Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  Csevegõ, ha irni van kedved

HozzászólásElküldve: 2008. június 3., kedd 22:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
A Zene és szöveg címû filmben is van táncszõnyegezés ^^

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. június 3., kedd 22:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Igen Reina, az.
Ma nem látta valaki hogy most volt-e?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 4., szerda 12:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Én nem, de anyám nézi (félig), szóval hha nem felejtem el neki szólok, h szóljon, és majd elmondom, h mennyire voltak röhejesek :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 4., szerda 19:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Figyelem, ha szeretnétek jönni a macskákra:
pénteken délután 5-tõl lehet jegyeket vásárolni a pénztárnál, siessetek oda minél elõbb mert állítólag nagy az érdeklõdés és el fog fogyni a jegy
Cella ott lesz idõben, aki nem ér oda csak mittomén 3/4 hétre az konzultáljon vele ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 4., szerda 21:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hai, hai, nyugodtan le lehet adni a rendelést, hogy kinek hán yjegy, csak annyi kérésem lenne, ha van ilyen, hogy majd valamikor elõtte fussunk össze, hogy a pénzt odaadjátok, mert sajna örülök, ha annyi pénzem lesz, hogy meg tudjam venni a sajátom ^^''''

HozzászólásElküldve: 2008. június 23., hétfő 9:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jajj, jóreggelt... És üdv köztük Néked, Te drága spambot, aki felvillanyozta a reggelemet az Adobe reklámmal, hurrá... (Semmi célzás az adminokra vagy ilyesmi, gondolom, amint feljön vmelyik, már nem is lesznek ezek ott, csak azért... Szóval ki tudok akadni a netes világon...)
Amúgy gondoltam, ide megírom: tegnapelõtt én szerintem egy Wish-t láttam a 19-es villamoson XD Próbáltam vele szemezni, hátha észrevesz, de nem jött össze XD Mondjuk lehet, hogy benéztem a dolgot, de akkor is egy Wish volt :D

HozzászólásElküldve: 2008. június 23., hétfő 9:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 94Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 14:02
Mikor láttad? Mert elvileg utazott a 19-esen olyan 4 óra körül :P

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. június 23., hétfő 18:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Áááá....GOMENASAIIIII!!! :!:P: Én lehettem, mert ott voltam, Kelenföldre mentem, hogy Cézével találkozzak és lemenjünk a Velencei-tóra ^^""""" Hát ez elég ciki :( Mentségemre lehet, hogy majd meghaltam a melegtõl és fájt a fejem eléggé ott akartam már lenni :/ legközelebb ordíts rám ^^""

HozzászólásElküldve: 2008. június 23., hétfő 21:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nyugi, nem volt gáz XD Gondoltam rá, hogy beleinetegetek az arcodba, de nem mertem, mert napszemcsi volt Rajtad, oszt ciki lett volna, ha éppen mégse Te vagy :D Meg egy darabig amúgy követtelek, hátha mégis Te vagy :D Éppen Érdre mentem ^^ Vicces volt :D

HozzászólásElküldve: 2008. június 23., hétfő 22:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
Na most ég a pofám >_>

HozzászólásElküldve: 2008. július 1., kedd 4:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Pucca fanoknak:
http://bookline.hu/control/newsimplesearch
Kereséshez beirod, h "pucca" és kidob 1 pár cuccot, hogyha akartok még. :) Nyilatkozni nem tudok róla, engem nem érdekel a pucca, csak megláttam a reklámot és gondoltam hátha érdekel vkit.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 1., kedd 11:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Es ebbol minden megvan!!! :'( (kiveve a bogre de az nem kell :S)
*nagy sohaj*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 2., szerda 18:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 8Tartózkodási hely: Halásztelek nap utca 49Csatlakozott: 2008. április 7., hétfő 6:53
talán nem ehez a témához tartozik (sõt merem fogadni hogy hülyének fogtok nézni) de találtam egy képregény sorozatos oldalt ami javában benne a DDR itt lehet meg tekinteni http://propertyofgwen.comicgenesis.com/d/20041012.html

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 3., csütörtök 0:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ki csináld iwiwen Táncszõnyeg klubos klubbot?:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 3., csütörtök 8:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nemtom, de a tagja vagyok \o/

HozzászólásElküldve: 2008. július 3., csütörtök 11:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
1 tagja van, szóval te csináltad, nem?:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 3., csütörtök 12:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
na ezt megnézem XD

szerk: az csinálta, aki a táncszõnyeg klub 'személy'-t is

mindenesetre:
Meghívót küldte
Elekes Rita [Paripa;IloveRen... (399)

csatlakoztam, a 'személy'-t meg úgyis törölni fogják, szóval Rita gyorsan csatlakozzatok a klubbhoz, és csináljatok más klubadmint is

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 3., csütörtök 21:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Aham en...klikkeltem, oszt ez lett, nem ertem, nem tudom, nem foglalkoztam vele...majd
Szerk: nem is ertem az egeszet, 2 klub van..aki ert ehhez, meg tudja mi a fakkot kell csinalni, mert nekem meg a kepfeltoltes sem sikerult, annak kb jelszot adok, es hajra :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 3., csütörtök 22:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
én értem, küldj jelszót privátban :D

(csak mostanában iwiwen a az idõkorlátos vacak szarakszik és pár másodperc miatt is képes kidobni XD)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 4., péntek 21:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
kéne telefonra is ddr :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 11., szombat 18:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarBANNOLTUKHozzászólások: 32Tartózkodási hely: Fót sikátorpusztaCsatlakozott: 2009. március 16., hétfő 10:03
Tuti az aktuális téma de tényleg ;) van valami ojan témakör ami a nehezen megszerezhető animék beszerzésével kapcsolatos 8) mert van egy pár de tényleg. :angry1: MÁJASHURKA. :yo1h:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 12., vasárnap 11:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
NEM

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. április 12., vasárnap 12:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
Majashurka :dirr:
Nehezen beszerezheto anime? Peldaul?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 12., vasárnap 13:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Haruhi :geek:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 12., vasárnap 14:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
Én azt nem értem, h mióta vagyunk anime fórum???
Vagy télleg ennyire nem feltűnő, h egyetlen egy animés topicunk van? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 12., vasárnap 17:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Bergkamp írta:
Haruhi :geek:

FACE.JPG

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. április 17., péntek 15:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 9Csatlakozott: 2009. április 17., péntek 14:44
Hello!
Nem tudom, hova írjak ezzel a kérdéssel... most regisztráltam, de nem találom azt, hogy "profil szerkesztése" Szóval hol tudok magamnak profilképet berakni, meg aláírást, meg ilyeneket? ^^""" Bocsi az ügyetlenségemért...de nem látom sehol :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 17., péntek 15:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
A felső sorban (közvetlenül a felső nyuszis kép alatt) rákattintasz, hogy "Felhasználói vezérlőpult"

A opciók menüből (bal oldalt) kiválasztod, hogy "Profil".

A profilon belül van olyan hogy "avatar szerkesztése", ott tudsz megadni (feltölteni, vagy linkelni) profilképet.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 1., péntek 16:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarBANNOLTUKHozzászólások: 32Tartózkodási hely: Fót sikátorpusztaCsatlakozott: 2009. március 16., hétfő 10:03
Köszi srácok nyitotam egy témakört ez ügyben :no1: és kaptam is némi segitséget nem értem el vele tul sokat de vanak haverok ismerösök barátok (nem sok ToT )de van.Chao :yo1h:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 31., péntek 13:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
figyumigyu, tudja valaki hogy milyen internetet érdemes bekötni?
:S mert ahova költözünk, nincs és nem értek hozzá

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 17 / 20
573 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.