Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  Programok, rendezvények ...

HozzászólásElküldve: 2009. augusztus 31., hétfő 20:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Én is hirdet XD

Újra itt a szeptember. A Szentendrei Gyermekszínház és a Kreatív Színházi Stúdió próbái hivatalosan is elkezdődnek, minden pénteken 2-től a PMK színháztermében. Minden régi és új érdeklődőt szeretettel várunk! http://szinjatszo.extra.hu

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 4., péntek 14:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
ARC óriásplakát kiállításra van kedve valakinek becsatlakozni? :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 6., vasárnap 8:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Misu írta:
ARC óriásplakát kiállításra van kedve valakinek becsatlakozni? :D

Nekem lenne. Mikor/hol?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 6., vasárnap 22:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Én is mennék, épp ma láttam buszról. Meddig van még?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 7., hétfő 9:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
sokáig, de én szeretném valamikor vagy ezen a hétvégén, vagy utána megejteni

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 17., csütörtök 14:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
van két hely a vasárnapi moonlight meido megnyitóra. ha esetleg érdekel valakit akkor engem lehet zaklatni.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 17., csütörtök 18:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Rio írta:
van két hely a vasárnapi moonlight meido megnyitóra. ha esetleg érdekel valakit akkor engem lehet zaklatni.

Mármint mellettetek (gondolom nem egyedül mész), vagy helyettetek?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 17., csütörtök 21:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
én semmiképp nem mentem volna ^^ viszont egyik ismerősöm igen, több emberrel is, és ott szabadult fel két hely, amire senki sem akart jelentkezni, így megkérdezett engem is.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 18., péntek 6:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
Én mennék, de nincs kivel. :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 18., péntek 9:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hívd el Luggerianot :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 19., szombat 0:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
Misu írta:
Hívd el Luggerianot :dirr:

De ő nem jönne el, túl nagy a mellem --_--

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 20., vasárnap 22:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
Juli, imádlak! Köszi szépen, hogy szóltál! ^_^ Rohadt jól néz ki a hely, nagy élmény volt, bár a megnyitó ünnepélyből vasárnapra már semmi sem volt... :cry:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 20., vasárnap 23:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
szívesen.^^ holnap lehet hogy lecsekkolom én is hogy mi ez. ;)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 21., hétfő 8:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Es ez a hely is a Jokai utcaba? Lassan mar el se fogom hinni hogy oda meg fer teazo egyaltalan :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 21., hétfő 10:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
Uruno: Simán fér még, van ott gyöngyös bolt meg valami Elektro-val kezdődő bolt, szóval még mi is nyithatunk egy DDR-teaházat valamelyik helyére! :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 21., hétfő 11:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Es tenyleg akad ott tancpad lehetoseg mint hirdettek?
Mert ha igen akkor ott joba kellene lenni a helyiekkel es parkoltatni ott mindig szorolapot...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 21., hétfő 12:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
Még nincsen táncpadjuk, és én már felvettem a kapcsolatot Licorneval, egyenlőre arról beszélünk, hogy esetleg mit szólnának, hha ott lenne a TSZK, mennyibe kerülne, hogy lenne, stb.
Vasárnap a klubban majd elmondom, h mire jutottunk.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 21., hétfő 13:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
vrr vrr én nem feltétlenül rajongok az ötletért, persze valsz egyedi eset vagyok, de én mivel nem szőnyegezek, szeretek hátul ugrálni a tükrös terem szolgáltatásait élvezve, és gondolom ott meg ilyent nem lehetne.. meg átöltözni meg ilyenek, dehátizé a többség szava dönt D:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 21., hétfő 13:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Misu: Hát tükör az nincs, öltözni meg...WCben gondolom...^^"
De egyenlőre csak megbeszélem velük, aztán majd a klubban eldöntjük. Nem azt mondtam, hogy rögtön költözünk, csak felmérem a terepet, hátha úgy jobban kijövünk.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 21., hétfő 15:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igazabol csak az a necces benne, hogy ha mondjuk ott lesz DDR lehetoseg es mondjuk ingyen... nos akkor kivancsi leszek ki fog 500 forintert ugyan ott csatlakozni 2 hetente egy nap... Hisz barmikor mehet es jatszhat. :?
Szoval tenyleg tudni kellene hogy hogy tervezik a megszervezeset mar alapban meg minden.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 21., hétfő 15:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
A paddal/szőnyeggel még nem értek rá foglalkozni, de mondjuk szerintem nem lesz ingyen...Legalábbis nem szokás...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 21., hétfő 16:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ha van egy kis üzleti érzékük, akkor nem lesz ingyen.. Szerintem.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 21., hétfő 19:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem is azert mondom mert valos elkepzeles lenne... Mert akkor biztos lennenek akiket ki sem lehetne robbantani onnan...
De akkor is tudni kell majd az aranyokat hogy egyaltalan legyen mibol kiindulni...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 6., szerda 18:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
A legújabb, csak még nemtom, mennyi a jegy
Csatolmányok:
gala plakat vazlat.jpg
gala plakat vazlat.jpg [ 422.12 KiB | Megtekintve 1992 alkalommal. ]

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 6., szerda 20:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
OMG 2x is ott vagy!
also nem vagyok hajlandó X00 forintot fizetni egy darabért. kész rablás.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 6., szerda 20:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jé, felismersz, dejó :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 6., szerda 23:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Nehéz lett volna nem kiszúrni :D

Még Cellát is felismertük szerintem.
Viszont a nyakam megfájdult az olvasása közben :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 9., szombat 0:42 Hozzászólás az előzmény idézésével

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 14., csütörtök 4:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
Van megint 100ft-os kajálás az IKEA-ban. Valamikor nem megyünk el TSZKstul?
Kép

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 14., csütörtök 8:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
de akkor már nincs lazac occsóóért :(

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 8 / 9
255 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.