Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  Programok, rendezvények ...

HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 4., hétfő 2:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
Gyáá, Renia... *szniff* Most jöttem csak haza T.T Viszont lesz hugyro tali lol XD

HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 4., hétfő 2:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Cella írta:
Gyáá, Renia... *szniff* Most jöttem csak haza T.T

:(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 3., hétfő 23:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
tessék jönni mp3 kísérletre pénteken :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. november 3., hétfő 23:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Az mi lesz az mi az?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 3., hétfő 23:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
gyakorlatilag ennek a második felvonása:
http://nol.hu/belfold/tobb_szaz_embert_ ... elvarosban

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. november 4., kedd 0:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Hehe...
WestEnd : flash mob - 0 - 1 :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 4., kedd 20:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
Nem volt annyira rossz vagy negyedórát ott is maradtunk. :mrgreen:
De remélem majd lesz ctf is valamikor.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 18., szerda 14:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 18., szerda 17:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
DDDehát nem is te játszod Nagy Zoárdot a lépkedő fenyőfát, akkor el se megyek inkább ;__; szerintem nem leszek budapesten szóval valószínűleg amúgy sem sajnos.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 12., csütörtök 22:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 6Tartózkodási hely: SzombathelyCsatlakozott: 2009. január 9., péntek 0:41
ChibiCon Szombathelyen: http://chibicon.uw.hu
(Lesz táncszőnyeg is)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 12., csütörtök 23:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
és ebben mi a chibi, csak törpök vehetnek részt?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 14., szombat 5:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
A TÁNCSZŐNYEG.HU A TÁMOGATÓ?????

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 14., szombat 13:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
Április 4, szombat párnacsata nap a Vigadó előtt, mi megyünk, 4k akció ez is, tavaly is zseniális volt, valaki még?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 14., szombat 13:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Alap! :lol:
Már én is hirdetem reggel óta MSN-en.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 14., szombat 14:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hha ráérek akkor akkor szerintem megyek majd én is :3 (Csak fingom sincs h holvan a naptáram:/)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 14., szombat 15:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
jahm voltam :D
bár csak néztem 8)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 15., vasárnap 12:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Most en is szeretnek menni!
Csak szoljatok majd elotte, mert sanszos h elfelejtem :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 15., vasárnap 19:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
én is ott leszek. 8)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 25., szerda 12:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 6Tartózkodási hely: SzombathelyCsatlakozott: 2009. január 9., péntek 0:41
Jeanne írta:
ChibiCon Szombathelyen: http://chibicon.uw.hu
(Lesz táncszőnyeg is)

Nem csak törpök vehetnek részt, azért Chibi, mert nem olyan nagy, mint az országos animecon-ok (de attól még ugyanúgy jó)

Renia írta:
A TÁNCSZŐNYEG.HU A TÁMOGATÓ?????

Azért a támogatónk, mert 5-6 táncszőnyeget ajánlott fel a rendezvényre tombolának (a belépőhöz autómatikusan jár 1-1 tombola fejenként), és egy (asszem új) táncpadot is ki lehet próbálni, amit ők hoznak!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 25., szerda 13:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
Wow... Az nem semmi...
Bar azok a szonyegek szegenyek nem fogjak sokaig huzni... Mert gondolom a szivacs mentes kis alap szonyeget fogjak osztani... Azok meg broaf :S
Ha meg megsem akkor meg foleg nem semmi :D

Es sokan szoktatok lenni egyebkent?
Kar hogy ilyen messze vagytok egyebkent :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 25., szerda 14:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
egyebkent tökjó hogy az egybkent szot ennyire szeretet
egyebkent nem azért mondom mert gáz lenne csak ugy egyebkent gondoltam megjegyzem :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 25., szerda 15:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
Egyebkent is ki vagy te nem is ismerlek :dirr:
ugy egyebkent... :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 25., szerda 16:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
egyebkent az anyád vagyok megse ismersz ?:O
egyebkent is inkább sietnél haza a kenyérrel mert éhen hallok egyebkent tudom hogy te szarsz rám édes fiam egyebkent én is ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 25., szerda 16:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
Uhh... Bocs anya... Irtad hogy elrontottak a mutetet de azt nem irtad hogy ennyire... :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 25., szerda 16:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
látod látod ez azért van mert nem törödsz velem :dirr:
ezért nem lesz neked soha kis asszonykád :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 25., szerda 17:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
kussolsz asszony, ahelyett, hogy mosogatnál inkább az egy szál fiunkat cseszteted folyton-folyvást? biz isten behajítalak a pöcegödörbe, ha nem fogod be azt a nagy málészájadat!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 25., szerda 17:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
apjuk már megint sokat ittál ? ahelyet hogy mennél dolgozni mindig itthon baszod a napot :cry:
mibből lesz igy uj ruhácskám ? :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 25., szerda 17:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
Inkabb neha mosnad ki a regieket is... Nem mindig csak a monika so meg az anyatok kozt... nem kellene naponta uj ruhakat venni... :dirr:

(Nyitni kellene egy forumos Szabo csalad topicot... lesz meg ebbol akkora drama mint a 3 szavas tortenet :mrgreen: )

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 25., szerda 18:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Halkabban már ihaly! Nem lehet pihenni itt a szomszédban tőletek! Feljelentelek titeket csendháborításért! :angry1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 25., szerda 18:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Maradjon mar ven trottyos... Evekkel ezelott megszuntettek a csendhaboritastz meg a piheno idot... Menjen inkabb ultizni mint hogy itt csapkodja a falat... :dirr:

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 9
255 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.