Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  negyedik köztársaságos állatságok

HozzászólásElküldve: 2009. április 6., hétfő 22:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Jah... Amcsi sorozatok broaaaf :dirr:

Szerk: SD... Valoban...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 7., kedd 0:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
azt akartad mondani, hogy broááááf szerintem.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 15., csütörtök 22:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Hétfő 16:30....valaki ráér 4Kra? :) Tök jól hangzik, én szívesen mennék, ha jönne még vki :)

"Nem tüntetés lesz, hanem 10 fős csoportok rajzanak szét a kerületben, hogy
feladatokat teljesítsenek, mint a Schönherz Kupában, csak itt a téma a
csendrendelet és szeretett terézvárosi önkormányzatunk áldásos tevékenysége lesz."

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 15., csütörtök 22:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Vááááá, nem tudok menni mert istenverrrrte céges elfoglaltságom lesz pedig de mennék..... D: Qpa reloaded. Mondtam már hogy mi nyertük meg a Sch kupát? :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 15., csütörtök 22:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Gratula! :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 16., péntek 16:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Én szerintem mennék, még majd konzultálok bálinttal, mi hétfő reggelig dolgozunk, szóval attól is függ tudunk-e aludni, de ha tudunk délután, akkor úgyis pörgünk este így talán levezethetjük :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 17., szombat 0:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
Majd írj akkor légyszi, mert én is mennék, de egyedül nem olyan buli. :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 17., szombat 9:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Plusz most derült ki hogy máv sztrájk lesz, így lehet ugrik az egész, elég lesz a kalandos hazajutás egy éjszakai munka után... Majd még írok hogy mi az álláspont:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 17., szombat 14:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Hát szerintem én megyek.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 17., szombat 16:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem az előbb mondtad hogy nem érsz rá?:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 17., szombat 20:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
a kedves párom írta csak elfelejtette hogy most az én gépemről írt

Szóval Marci megy Regi nem :(

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 26., csütörtök 19:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lesz most szombaton valami, szerintem plázafoglalás, valaki? :D

Szia!

Most szombaton (nov 28) tartunk egy rendkívüli 4K! akciót, amit szokatlan
módon csak az utolsó pillanatban hirdetünk meg.

Találkozunk 16.30-kor a Schönherz kollégium előtt, a 4-es villamos Budafoki
úti megállójával szemben.

A játéknak este 7-kor lesz vége.

Olyan lesz, mint a kezdeti időkben.

Részletek a helyszínen.

--

már nincs jobb és bal, csak fent és lent
Negyedik Köztársaságot!

do want

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 26., csütörtök 21:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
Alap, ott a helyünk, szerintem is valami Allee-s lesz :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 27., péntek 19:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
tali kezdés előtt 15 perccel?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 28., szombat 12:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jaj de jó hogy szólsz teljesen kiment a fejemből a dolog, mulis éjszakánk volt, megpróbálom elérni Bálintot, de nem biztos hogy jönni fog.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 29., vasárnap 0:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Őőőő...LOL

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 29., vasárnap 0:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
dirr?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 29., vasárnap 0:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Remelem hoztatok az eredmenyt a pirosaknak... :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 29., vasárnap 0:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
nyertünk :D jó volt, de ti mit kerestetek ott?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 29., vasárnap 10:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
Elvileg az alleeban maszkaltak fel ala feladatokat teljesiteni... De ez nagyon szolid jateknak tunt... Meg csak nem is volt nagy hangoskodas meg rohangalas...

Misu írta:
nyertünk :D jó volt, de ti mit kerestetek ott?

Nah jol van... Vegre mar gyozelem XD
hmmm... Rita szted? Megmondjuk mit kerestunk ott vagy meg titkoljuk kicsit hagy noljon a feszultseg a kivancsiakban? XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 29., vasárnap 12:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
Uruno írta:
Elvileg az alleeban maszkaltak fel ala feladatokat teljesiteni... De ez nagyon szolid jateknak tunt... Meg csak nem is volt nagy hangoskodas meg rohangalas...

hát mert pont az volt a lényeg, hogy úgy menj be az ellenség területére és úgy gyűjts szines matricákat, hogy ne vegye észre a fogó. ettől függetlenül viszont a végén azért persze kizavartak.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 29., vasárnap 13:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
Háááát, azért a végére eldúrvúlt, ki is zavartak minket az uccsó pár percben :D

Cirus, de neked nem egész hétvégén tanulnod kellett, hogy jöttél volna? D:
én, Marci, Ákos, Bálint, Renya voltunk - meg még néhány tavikacsa mellékesen

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 29., vasárnap 13:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szerintem fasza volt :D
És volt rohangálás, elég sok. :) (Mármint nem annyi, mint egy CTFen, de volt elég:D)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 3., csütörtök 14:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia, a fotókat nem töltenéd fel?
Meg fotóztál random embereket, sztem örülnének, ha a 4k oldalra is kikerülne a letöltési link

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 5., péntek 23:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
<link>

...megyünk? :dirr: szerintem mi igen, legalábbis miután Marcim ráveszem

Szia!

Sokan emlegetik, hogy manapság egyre ritkábbak az igazi klasszikus sokemberes
házibulik.

Hát most csinálunk.

Ez egyben a Buda Libre elindítására is szolgál, de pódiumbeszélgetést nem
fogunk tartani, itt tisztességes házibuli lesz.

Várunk jövő pénteken, március 12-én, este 8-tól.

A cím: Rákóczi tér 11. első kapucsengő, 5. emelet, az egyetlen lakás azon a
szinten. (Néha a budai forradalmak is Pesten kezdődnek.)

Szabályok:
1. Amit inni akarsz, hozd magaddal.
2. Beugró 500 forint - hogy összekalapozzunk valamennyi pénzt a Buda Librére,
és hogy mégse legyen ott az egész város, mert nem fér be a lakásba, akármilyen
nagy.

Találkozunk jövő pénteken.
Start: 20.00

Vrrrrrrrr..... :]

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 6., szombat 0:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia!
Én elhiszem hogy most épp beteg vagy, és már tényleg nem kell, mert már leszarom.
De azért az hogy fél év alatt nem voltál képes feltenni azokat a lotyó képeket, szerintem szánalmas! Bocs de így gondolom! Nincs kép? Mond azt hogy elveszett vagy akármi, de ne ígérgesd!
Közel 100 nap alatt (97 egész pontosan) neked mindig volt valami kifogásod ellene. Nem kötelesség, én megértem hogy te teszel nekünk szívességet ezzel! De még1x hangsúlyozom akkro ne ígérgesd légyszi!
Jah és most ráadásul nem csak mi rólunk volt szó, mert nem csak nekünk kellettek volna a képek. Azzal a többi 4K-s emberrel is kibasztál akik azért fotózkodtak direkt hogy emlékük legyen a napról. Ergo ezzel minket hoztál kellemetlen helyzetbe a többi 4K-s előtt.
Jobbulást!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 9., péntek 22:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
CTF szombaton (17) Fehérváron, valaki?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 9., péntek 22:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
holnap szombat?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 9., péntek 22:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem, jövőhét sorry

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 9., péntek 23:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
hm..hát majd holnap elválik. :mrgreen:

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 4
106 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.