Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  Csevegõ, ha irni van kedved

HozzászólásElküldve: 2009. október 22., csütörtök 14:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
ezer hála és köszönöt

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 30., péntek 23:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
megyek holnap bécsbe. \o/
és ennyit szerintem még nem postoltam egy nap alatt a fórumra, ez már vagy a harmadik. nem tudom mi van velem.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 30., péntek 23:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
ez már egy kicsit sok, kapsz is egy temp bant

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 31., szombat 0:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
dejó.^^ olyat még úgysem kaptam soha.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 31., szombat 11:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
nagy a szája valakinek még én se kaptam soha semmit :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 31., szombat 11:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
De, vagy 3 figyelmeztetést :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 1., vasárnap 1:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Neji írta:

Jelentsuk ezt a postod? Ha mar ugyis sajat sorod van a lehetosegek kozott? :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 1., vasárnap 3:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Én már jelentettem, tegyétek meg ti is! :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 1., vasárnap 10:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Aztan majd a jelentok is kapnak figyelmezteto bant amiert spamelik SD mailboxat :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 1., vasárnap 12:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
Uruno írta:
Neji írta:

Jelentsuk ezt a postod? Ha mar ugyis sajat sorod van a lehetosegek kozott? :dirr:

naná valaki jelentsen már fel a régi szép emlékekért :D
úgyis már rég volt :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 1., vasárnap 13:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Uruno írta:
Aztan majd a jelentok is kapnak figyelmezteto bant amiert spamelik SD mailboxat :mrgreen:

sajnos ez nem így megy a jelentés békénhagyja a mailboxomat.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 6., szerda 0:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Miért menő a ??? vagy a !!!!!! vagy a ....... írásjelsorozatok használata?(???)
Annyira de annyira idegesít hogy egyre több és több helyen látom :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 6., szerda 11:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nyomatékosítja a mondatot. Teljesen szükségtelen, de ugyanolyan, mint hogy a legtöbben minden mondat után szmájlit írnak, hogy meggyőződhessünk a békés szándékukról.

El kell viselned. A használói azt szeretnék, hogy jobban meghallják őket. Csak a *bénák* körében menő, de így legalább van egy eszközöd, hogy megállapítsd ki *béna*.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 6., szerda 13:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
szerintem ez a gyerekes anyukák szavajárása

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 7., csütörtök 15:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
Bergkamp írta:
Miért menő a ??? vagy a !!!!!! vagy a ....... írásjelsorozatok használata?(???)
Annyira de annyira idegesít hogy egyre több és több helyen látom :roll:

De jooo... En is kerdezek...
Miert van netes szleng? Meg beszedben is argo? Miert roviditenek az emberek? Minek egyaltalan irni es gepelni ha beszelhetnel is a masikkal? :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 7., csütörtök 18:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ugyanúgy mint a valós életben beszélt szlengben, a netes szlengben is vannak _nem_ jó irányzatok.
Ha valaki épp hangosan újságolja a villamoson a barátnőjének, hogy milyen "ajcsit vesz karira" attól szerintem már sokunknak lett libabőrős a háta. A netes szlengben is, ha valaki leírja, hogy "menő vok bots!!!! puxxi XD" akkor van, hogy kiskanállal szeretném kivájni a saját szemeimet.

Ugyanúgy az is egy rossz irányzat a netes kommunikációban amikor msn-en minden szótag helyett egy villogó animált gif jelenik meg (mert igazán nagyon nehéz lenne mondjuk egy prefixet (/ . * +) bevezetni basszus, és akkor mondjuk szándékosan használnánk és nem azért mert az y helyére bólogató kismackót, az n helyére fejcsóváló sárga fejet raktunk még régen és nem tudjuk hol kell kikapcsolni).

Szóval szerintem bergkamp kérdése rendben van, Uruno te BUTA vagy, hogy megpróbálod kifigurázni, menj innen messze, mondjuk Sri-Lankára, fúj ne is lássunk (csak előbb a Ritának add oda a Sztrugacki fivérek remekművét, hogy odaadja nekem aztán).

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 7., csütörtök 18:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
teljesen igazad van

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 7., csütörtök 18:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
A kérdésem amúgy csak költői volt. :)
Azt látom azért hogy mind mások vagyunk. Engem pl nem zavar annyira ha valaki sok smile-t rak, persze ha különbözőeket vagy legalább érrtelemseket mert face-to-face hiányában legalább jobban értjük az irónikus és egyéb több értelmű mondatokat.

Amúgy nekem a 3 kérdőjellel sincs nagy gondom, mert ezzel tényleg lehet nyomatékosítani a mondandódat, mint amikor valaki CSUPA NAGYBETŰVEL ÍR. De amikor valakinek minden mondata végén legalább 3 de álltalában több írásjel van na akkor tudnék gépfegyvert ragadni :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 7., csütörtök 18:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
jó én is csak okoskodok, mert fáj a fejem és egész nap otthon vagyok.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 7., csütörtök 19:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
Vizsgázgathatnál helyettem :D héten már 2 volt és holnap reggel még 1.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 8., péntek 15:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
majd én beugrok mindenki helyett

csak épp azt nem garantálom, hogy görbülni fog :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. november 20., szombat 22:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 1Tartózkodási hely: MagyarországCsatlakozott: 2010. november 20., szombat 21:10

Sziasztok!

Ha valaki esetleg tudna nekem irni egy pontos magyarítást a stepmani ához azt nagyon megköszönném.

E-Mail: bettike24@freemail.hu

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. november 21., vasárnap 11:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia, jelenleg a StepManiához nincsen kész magyarítás, elkezdtem régebben csinálni egyet, de nincs időm meg túl sok kedvem vele foglalkozni, szóval nincs rá sok esély, hogy akár egy éven belül elkészül.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. december 15., szerda 11:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
Rita, úgy néz ki taxiznom kell bp miskolc között szombaton, így nem biztos hogy odaérek a mondoconra, max utólag becsatlakozok, így Marci menne helyettem segíteni, bocsi ): okés így?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. december 16., csütörtök 15:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Őőő, jo csak mindenkepp ott köll lenni hajnalban!

Most irtam neki püt, hogy lap o is vip jegyet pedig, de igy akkor mindenkepp bejohet ingyen XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. december 16., csütörtök 18:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
akkor majd nekemadod, később majd jövök, marci meg megy hajnalban csak beszéljétek meg, én hajnalban még miskolcon leszek

=D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. december 18., szombat 6:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
VÉGRE MEHETEK SZOMBAT HAJNALBAN ANIMECONRA!
8D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. december 18., szombat 14:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead írta:
VÉGRE MEHETEK SZOMBAT HAJNALBAN ANIMECONRA!
8D

Fél órája keltem fel...De rohadt jót aludtam! 8D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. december 18., szombat 23:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
Milyen volt az anime- meg az mp3 karácsony?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. december 19., vasárnap 21:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 4Tartózkodási hely: AnimekuckoCsatlakozott: 2010. december 15., szerda 21:25
Az animekarácsony nagyon jó volt.

Összefutottam Sakura-val, Naruto-val. Én voltam a sok Sasuke közül az 1ik (lány létemre).

Taliztam Dart Wader-el is.

mi a Teaházat illeti, az összes tárgyaikat kiárusították.

sztem a Yokai8 szórakozsóhely miatt.

Lesz még valaha ilyen animés szórakozsóhely?

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 19 / 20
573 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.