Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  Csevegõ, ha irni van kedved

HozzászólásElküldve: 2009. július 31., péntek 13:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
hát kábelnet... vagy olyan ami UTP-n jön és ocsó és gyors szerintem járj utánna a dolognak nekem sok netem volt már és most kábel van de szarakodik mert áttérnek a koaxról UTP-re... és így most 25M/10M lesz 2500ft ért.. eddig ez a második legjobb Miskolcon ár és sebességben de UTP-s netet csak panelba húznak szerintem viszont a kábelnet meg stabilnak tűnt szerintem kivéve mikor valami barom elvágta tavaj a vezetéket a földbe felénk xD akkor egy napig nem volt net fél miskolcon vezetéknélküli mikrohullámú netet nem érdemes bekötni... mert szar az ADSL is jó de nem tudom az árakat minden esetre hűségnyilatkozat nélkül köttess netet mert ha szar egyből ki tudod kötettni a picsába...

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. július 31., péntek 23:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Nekem a chello egesz jol bejott mindig is... apumnal a tvnet ADSLje is gond nelkul mukodik (bar o csak bongeszik semmi mas)... eddigi tapasztalatok alapjan amit tuti nem ajanlok az az invitel es a beltav.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. augusztus 7., péntek 16:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Diginet. Olcsó, és gyors. Néha mondjuk megszakad a net, de utána rögtön lesz is. (Kéthetente 1-2x, de akkor egymás után.) De szerintem ennyit megér az, hogy kb. feleannyi, mint a chellos.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. augusztus 7., péntek 19:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Mar ahol van digi persze... Nalunk pl 5-6 ev utan most szunik meg a upc egyeduralom... es persze mit kapunk melle? T. Brrr...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. augusztus 8., szombat 12:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Hát nálunk már csak röpke 3 hónap és bekötik a társasházba a digikábelt ami hűségnyilatkozat nélkül kínál olcsón hatalmas sebességeket. Addig kötöttem az upc-nél, és a fazon nagyon nehezen akarta megérteni, hogy nem kedvezményeset akarok kötni, mert egy éves hűségnyilatkozat van hozzá.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. augusztus 13., csütörtök 15:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
vrr vrr pénteken megyek sziget, Marci is 8D
jövő hét meg Bulgária
ószom

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. augusztus 29., szombat 1:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Bergkamp cuki kis képet talált, én csak ezt a videót:
http://www.youtube.com/watch?v=C11ftLeMjlw
Még mindig beteg :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 11., péntek 16:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Bergkamp :\

most már összeállt a kép, kedves Hegyitábor.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 11., péntek 23:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Milyen kép? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 23., szerda 11:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Valaki megtudja nekem mondani, hogy hol lehet a LEGOLCSÓBBAN venni nori lapot meg sushi tekerő taisant? Úgy hallottam, hogy van valami piac, ahol elég olcsók, de nem tudom, h merre van...:/
Meg a sima rizs és a sushi/japán-rizs között miben van különbség a ragadóssága között? Nagyon más íze lenne a sima rizzsel a sushinak? ^^"

Előre is köszi a segítséget ^_^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 29., kedd 9:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Húha, nyomoznak a TSZK után, botokat küldtek ránk!

("Jelenlévő fórumozók: Google [Bot], Renia valamint 0 vendég")

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 29., kedd 10:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia rajott hogy mukodik a Google cimu random esemenyunk lattak... :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 30., szerda 1:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
*Várja, hogy megdobálják jó szúrós rózsával meg allergiás tüneteket kiváltó virágokkal. :dirr: *

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 30., szerda 9:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
szerintem senkit nem hozott ennyire lázba az esemény, hogy dobálni kezdjen :)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 30., szerda 9:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem baj, írtatok 2 postot, annyival több élet van a fórumon...
Szeptember legvége van, tessék éledni :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 30., szerda 10:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ja igaz: akkor elmondom, hogy a google amikor keres, akkor nem ténylegesen végigböngész sokmilliárd oldalat, hanem egy saját adatbázist épít azon oldalak tartalmából amiken előzőleg végigfuttatta a botjait és így térképezte fel őket.

Így egy olyan egyszerűsített oldalvázlatot állít belőle össze magának, amiben nincsenek benne a fölösleges információk (úgy mint formázás, sok metaadat, képek, bonyolult objektumok tartalma, stb...) viszont így gyorsan kereshető.

A google bot hasznos, ha itt van az oldalon, mert frissíti az oldallal kapcsolatos részét a google adatbázisának és ráadásul örülhetünk, hogy a google erre járt mert lehet, hogy megnöveli az oldat PageRank-ját (ami nem azért pagerank mert az oldal rangja, hanem mert egy olyan sorrendezést használ amit egy Page nevű ember dolgozott ki).

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 30., szerda 10:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
Tudom amúgy. ^^
Bár némileg az oldal rangja is, hiszen aminek nagyobb a PageRank-ja, azokat előrébb adja ki a keresésnél, nem? Amúgy van vmi googles cucc, ahova ha regizünk, kitudunk rakni PageRankos ikont, és láthatjuk ahogy törünk előre! :dirr:
(Most fejből meg nem mondom, hogy hol volt az, de más honlapra raktam ki.)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 30., szerda 10:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
majd rakok ki ha kijön a SEO a 3.0.6-hoz és föl is rakom és akkor majd lesz sitemap is és akkor majd jobban fog kinézni. De amúgy nem olyan szar helyen vagyunk ha rákeresel hogy táncszőnyeg klub.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 30., szerda 11:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
De a táncszőnyegen kell jó helyen lennünk, az emberek nagyjának nem jut eszébe, hogy "óóó, ebből tuti van klub!"

LOL, most nézem, h a táncszőnyegre is elsőnek kiadja az extrás oldalt, onnan pedig el lehet jutni ide.
Szóval most mindenki írja le 20x hogy táncszőnyeg, és akkor hátha előrébb jutunk a .hu-s oldallal is! :dirr:

Szerk.:
Tényleg, a keresési cuccokról van valahol egy rendes magyar leírás? Nagyon érdekelne a dolog.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 30., szerda 20:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
kicsit ködös a dolog, még angolul is. Kb aszerint rendez előre hogy mennyi html hiba van az oldalon, mennyire feltérképezhető, és ami a legfontosabb, hogy milyen más magas pagerankú oldalakról van ide link, tehát minden link az ottani pagerankkal súlyozottan számít, tehát pl ha a sex.com-nak magas a pagerankja akkor érdemes oda rakni egy linket mert akkor ezzel hamar előretörünk.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 1., csütörtök 0:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szóval ha megvannak a w3-as szabványok, akkor a Googlenél is nagyobbak az esélyeink?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 2., péntek 12:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Van új Scooter album!

Egyszeri végighallgatás után meglepően jó :O
2002 óta nem hallottam tőle olyan albumot ami tetszene, de ez bejövős, nagyrészt csak jumpstyle számok. Csak két szám volt amit nem bírtam végig hallgatni (Metropolitan meg még valami M betüs)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 4., vasárnap 19:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 66Tartózkodási hely: BPCsatlakozott: 2007. november 19., hétfő 20:26
Hááát...sztem a Chase The Sun sample-ös cucc valami baromi szar. 8)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 4., vasárnap 20:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 68Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2009. április 29., szerda 20:54
Óbudai kiadó lakás
Óbudán 3 szobás, jó állapotú, panellakás kiadó. 30/249-2358

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 5., hétfő 10:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Cella írta:
Óbudai kiadó lakás...30/249-2358

Nekünk meg:

Fiúkra van szükségünk! Legalább 1 fiúra! De a legkényelmesebb 2 vagy 3 fiú lenne! Egy pszichodrámában: apa, nagypapa, fegyenc szerepekre! Nem nagy szerepek, csak néhány mondat, pár percnyi színen-levés. De amúgy lányok is jöhetnek, csak a lányszerepek már nagyjából mind elfogytak, de lehet bővíteni a szerepeket, mivel kötetlen számú szereplőnek van megszólalási lehetősége. Csak a minimumot muszáj teljesíteni, ezért kell legalább 1 fiúcska!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 10., szombat 18:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
CICAÜRÜLÉK :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 21., szerda 16:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
A kérdésem Ákoshoz szól:
Láttam, hogy tudsz olyat csinálni Photoshoppal, hogy a képed egy része feketefehér, és valami meg színes, vagy esetenként túlexponált, meg tudnád majd mutatni/elmagyaráznád, hogy kell olyat csinálni? Majd még zaklatlak. :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 21., szerda 17:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
:D igen, nem nagy cucc, én is valami tutorialos oldalon találtam, majd megkeresem neked.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 21., szerda 21:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
Na megtaláltam neked:
http://www.tutorial.hu/sin-city-effekt-2/
Én innen tanultam.

(bocs a dupla posztért)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 22., csütörtök 8:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
hát ez az ember sem járt nyelvtanórára

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 18 / 20
573 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.