Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  Örömködjünk!

HozzászólásElküldve: 2007. november 6., kedd 21:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Hamár van sírós topic (aminek a megcsinálását Neji lenyúlta tõlem :D ) legyen egy örömködõs is. Te minek örülsz éppen? Én elmondom:
A magyartanár leosztályozta a project munkákat ami abból állt, hogy ki kellett választani egy görög mítoszt vagy istent, és fel kellett dolgozni a sztoriját film, ppt, képregény, tanulmány, meg mindenféle egyéb formátumba. Én ppt-t csináltam, 3szorra kezdtem újra, és beadás elõtti utolsó két napban kidolgoztam a belemet, végül az eredmény bámulatos lett. Mikor olvasta a neveket (és csoportokat mert voltak akik többen dolgoztak egy nagyobb témát), közölte hogy én két 5-öst is kaptam!!! Azok szoktak ilyenekre 2bd 5-öst kapni, akiknek kiemelkedõen jó lett, szal olyan jó h az már 6os. WÁÁÁÁÁÁÁÁ erre nagyon nem számítottam, tudtam hogy jól sikerült, dehogy ennyire??? Még kaptak 2 5öst egy 3 tagú lánycsapat akiknek egy kegyetlen jó filmjük lett. Nah én mos nagyon boldog vagyok!!! :D :D :D :D :D :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 6., kedd 21:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
Én most annak örülök hogy megelõztél :lol: :lol: :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 6., kedd 21:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
hátt alap! :dirr: én annak örülök, hogy örülsz hogy megelõzetlek.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 6., kedd 21:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
fú még itt is offolunk XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 6., kedd 21:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
Tartalomjegyzék ----> Offtopic ----> Örömködjünk! :twisted:
Te pl. mos minek örülsz? (Azonkívül amit az elõbb írtál) Csak történt veled vmi jó

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 6., kedd 21:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hát nem igazán :S
Ez is olyan átalgos uncsi nap volt mint a többi sulis nap :lol:

De annak örülök hogy végre elmúlt az izomlázam :dirr: :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 7., szerda 5:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Mintha az Animecon forumon lennek :dirr:
Mar csak 3 ora es Becsbe tarto buszon fogok alukalni X3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 8., csütörtök 8:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Azt álmodtam, hogy vettünk apuval egy táncszõnyeget! :D Akkora volt a csomagolása, mint Lione szõnyegének a doboza, de amikor kibontottam, egy akkora szõnyeg volt benne, amin max egy lábujjal lehetett alkotni vmit... Szóval a vége a sírós topicba tartozik, de azért lol, hogy ilyeneket álmodok :D

HozzászólásElküldve: 2007. november 8., csütörtök 17:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 20Tartózkodási hely: HinamizawaCsatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:12
Nékem elmaradt az utolsó órám, és a fizika tz sem volt olyan egetrengetõen nehéz, mint amire számíottam :3 *happy-happy joy-joy*

Offline Profil Honlap YIM
HozzászólásElküldve: 2007. november 8., csütörtök 21:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 75Tartózkodási hely: ÚjpestCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 2:37
Két hét után végre van új Naruto-rész :dirr: Most jön lefele. Meg manga is lesz majd, két nap múlva =D

Szombaton karaoke, barátnõm elhívta pár japán kollégáját ^^ Nagyon lol lesz, már elõre röhögök xDDD

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 9., péntek 13:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 20Tartózkodási hely: HinamizawaCsatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:12
*örömködik, mert ma van a szülinapja*

HozzászólásElküldve: 2007. november 9., péntek 14:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Hiraoka írta:

Boldog szülinapot! :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 9., péntek 15:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 75Tartózkodási hely: ÚjpestCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 2:37
Hiraoka írta:

Grat!!! =D 16.?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 9., péntek 22:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Happy Birthday :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 9., péntek 23:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
Bon anniversaire for everyone, akinek a közeljövõben van/volt a szülinapja ^^

HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 0:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
Gensou írta:
Hiraoka írta:

Grat!!! =D 16.?

15. ^^"

HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 1:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
Whoops ^^'

Fú, tök hyper vagyok most így éjfél fele ^^ Holnap, vagyis ma RPG barátokkal, este karaoke, vasárnap meg Táncszõnyeg Klub, tök jó lesz mind!!! ^.^

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 21:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
Elkezdtem nézni a Gravitation-t és tök jó :roll: :) :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 22:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
It's only a little gay don't worry :dirr:
Ha tetszik a yaoi mufaj, akkor szolj adok igenyes cuccot is :3
Amugy nagyon kis romantikusak ezek a kis privat alairasaitok, meg kell a szivnek dobbanni.. :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 22:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
oké szóltam :D
de olyat szeretnék amiben ágy jelenet nincs (azt azért mégse XD)

Gravitation nem igényes ? :o
(pedig nekem nagyon tetszik XD)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 22:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
Kinek az aláírása? :o :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 22:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
IloveRenji írta:

Nekem mondhatnál. Csak egy BL mangát olvastam idáig, de érdekel, h mittudnak alkotni :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 22:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
DarkEclair írta:
Kinek az aláírása? :o :roll:

ki tudja XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 0:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 71Tartózkodási hely: in America!Csatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:30
IloveRenji írta:
It's only a little gay don't worry :dirr:
Amugy nagyon kis romantikusak ezek a kis privat alairasaitok, meg kell a szivnek dobbanni.. :roll:

Na vegre valaki, aki szereti a yaoit, azt mondja, hogy a Gravitation igenytelen :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 1:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
Amire gondoltam az az h Nejinek az van h Kifektetem DarkEclairt..v vmi ilyesmi, DE-nek meg h Kivegzem Neji-t..erre mondtam h milyen romantikus :3
A Gravi sajnos nagyon nem igenyes, hanem egy klises, muangstos tragya..(elnezest attol akit ez sert)..es az a baj, h mindenki ezzel kezdi, es akkor o mar hatalmas fúúú yaoi lover, meg ez a legjobb, a leggizdabb BL rulz stb..es ez nekem szegyen, mert vannak igenyes cuccok is, amiknek van ertelme es ertelmes mozgatorugoja is..meg poennak elmegy az elso nehany resz, bar ah mozognak a koncerten, az nem vicces..nagyon nem.. na mindegy, nem megyek bele melyen a miert ruhellem a Gravi-t temaba..
@Renia: mangat akarsz v animet? eksönöset vagy anelkul? drama? stb..parameterek utan mondok :3
@Neji: hat õõõ az nehez lesz :P amiben nincs agyjelenet az nem olyan jo..a Kizuna pl nagyon aranyos, es abban nagyon lightos a dolog..vagy a Fake-ben nincsen semmi, es az meg vicces is, bar regi a grafika, es nem tul szep...tovabba Loveless a 2. "lepcsofok" azt mindenkepp nezd meg :3 (ha megis johet az agy akkor meg Ai no Kusabi-t az olyan gyonyoru *.*)
De sajnos tul sok ilyen anime nincsen :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 1:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
majd lesz
amúgy ezek csak torrenten vannak fönt ?
mert a kedvenc ftp-men sajna nem látom egyiket se :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 12:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jaj, en anno dc-n szenvedtem le oket..Loveless tuti fent van, masik ketto-t elhozom neked (*mindent megtesz a dologert :P*)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 13:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
szállingozik a hó :P :P :lol: :lol: :)
de szeretem :oops:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 13:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji írta:
szállingozik a hó :P :P :lol: :lol: :)
de szeretem :oops:

Télleg? *_* *Megnézi* Wááááááááá:D Tényleg :D Hóóóóóóóó ^_^ Asszem jövõhéten megyek Pomázra, hátha ott lehet majd szánkózni :D (Bp.-n valsz. megint esélytelen elsz ^^")
:orul: :orul: :orul: :orul:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 13:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
itt is hullik, jó nagy pelyhekben ^^ :orul: *-*

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 22
647 hozzászólás
Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.