oldalán. Ahogy feljössz az aluljáróból, jobbra van egy érdekes
kör, ott lesz a találkozó.

Ha tudsz, hozz álarcot.

Az sem árt, ha hozol lufit, szappanbuborékfújót, vagy szilveszteri sípokat.

Ha jössz, légyszi dobj egy mailt, hogy tudjuk, mire számítsunk.

És hozz magaddal jegyet vagy bérletet, mert Békásmegyerről még valahogy vissza
kell jutnunk a városba...

--

Negyedik Köztársaságot!"

EPIC WIN, mi biztos megyünk. Még valaki?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 18., szerda 18:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Én valszeg ott leszek.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 18., szerda 19:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
hát mivel annyira messze van ez tőlem lehet meglesem :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 19., csütörtök 22:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
"Szia!

Péntek este fél tízkor találkozunk Békásmegyeren, abban a gyűrűben, ami az
aluljáróból feljövet rögtön jobbra van.

Bizonyos okokból csak a helyszínen tudod meg, hogy pontosan mit lesz az akció.

A hó és a hideg ne tartson vissza, ki fogjuk küszöbölni ezt a kis problémát.

Találkozunk pénteken, addig meg más örömöket!

--

Negyedik Köztársaságot!
"

nanananananaaaaaa
kár hogy misu epicfailguy maszkja nincs pesten ;__;

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 20., péntek 7:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
[quote="SoonDead"A hó és a hideg ne tartson vissza, ki fogjuk küszöbölni ezt a kis problémát.[/quote]

Wow... Havat fogtok lapatolni??? :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 20., péntek 10:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
vodka.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 21., szombat 0:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
Na megjöttünk, kár hogy nem jöttetek, tényleg jó volt, Bálint és Bergkamp állatok vagytok.

A nagy titok: HÉV party volt, felszálltunk, befoglaltunk egy szerelvényt, mikor elindult, letakartuk a lámpákat egy hosszú fekete szemeteszsákkal, volt zene, partykellékek, ingyenropi, ihajcsuhaj. Nagyon jó volt, kivisítoztam magam rendesen =)

És még utána is hülyéskedtünk a metrón random arcokkal, tényleg jófej emberek járnak ezekre a rendezvényekre..

:hang1: :go: :hang1: :go: :hang1: :go:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 21., szombat 1:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
Es jegyet vettetek-e? :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 21., szombat 1:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
meg volt mondva, nem szabálytalankodunk, nem rongálunk, ergó elvileg mindenkinek volt.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 21., szombat 13:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Volt jegy :)
nagyon jó volt, tényleg nem bántam meg hogy elmentem. Köszi Misu és Marci!
Hangom semmi... :lol:
(Ma meccs, holnap TSZK jó kis hétvége) :hang1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 21., szombat 14:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
A meccsnek kerdes mennyire fogsz orulni... Manapsag nem mindig ujjonghatsz ugye :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 21., szombat 14:24 Hozzászólás az előzmény idézésével

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 21., szombat 22:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sztem en be sem fernek oda vazz :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 22., vasárnap 1:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
Spoiler | SHOW
de beférnél csak leszakadna

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 18., szerda 14:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
A tatabányai CTF-re jön valaki?
Mi valszeg megyünk Bálintal :lol:

http://www.negyedikkoztarsasag.hu/akciok/22

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 18., szerda 17:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
De semmikepp sem Veszprembe mert ott tegnap szakadt a ho :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 18., szerda 17:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
affene, nem leszünk valszeg az országban, úgyhogy nem megyünk :|

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 4
106 hozzászólás
Oldal 1, 2, 3, 4  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.