Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  Programok, rendezvények ...

HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 17:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
De az jo mert az legalabb egy ujszeru izgalmas paras elmeny... Foleg ha a hurok tetejen allt volna le :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 18:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
A vidámpark elnevezést kikérem magamnak, az egy szánalom lent.*
Egyszer voltam életemben, azt is 17 évesen, de az olyan vidám nem volt.*
1-2 eszétikailag hánytatósra* ültem csak fel, meg dodgemre, de így is pénzkidobásnak éreztem :D Az elvarázsolt kastély mondjuk jó volt :D

* http://www.youtube.com/watch?v=TYFKxqIk2Qw

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 18:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Tükörteremben kell futni, gondolkodás nélkül :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 19:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Bergkamp írta:
Tükörteremben kell futni, gondolkodás nélkül :dirr:

ollóval, késeket magad elé tartva!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 19:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Ráadásul a 3 legjobbat bontották el.
Cserébe hoztak 1 azaz 1 dolgot ami kb pont megfelel a Pirate továbbfejlesztett változatának.
Mi lesz a Vadvízi mókával meg a Looping star pótlásával?? :(
Lesz valami anyós kilövő meg Giroszkód, de azok mind fizetősök lesznek és iylen kis lófasz játékok.
Legalábbis honlapjukon kb ennyi van.
Remélem tényleg hoznak majd valami újat, mert ez így gány.
Én szerintem most kihagynám a vidámparkot.
Ami érdekes, az a fahullámvasút, lézerdodzsem, 3g-s kilövő, tükörterem. Kb ennyi ez ilyen magas jegyárat nem tudom megére...

Misu:
De magadfelé fordítva gondoltad ugye? :nyelv1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 19:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Jajj, az a vadvízi nekem is tetszett! Pedig szerintem tényleg nem olyan vidám az a vidámpark, utálom a hányatós cuccokat. A szimpla hintán is képes vagyok úgy megszédülni, hogy órákig hányingerem van :P

HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 19:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
van barlangvasút meg szellemvasút meg viharvasút a MÁV fanatikusoknak

nálam minden ami arra megy ki, hogy szédítő az kiesett sajnos úgyhogy azokat hivatalosan is nem létezőnek kell tekinteni.

minden idők legjobb játéka a lézerdodzsem viszont üzemel és nem is szednek már érte külön pénzt.

és ne felejtsétek el az elvarázsolt kastélyt sem ahol remek billegős meg dugós székek vannak, meg az erkélyen a lányoknak fölfújják a szoknyáját.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 19:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Mennyibe kerül a vidámpark jegy?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 20:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
Az az elvarázsolt kastély nem? Amúgy persze poén volt egyszer kétszer, de azért nem olyan hogy még1x sorbanálljak 20 percet érte.

A jegyár pedig 4200 ft...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 20:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
És azt hol lehet megnézni, h miért kell külön fizetni? :/
Meg egész napos a jegy?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 21:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
http://vidampark.hu többet én sem tudok

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 22:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
Elég gyerekesnek tűnik...:/

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 22:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
jajj de jófejek!

van kb 4 új játék, abból egy hányinger, énsem bírnám sajnos ki, 2 gyerekeknek vancsak és kizárólag, az utolsóért pedig külön fizetni kell..

nekemszerintem ez most nem ér meg 4000 pénzt :(

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 20., szerda 1:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Lehuzas sajna....mindegy, egyszer elunk!
En biztos megyek Hirokoval :dirr:
@Cyrus: Nem olyan jo az amugy, ha lemesz a fold ala :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 20., szerda 1:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem is kimarad, ezt kisgyerekeknek találták ki... :( Egész napos dodzsem nem buli... :/
Meg sajna az aquapark is kimarad, mert programom van akkora, sry. :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 20., szerda 9:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
De az vízes cuccot majd összehozzuk valamikor! De még ne most :roll:
Tudom hogy utána sokan lesznek, de majd kinézünk valami hétköznapot. :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 20., szerda 10:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szerintem Rita fél a sötétben :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 20., szerda 11:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Hát aki vidámparkozni akar annak jó szórakozást én most ezt kihagynám, az aquaréna viszont igencsak aktuális, mert később nagyobb lesz a tömeg. SOKKAL nagyobb. úgyhogy ha nem akar senki akkor megyek egyedül.
Regi dolgozik hétköznapokon a nyár folyamán úgyhogy neki ez elég necces lenne.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 20., szerda 12:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 68Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2009. április 29., szerda 20:54
Nekem egyelőre nincs akkorra programom, úgyhogy akár mehetnék is az akvaparkba :D A vidámpark pedig... Búcsúban olcsóbb a dodzsem, négyezret meg nem ér meg a hullámvasút... Külföld, hm... Én voltam az EuroDisneylandben, tök jó dolgok voltak, csak kicsit tököm tele volt azzal, hogy mindenhova órákat kellett várni akár sorban álltam, akár sorszámot húztam... Kb két vagy három dolgot próbáltam ki, és egy csomó részen nem is voltam... Úgy humor lenne, ha kibérelnénk az egészet két napra, és akkor csak mi lennénk ott :dirr: Szal igen. "Vidámpark, kussolsz!"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 20., szerda 13:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
Aquapark mennyibe fáj?
Hirokót nem akarod aquaparkba hozni inkább :nyelv1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 20., szerda 13:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
http://www.aquarena.hu/hu/aquarena/araink

de egyébként helyszínen 5200 a felnőtt 4200 a diák
ha 28-a előtt előre megváltjuk neten akkor 4700 és 3800

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 20., szerda 18:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
A Hiroko szeretne menni a Vidamparkba, szal en hozza igazodom...de nem kell jonni, csak otlet volt :3
@Cyrus: en eleg sokfele parkban/hullamvasuton voltam mar :géj:
olyanon is ami lemegy a fold ala, majd kitekereg abbol...
az euro disneyland gyermekkorom egyik remalma...3 es fel orat alltunk sorba egy cuccert....

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 20., szerda 19:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
Milyen rossz gyermekkorotok volt :D
Én nemhogy vidámparkban nem voltak gyerekként, még külföldön sem :dirr:

HozzászólásElküldve: 2009. május 20., szerda 19:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
énsem, egyszer voltam bépén, és külföldre is csak korcsolyázni mentem :dirr:

Majci: ki tudok venni szabit egyszer-egyszer, szal nyáron is tudok menni, de most szerintem ki kell használni az olcsóbb jegyt és a kisebb tömeget. Énismenek kettenegyüml,kjbk,vg,jf dirrr

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 20., szerda 19:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen, szerencses kisgyerek voltam...mara megvaltozott a helyzet :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 20., szerda 20:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Kulfoldi vidamparknak valamikor meg lehetne celozni ami van Becs mellett... (Nem jut eszembe a neve hirtelen)
Arra emlekszem hogy baromi jo volt mikor ott voltam par eve.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 20., szerda 21:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jah már nem vagy gyerek... :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 20., szerda 21:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
eznemide :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 20., szerda 21:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ez nem melle ment pettyet? :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 20., szerda 21:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
Misu írta:
B ötlet

Ez hol és mikor lenne?

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 5 / 9
255 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.