Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  Programok, rendezvények ...

HozzászólásElküldve: 2009. május 1., péntek 19:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
hát ott leszünk a conon (kinn ütjük az időt és találkozunk a netes haverokkal) aztán átmegyünk előadni... ha szentendrére kéne menni, kevesebbet tudnánk maradni...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 1., péntek 19:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Hat... Azert az Etele sincs kozel a PeCsahoz... Bar teny hogy legalabb megusszatok a sarga busz vagy HEV elmenyet

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 2., szombat 14:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarBANNOLTUKHozzászólások: 32Tartózkodási hely: Fót sikátorpusztaCsatlakozott: 2009. március 16., hétfő 10:03
Ugy is mondjátok,hogy minden a postaládámban landol :*o*: ti ki mesziről jártok be pestre conozni itt van a nyári ill az őszi con várható időpontja;nyári...VIII 28-30.Őszi...X 24.Chao :yo1h:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 18., hétfő 20:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 68Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2009. április 29., szerda 20:54
Holnap este 10-től Irie Maffia koncert a Corvintetőn, ki jön velem? Írjatok msnen, ha jönnétek ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 18., hétfő 20:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
27-én vizsgázom a zenesuliban este 6-tól, és legalább 2 embernek kéne jönnie engem megnézni vagy le leszek cseszve, a múltkor is alig volt néző... a belépés ingyenes! Budapest, Városligeti fasor 6. (Lövölde tér, eljutás: 4-6 villamos Király utca, onnan troli a Lövölde térig)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 18., hétfő 21:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
RegiMarci bejelentkezik, lehet mennénk :3 Az már kettő.

(fangörlösen visítozniés autogrammot kérni lehet?)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 18., hétfő 21:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
És meddig tart egy ilyen vizsga, meg mi lesz rajta?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 18., hétfő 21:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 68Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2009. április 29., szerda 20:54
IGEEEEEN FANGÖRLSIKOLY :loved:
Mint ahogy conon egy srác:
"te is animefan vagy?
nem, én yaoifangörlsikolyfan vagyok" :dirr:

Először aszittem, hogy Irie Maffia koncira jöttök nyűűű T.T

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 18., hétfő 22:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hát elsőtől ötödikig énekel mindenki (a hatodikosoknak külön vizsgájuk lesz mert sokan vannak) - én aszem másodikos vagyok szal viszonylag az elején leszek, addig kibírjátok :D amúgy klasszikus ének, de nagyon jók... főleg ugye az egyre magasabb osztályúak... én még csak kis elsős vagy másodikos vagyok (nemtom, a lapon rajta lesz, mert adnak a közönségnek műsorlapot)

hát sikítozni nemnagyon lehet, mert kulturális rendezvény, de autogramot lehet kérni XD

szal hogyha már unja az ember vagy mennie kell, a tapsok alatt lehet mászkálni :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 18., hétfő 22:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Azert az komoly hogy nem tudod hanyadikos vagy... :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 18., hétfő 22:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
nemtom... de aszem másodikos... legalábbis legutoljára az volt a lapon... :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 18., hétfő 22:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
most miért, zenesuliban én sem tudom soha hogy hanyadikos vagyok. ^^ de szerintem már a tanárom sem :dirr: úgy összefolynak az évek, meg kinek van kedve azt számolni..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 18., hétfő 23:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
miaza Irie Maffia? :O csak én vagyok ilyen tudatlan?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 18., hétfő 23:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
Amennyire az en ismereteim helyesek egy jo kis ska banda

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 18., hétfő 23:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Írjemaffiára sajnos nem érek rá mert másnap reggel lesz 2 pótZHm. Amúgy akár mennék mert korvintető jó hely.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 0:53 Hozzászólás az előzmény idézésével

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 11:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
Május 30 v. 31 mogyoródra akvaparkozni valaki?
Mert talán ilyenkor még nincs tömve zsúfolásig hülyegyerekekkel :D

Szerk.: persze rajtunk kívül :géj:

Pata jöhetne megint utcai nadrágban, mert elég vicces látvány volt, pláne hogy végig le akart róla esni csúszás közben :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 12:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Őőőő jah...elotte meg 29.en Vidampark? :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 13:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
Vidampark az mar tuti :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 14:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
Őőőő jah...elotte meg 29.en Vidampark? :3

akkor nekünk előadásunk van szentendrén a vizesnyócasban... (Nekem meg Füvinek... Cellának nincs) pedig kb 4 éves koromban lehettem utoljára vidámparkban...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 14:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
De a vidámparkba' már nincs loopingstar
Viszont a lézerdodzsem az 10/10 :mrgreen: Meg az óriáskerék jégkásával.

Nyemtom D:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 15:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Mi az hogy nincs loopingstaaaarrrr???????????? :o :shock: :o :shock: :o :shock:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 15:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
De a fele allitolag meg megvan :dirr:
A lenyeg h van lezerdodzsem, meg Ludas Matyi Vasut!!!!
Gyertek tehat :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 16:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
múltkor már csak egy üres tér volt a helyén, amikor arrra sétáltunk :(

lejárt a kölcsönzése, és elvileg már elöregedett.. bár szerintem a régi hullámvasút még ígyis simán lepipálja :dirr: :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 16:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Mi az hogy magyarországon nincs egy normális hullámvasút?? :cry:
Én nem szeretem a régit kinőttem már belőle, persze nem azt mondom hogy rossz, de az élményt néha átélem egy hegyi úton is a kocsiban...

Most olvasom hogy a vízes csónakosat és a Pirate-ot is elbontották, szemetek...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 16:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
Pirate... az ugye nem az a körbeforgós hajó? :? :?

Akkor mi maradt? :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 16:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
A Pirate meg az a nagy hajo ami nem forgott korbe... legalabbis anno :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 16:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen ott a bejárat mellett volt.

Helyettük most lesz egy Flying Circus nevű cucc, ami lófasz élményt nem nyújt csak hányingert, nálam nem az a vidámparki szórakozás hogy egyszerre 20 irányba pörget egy ilyen cucc, még ha nem is olyan rossz, akkor is nehogy már egy hullámvasút helyett legyen!!!
http://video.xfree.hu/?n=nobi94|b880ee2 ... 555c963100
Ilyenből volt már bőven elég...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 17:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hmmm... Azert ez is eleg komolynak tunik :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 17:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 88Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. október 19., vasárnap 22:14
Bergkamp írta:
Mi az hogy nincs loopingstaaaarrrr???????????? :o :shock: :o :shock: :o :shock:

jah mikor bnőmmel voltunk vidámparkban nem olyan rég (nyár vége fele :dirr: )
akkor ültünk az óriáskeréken és annyira áradozott a loopingstarról..aztán mi történt? loopingstar hirtelen megáll az emelkedőn:emberek nem értik mi van és jönnek fel a "létrán" jó munkásemberek és hozzák le az embereket :XD1:

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 4 / 9
255 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.