Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  Örömködjünk!

HozzászólásElküldve: 2009. május 23., szombat 15:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Jap, még 1 vizsga lesz majd meg egy pótzh majd június 26-án.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 29., péntek 22:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 68Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2009. április 29., szerda 20:54
Ma egy 5 hetes kiccica anyukája lettem :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 30., szombat 0:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Grat. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 31., vasárnap 8:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Jaj de jó az első spambot ami sikereket ért el regisztráció ügyben.
Mehetek elhárítani :S

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. június 3., szerda 13:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 68Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2009. április 29., szerda 20:54
Jövő héten van az utolsó melóhetem, aztán vége :3 Jó, pénzem nem lesz most már a nyáron, de baszogatásban sem lesz részem :dance1: :hangjegy:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 6., szombat 16:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Megvan... Itten van mar nalam meg minden... Es mar ki is probaltam... Es mukodik... Es nagyon jo... es... es... Waaaa... Lelkendezes 1000el :dance1:
Es koszi Cyrus megegyszer hogy atvetted nekem... :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 6., szombat 20:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Francba... Pedig mar majdnem azt hittem hogy kivetelezett lettem :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 8., hétfő 19:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Váááá, megvan egy fontos vizsgam!! *orul*
Es nem is 2 es, hanem 3 as!!! \o/

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 9., kedd 17:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
Meglettek a vizsgáim :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. június 9., kedd 21:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
5ös lett a mellékszakirányom, 4es a fő, és mindkettőre kb. két napot tanultam. :mrgreen:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. június 14., vasárnap 10:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 35Tartózkodási hely: saját világCsatlakozott: 2009. március 25., szerda 15:09
4,9 lett az átlagom és mindkét vizsgám 5ös lett ^^
Van egy zacskó jellybellym is, ráadásul itt a nyár, szóval.. :hangjegy:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 27., szombat 6:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
Elhuztam nemet alpokba... 1 het mulva jovok... :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 27., szombat 19:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Jó neked. Én meg frissíteni fogom a most nyáron a fórumot 3.0.5-re, csinálok hozzá automatikusan generált oldaltérképet és URL rewrite-tal olyanná alakítom a belső linkeket, hogy a Google meg a hasonló keresők bármelyik lapot hajlandóak legyenek kilistázni, megszűntetem a duplicateket, lesznek dinamikus címek és meta-tagek minden topichoz, meg megjavítom a képgalériát ami kakin működik most.

Pillanatok alatt megleszek vele.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. június 28., vasárnap 15:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Te annyira ügyi vagy *-*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 30., kedd 17:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Boldogot Misinek :géj:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. június 30., kedd 18:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Megerkeztem a Jueszejbe, es mar vettem sok mutherfuckin Skittlest meg Pockyt mer mellettunk van egy olcso koreai bolt
Zsir

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 30., kedd 19:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mondtam már hogy utállak? 8D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 1., szerda 17:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem elegszer. De felesleges mondani, mer ugyis tudom.
Amugy ameddig nincsen munka addig itt verem egy olcso Innben, 4 en egy szobaban. Es csak holnaptol kezdodik a munka :S
De most megyunk venni vezetoi orakat, mert a Jueszejben meg elvileg nem tudunk ugyebar vezetni. Lol. Meglatjuk.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 1., szerda 18:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nektek kell vezetői órát vennetek??? :shock:
Hülye suta amcsik, azt hiszik milyen menők, de meglátnak egy kéziváltós autót még elindulni sem tudnak.... :?

Amúgy mi az az Inn? :oops:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 4., szombat 20:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
...es mar vettem sok mutherfuckin Skittlest meg Pockyt...

Remelem vittel ures borondot a cuccnak :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 7., kedd 9:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
mi baj volt a reégi agyaddal?
ez okaosab vagy mi ? ;)
de ugye azért még szeretsz ? :cry:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 7., kedd 9:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
mi meg 'tk0lt0zt-nk a szomsz;d szob'bába (most kapcsolatm be az ékezeteket lol) és ott sokkal hűvösebb van, és mivel nem az utcára nyílik, lehet nyitott ablaknál aludni :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. július 7., kedd 20:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
fiúkák, hoztam nektek tini rexonát 8D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. július 8., szerda 0:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
Úgy szeretlek, majd megeszlek! :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 23., csütörtök 15:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
ezaz :dance1: ilyet még nem láttam osztálytársamékkal egy műszakba kerültem elvileg 6 évig boldogítottuk egymást suliban és kártyázgattunk és ez melóhelyen is folytatódik micsoda partyk lesznek még itt legalább lesz társaság és mind egymás mögött ültünk meg egymás meletti padban :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. július 23., csütörtök 16:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
Munkahely? Kartya es party?
Meddig is tervezel te ott dolgozni? :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 23., csütörtök 19:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
én is kérek ilyen melót.^^

amúgy meg holnap vééégre indulunk hollandiába ^__^ és másfél hétig...úgy várom már.. :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 23., csütörtök 19:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
addig tervezek ott dolgozni még összejön a pénz a padokra :mrgreen: :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. július 24., péntek 8:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
padok? egybol veszel vagy 10et hogy legyen vesztartalek vagy a mi?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 28., kedd 21:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
Iggeeeeeen... Megrendelve az uj gepem... Hetvegere el is keszul... :dirr:

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 17 / 22
647 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.