Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  Programok, rendezvények ...

HozzászólásElküldve: 2009. június 19., péntek 9:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Tudom, hogy vasárnapra már szervezkedődik tszk deeeee....
Mit szólnátok egy vasárnapi fürdésre a velencei tóban? :mrgreen: Olyan jó idő van, lent vagyunk max háromnegyed óra alatt. Vááá vagy Balcsizni akarok, kár hogy az mkkp-s faszság szombaton van, akarok hosszúhétvégézni (avagy Marci készülj, a barátnőd programot akar csinálni neked)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Szerk.: Bakkkker :D most látom, hogy elég nagy durranás lesz a tüntetés, nagyon nagy hírverése van, ergo sokan leszünk és jönni fognak a tévések is szerintem :D Menni akarok este a tűzraktérbe, hol a rákba van?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. június 19., péntek 12:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Épp olvasok egy cikket indexen:
http://index.hu/belfold/budapest/2009/0 ... advanyait/
Erre itt is előjön az Tűzraktér nevű épület. Mi a halál ez és hol van?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 19., péntek 13:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
http://hu.wikipedia.org/wiki/T%C5%B1zrakt%C3%A9r

Mentek oda? Mert akkor mennék én is, de 6ig biziosztáson vagyok...:(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 19., péntek 13:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Hmmm... Sztem azert nezzetek meg elobb hetvegere milyen idot mondanak... Mert nem ugy tervezik hogy olyan lesz mint most

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 19., péntek 13:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
:mrgreen: :mrgreen: Gyerrrrtek este ti issss tüzzzrkatérrrrbbbeeee

Renia: sztem mi megyünk, csak késve, mert én meg hűtőt transzportálok a nagybátyámmal

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. június 19., péntek 13:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Tali valahol előtte? Mondjuk nem tudom, h meddig tart a biziosztás, mert azt se tudják, hogy mikor kezdik... :?

Elvileg amúgy Budapest VI. ker. Hegedű u. 3. a címe, és a Király u. és az Oktogon között van.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 19., péntek 14:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
ne haragudj Renia, de nekem nincs kedvem senkihez igazodni :dirr: találkozzunk ott, csörögj rám, ha vagy valahol, és megbeszéljük.

váááá akarok menni velencére kb most azonnal :S 3 óra... mire odaérnék 5.. akkor már nincs nap... picsába :(

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. június 19., péntek 15:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
Oks, semmi gond. De valszeg nem fogok tudni menni, mert vasárnapig kéne csinálni egy nagy bevásárlást, és csak ma érnék rá, de anyám túlórázik, 1500ft-ból meg nem megyek sokra... :angry1:
Szal bocsi. :( Ha mégis tudok menni felhívlak!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 19., péntek 15:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Én is lehet megyek.
Majd hívlak Misu ha ott vagyok, ha nem akkor nem :D

Ez a link jobban példázza a helyet:
http://tuzrakter.hu/regioldal/mutermek/index.html
:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 19., péntek 23:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
mekjöttünk. :dirr: hát volt ott minden kéremszépen, de majd holnap meglássátok

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. június 19., péntek 23:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jupp már várom *-*
Cyrus és Bálintal háromnegyedkor találkozunk a vilimegállóban ha valakit érdekel és jönne szóljon.
Amúgy mennyi plusz plakát készült?
Csak mert még nem tudom holnap találok-e valami használható anyagot.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 20., szombat 8:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Csináljatok sok képet és érezzétek jól magatokat! ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 20., szombat 12:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Készült egy csomó, de gondolom a készítők a barátaiknak szeretnék adni, szóval lehet, hogy már csak a maradék fog jutni. Nem baj, majd segíthetsz te is cipelni a táblánkat :D

Da össze is dobhatsz gyorsan egy "ha elered az eső én hazamegyek!" táblát, vagy egy "öcsém tegnapelőtt meghalt leukémiában"-t, vagy egy "szeretem kinevetni a fogyatékosokat" se lenne rossz. Így hirtelen ennyi jut eszembe.

Vagy csinálhatnál egy kisgyereknek egy "anyámnak azt hazudtam, hogy moziba megyek" táblát is.

Amúgy: Csinál valaki közületek táblát rajtunk kívül?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. június 20., szombat 14:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Bergkamp írta:
Jupp már várom *-*
Cyrus és Bálintal háromnegyedkor találkozunk a vilimegállóban ha valakit érdekel és jönne szóljon.

Szerintem jövünk, de a 4Ksok is ott találkoznak 7kor általánosan, sztem érdemes bevárni őket - már csak a táblák miatt is

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. június 20., szombat 15:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekünk jelentem elkészült a remekmű, az eső meg majd eláll, yo leeeesz :mrgreen:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. június 20., szombat 21:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
hát igen :mrgreen: kíváncsi leszek a visszhangra meg a képekre, de hogy pont azt a fél órát nem bírta ki az eső... fakk

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. június 20., szombat 21:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
Képképképképkép :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 21., vasárnap 0:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem fotóztunk, mivel tömeg volt és zuhogott az eső, viszont a szervezők annál inkább, szerintem lesz majd foó bőven a 4k honlapon...

Kép

ez a mi remekművünk volt :mrgreen:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. június 21., vasárnap 6:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
aucs? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 21., vasárnap 8:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 21., vasárnap 12:54 Hozzászólás az előzmény idézésével

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. június 27., szombat 12:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
"Szia!

Miközben tevezzük a következő akciókat, kíváncsiak vagyunk arra, hogy Ti
hogyan látjátok és mit gondoltok a 4K!-ról.

Ezért szervezünk néhány kiscsoportos beszélgetést olyanokkal, akik voltak már
akción. Hétfőn és/vagy kedden lesz estefelé.

Ha van időd és kedved részt venni, írd meg, hogy melyik nap jó neked.

--

már nincs jobb és bal, csak fent és lent
Negyedik Köztársaságot!"

Mi lehet elnézünk :géj:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. június 27., szombat 19:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nyaralok... ToT

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 28., vasárnap 15:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
Kakilok 8D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 4., szombat 20:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hmm... Egyebkent ha mar ket 4K topic is van akkor miert nem oda?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 9., csütörtök 14:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Jövőre keresünk színjátszónkba tagokat, ha van kedvetek, szívesen látunk titeket ^^ (szinjatszo.extra.hu)
Ehhez meg van egy felkészítő táborunk augusztusban Horvátországban - lehet rá jelentkezni Kertész Katánál [Keke] iwiwen (a színjátszóta is :) )

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 9., csütörtök 16:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
loál, szívesen elökörködnék, csak az a baj, h a főszerepre nem lenne elég időm 8D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. július 11., szombat 22:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
van mellékszerep is :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 17., péntek 15:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
van esti vidámparkozás :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. augusztus 27., csütörtök 16:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 68Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2009. április 29., szerda 20:54
Jobb ötletem nem volt, hova írjam, gome:

TAIJI és KUNGFU edzések
Időpont:
Wushu: Kedd: 20-21h, Csütörtök: 19-20h
Taiji: Kedd: 19-20h, Csütörtök: 18-19h
Helyszín:
www.budaibudo.hu
Bp. II. ker. Daróczi út 4.
Infó:
Krémer Sára, 06-20-5763769
arasremerk@freemail.hu
www.csajwushu.lapunk.hu

ui: Privátüziben vagy msnen nálam is lehet érdeklődni

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 7 / 9
255 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.