Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  Örömködjünk!

HozzászólásElküldve: 2010. február 13., szombat 23:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
én megint kimaradtam :(

megyek és megölöm magam

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. február 14., vasárnap 9:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Na ugye, mondom :P

Ez azért is jutott eszembe, mert színjátszón van 2 februári, és az egyiknek bulit akartak szervezni, a másikra meg rá se hederítettek, és ő elmondta nekem, hogy ez rosszul esett neki... Szegénykém nagyon féltékeny, mit imádja úgy mindenki azt a másikat :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 16., kedd 22:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Megvan a szep uj brutal meretu monitorom... Vegre egy kis josag is tortenik a felem ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 16., kedd 23:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
kis jóság sri-lanka után? :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 20., szombat 16:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Mert megerdemlem :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 21., vasárnap 22:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Operett énekverseny beszámoló:

Annyira ki voltam, hogy nem nagyon fogtam fel a külvilágból semmit... Nagyon megfájdult a fejem az izgulástól, és vettem be fájdalomcsillapítót, majd még egyet, de csak nem múlt el...
Ezért is mentem el a versenyre, hogy leküzdjem az izgulást. A zenesuliban már egész jól megy, már csak a lábam zsibbad el. De az otthonos helyszíneken kívül is le kell küzdenem, mert mint látható, rossz hatással van a szövegtudásomra. (Ha megnézitek a videóimat vagy előadásainkat, mindig valahol összekeverek valamit... ^^""""")

Egyébként a verseny nagyon színvonalas és barátságos volt. Nagyon örültem, hogy Pitti Katalin odajött hozzám, nagyon kedves volt, azt mondta, gyönyörű a hangom és nagyon szépen artikulálok, ne féljek. Úgy örültem, nekem ezért megérte! Arra meg aztán végképp nem számítottam, hogy bejutok a döntőbe (én, aki 2 éve tanul énekelni, felnőtt kategóriás döntős, jóég :D ), annyira fáradt voltam, hogy ma majdnem egész nap csak aludtam...

Szóval jó élmény volt, nagyon sokan gratuláltak, volt egy kis rajongótáborom, és mondták, hogy jöjjek el a májusi rendezvényükre is :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 22., hétfő 1:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Youtube link a produkciódról, vagy valami? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 22., hétfő 1:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
nincs felvéve, és különben is gázos, mivel leblokkoltam :nyelv2:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 5., hétfő 21:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 66Tartózkodási hely: BPCsatlakozott: 2007. november 19., hétfő 20:26
Húsvét hétfőn találtam egy nyulat a panelfolyosón. Ha 3 napi nem lesz gazdája, meg kell tőle szabadulni. Átveszi innen valaki esetleg?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 5., hétfő 22:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Van hozzá ketreced? *_*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 5., hétfő 23:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Hímestojást tojni tud-e?

Jó lenne, de sajnos nem tudom :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 6., kedd 0:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 66Tartózkodási hely: BPCsatlakozott: 2007. november 19., hétfő 20:26
én se épp ez a gáz. :(
Rennya, nem nincs hozzá semmim, most mentettem csak meg.
De úgynéz ki sikerült hozzá tulajt találnom.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 6., kedd 8:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
De most hogy is találtad? Ugye nem az történt, hogy az egyik lakásból kiszökött és a tulajdonosai most sírva keresik? Szóval izé, szerintem rakj ki egy hirdetést a panelben, hogy átvehető nálad egy elveszett nyúl.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 6., kedd 14:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
Én szeretnék nyuszit, és meg is néztem...6500ft egy törpenyuszi meg 14.000ft a legolcsóbb ketrec hozzájuk... :( És bár sima nyuszit tudok szerezni vidékről, a ketrec még mindig rohadt drága. :/ (Ez mondjuk Aréna Plázás ár, de szerintem 10.000 alatt sehol sem úszom meg a ketrecet...:()

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 6., kedd 14:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
lol kérdezd meg a szomszédzt

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 6., kedd 19:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia írta:
Én szeretnék nyuszit, és meg is néztem...6500ft egy törpenyuszi meg 14.000ft a legolcsóbb ketrec hozzájuk... :( És bár sima nyuszit tudok szerezni vidékről, a ketrec még mindig rohadt drága. :/ (Ez mondjuk Aréna Plázás ár, de szerintem 10.000 alatt sehol sem úszom meg a ketrecet...:()

a nyúl költségek nem a ketrecnél érnek véget ezt gondolom sejted. több is rá fog menni mint 10000

misu: mi a macskánknak akárhányszor boltba megyünk veszünk valamit, vagy egy drága macskakaját, játékot, vitamint, bármit, a jószág sokba kerül, ha sajnálod rá a ketrec árát, akkor NE legyen állatod, mert utána felelősséggel tartozol érte

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 6., kedd 23:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
Kell neki egy itató, meg max. 1 tálka még, nem? Forgács, kaja, fűfélék vannak itthon a deguk miatt.
Nem sajnálom a ketrec árát, csak nem állok úgy anyagilag, h megtudjam venni.
A nyuszinak nem kell játék, az beéri a simogatással is szerintem. Ilyet meg nem szeretnék belőle csinálni: http://m.blog.hu/cu/cukisag/image/olvas ... sacsi2.JPG

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 7., szerda 1:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Azert nem ennyire egyszeru h NYUSZI, es pat-pat napi 3 szor...

Es nem ajanlatos alajuk a forgacs, mert felholyagosodik a labuk.

Oltasok, kaja, alom, wc neki kulon, ragcsalnivalo es a torodes.

na mindegy, nagy a kulonbseg a nyuszi es a degu kozott...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 7., szerda 9:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
off: tegnap a macskánk bejött hozzánk a fürdőszobába, és bele akart hugyozni a zuhanytálcába :dirr:

Így vett rá minket, hogy teljes alomcserét csináljunk :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 7., szerda 16:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
OFF:

szerintetek van valami különbség a japán boltban kapható rizsfőző meg mondjuk amiket neten látni között? az áron kívül

Rita te vagy a szakértő, segíts :D

Ez pl
http://www.pixmania.hu/hu/hu/461004/art ... sfozo.html

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 7., szerda 22:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Ez olcsobb.

Ennyi.

Meg nem biztos h tud sushi rizst csinalni...mert azert az speci, de a tobbit elo tudja allitani.

Majdnem tuti, h ez nem tud spec.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 7., szerda 23:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
Rita: Értem. Majd természetesen ha lesz nyuszim, előtte utána olvasok, ha sikerült legalább egy ketrecnyi pénzt összeszedni.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 8., csütörtök 9:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:

Meg nem biztos h tud sushi rizst csinalni...

vrrr pedig olyat szeretnék
akkor lehet marad a drágább megoldás
bár ez meg azé jó mert lehet benne zöldségt párolni, vagy a japáóban is lehet?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 8., csütörtök 20:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
Na azt nem tudom..

De azok kib dragak, olyan 30 ezer fronya korul vannak :S (ha nem tobb)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 9., péntek 9:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
akkor maradok a serpenyős módszernél :dirr:

mindenesetre tényleg kéne egy zöldségpároló cucc

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 9., péntek 19:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
TV-Shop? :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 9., péntek 20:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
nyilván :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 15., csütörtök 20:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hopp... Most nezem hogy de reg oromkodtem itt barminek is...
Szoval ime...
Megkottetett... Matol lakastulaj vagyok :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 15., csütörtök 20:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
mikor mehetünk avatás néven szétrúgni?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 16., péntek 7:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
Majd valamikor nyar magassagaban... Rugdosast viszont csak aktiv repules skillekkel rendelkezoknek ajanlom :mrgreen:

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 20 / 22
647 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.