Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  Csevegõ, ha irni van kedved

HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 13:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Lione: Mindig hibát ír ki a fórum, amikor elküldök egy postot...Pedig elküldeni :S De nagyon idegesítõ, nem tudsz vele vmit csinálni? ^^" emailer.php-vel van vmi baja.

Failed sending email :: PHP ::

DEBUG MODE

Line : 234
File : emailer.php

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 13:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Renia írta:
Mindig hibát ír ki ...

nyaaa? ... hm... email küldés, gondolom valami olyasmi lehet, hogy nem küldi el az ímélt témanyomonkövetésnél, hogy van új üzenet... sajna nem vagyok php programozó, de valami ilyesmi lehet... Téged én aktiváltalak... nincs valami baj az emaileddel? ^^" *tippelget*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 13:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
Nekem is ugyan az a bajom ami Reniának, télleg idegesitõ :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 13:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Neji írta:
Nekem is ugyan az a bajom ami Reniának, télleg idegesitõ :dirr:

nyaaa... már nálad is? nyif... lehet ám, hogy extráéknál van valami, merthogy az értesítõ üzenet extrás ímélcímrõl jön, ha van új hozzászólás... és most újonnan nem jön, pedig van azér hozzászólás rengeteg...

szerintem várjunk, aztán ha nem javul pár nap múlva, megbökök valakit, akit nem szeretnék, de õ az egyetlen, aki ért a php-hez ismerõseim között :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 13:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Ja nekem is de legalább elküldi a hozzászólást

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 13:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
ja, elküldeni, MÉG elküldi :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 13:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Azer van mert tul sokan kuldunk ugyanakkor uzenetet..Bleach (:dirr:) forumon is ez volt..tul sokan,ugyanoda egy helyre..ez akkor szokott lenni..szal elvileg para nincsen..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 13:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Jah jól feltöltjük a fórumot már elsõ nap... :D :D :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 13:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
azér kedves ez a phpbb hogy az adminisztrátort nem értesíti a hibáról :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 13:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
Az nagyon gáz, ha mániákusan rászoktam a kávéra?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 13:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
DarkEclair írta:
Az nagyon gáz, ha mániákusan rászoktam a kávéra?

gáznak nem gáz, csak nem túl egészséges... én reggelente szoktam inni kávét, vagy amikor nagyon bágyadt vagyok, ilyen tejeskávé jellegût, 1:1 arányban ^^ de néha leváltom ínglis brekföszt teára ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 15:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
megnézem extra levelezõjét, mé halt meg ^^' hogy má regisztrálni se hagyja az embert...

---

nyá bakker 50 darabot enged 1 nap küldeni... >.< *kikapcsolja a témaértesítést*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 18:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
de szar 50 db :D
csöppet kevés
(am még mindig rossz nekem)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 18:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem is ugyanaz a problémám... Szal valszeg mindenkinek... És nem hiszem, hogy a túl sok hozzászólás miatt lenne... Amikor én írtam, speciel akkor nem írt senki sehova XD

Inkább teára tessék rászokni: sokkal egészségesebb, és tovább ébren tart!(több benne a koffein, de olyan anyagok is vannak benne, amik az emésztésre káros hatását megszüntetik ^^)

HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 18:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
én is inkább tea párti vagyok, reggel úgy felébreszt, vagy éjszaka ha nincs kedvem aludni :shock:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 2., péntek 21:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
Bocs h láma wok de mi az a bug?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 2., péntek 21:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
DarkEclair írta:
Bocs h láma wok de mi az a bug?

Hiba :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 2., péntek 21:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
úristen.... ijjen kifejezést még nem is hallottam róla. Nah mind1 :dirr:
De amúgy az "offtopic" -ot egy szóba kell írni, vagy nem?

Amúgy teccik a képem az aláírásba? Szóljatok ha zavaró mer ako leszedem! :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 0:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
zavaronak nem zavaró csak kár hogy szöszke van rajta :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 0:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mér kit szeretnél sakuragi mellett látni? :dirr: Nem láwwolllod szöszkét? pedig sztem õ a legcukibb anime pasi! wáááá én imádom õtet

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 0:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
hát nem igazán tetszik amit tett, meg tenni fog(b....,k....,f....)
kinézetre télleg jó azt nem tagadom :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 1:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szerintem is 1 szó az offtopic...

Öhm...a kép...Szegény Szöszke úgy néz ki rajta mint 1 drogos-emos ^^" (És fúj Naruto. *Elbujik*) És vannak sokkal jobb animés pasik is, mint Sasuke:P (Kakyou, Yuto, Sorata az X-bõl; Hughes a Fullmetal Alchemistbõl...)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 1:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
te is fúj Naruto :O
miért nem szereted?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 10:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
Zavarónak éppenséggel nem zavaró a képed ^^ Én se nem szeressem Narutot... És akár Narutón belül is találok jobb pasit, mint Sasuke XD Mondjuk a mesterük(neveket nem tudok, bocsi ^^''') :P És igen, más animékben is vannak jobb pasik: nekem nagy szerelmem Alucard *-* Tudom, debil az ízlésem XD

HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 11:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
Cella: A mesterüket Kakashinak hívják. És ha gondolod késõbb rakhatok be róla képet, van pár naon sexy képem róla... :dirr: Tudom hogy úgy néz ki mint egy emo de nekem most õ tetszik a legjobban mert nekem tetszik az emo srácoknak a haja! :D Olllllyan cukik tudom csodálkoztok hogy milyen ízlésem van... :dirr: Nagyon rászoktam erre a dirr ikonra :dirr:
Neji: mi az a b... k... f... :?:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 13:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
*nem olt nagyon, nem olt nagyon* De ok akkor is 15 (!!!) evesek..lehet h korul kene nezni esetleg mas animekben v pl mangakban, ha mar feltetlen yaoi-rol van szo, amik tele vannak felnott bishikkel :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 13:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jujjjjj!!!!!!!!!!!!!! Nem hiszitek el mi történt!!!!!! Ma délelõtt az erkélyen találtunk egy döglött kismadarat! :( :( :( :( :( Kimentem a ház elé a földbe eltemetni. Szegéééény! :( Úgy sajnáltuk

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 13:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 75Tartózkodási hely: ÚjpestCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 2:37
Huhh o_O Én a múlt héten találtam egy csincsillát a Váci úton, de már gazdija is van, õ jobban járt u_u

A Naruto-s dologhoz: nemtom, hogy ez konkrétan a yaoi-ban hogy van (soha nem tudtam rávenni magam, hogy egy részt végig megnézzek, egyszer elolvastam szobatársam Fake-mangáját, az elég volt egy életre), de az animékbe elég gyakran beraknak olyan palikat, akiket simán 20-nak nézel, közbe csak 14-15 évesek o_O Pl. a Bleach-bõl Ishida-ról vagy Chad-ról, nem tudom elhinni, hogy 15 évesek... Amúgy a Naruto-ban nekem mindenki aranyos, egyikük se volt az a "OMGWTF BISH". Én úgy en bloc, zack und pack, mindenkivel együtt szeretem az egészet ^^
Sasuke-t és Sakura-t én is shippelem, szurkolok nekik ^^ De most jó, hogy jön az animében Sai, feldobja a sorozatot ^^

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 14:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
DarkEclair írta:
Neji: mi az a b... k... f... :?:

azt inkább nem részletezem, nem akarok káromkodni :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 15:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji: Mert egy hülye, idegesítõ, mitugrász kis pöts a fõszereplõ :) (Tudom, tudom, nézzem meg az elsõ 6-10-3546346456 részét és akkor rájövök, hogy milyen nagyszerû anime...o_O)

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 20
573 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.