Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  Örömködjünk!

HozzászólásElküldve: 2009. május 3., vasárnap 14:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
én meg leszarom mert nemis megyek lolololol :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 3., vasárnap 14:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Myki írta:
Igen akor már tőled is várjuk a képeket :dirr:

:angry1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 4., hétfő 12:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Hiaba no... Jo dolog ha az embernek kulfoldi ismerosei...
Most jott ide kikuldetesbe egy skot kollega oktatasokat tartani eeeeeees...
HOZOTT NEKEM SKITTLEST :XD1: :XD1: :XD1: :XD1: :XD1: :XD1:
(Jo dolog ha egyesek ismerik az ember addikcioit :dirr: )

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 4., hétfő 19:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Lol, mazlista!
Nekem nem vett anyam Barcelonaban T________T
Es Ebayrol megjott?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 4., hétfő 20:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Bezony... 195g Skittles... Mar most felek kibontani... :mrgreen:
Haaat... eBay lasd Siros topic egyenlore XX:::

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 4., hétfő 20:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
megjöttem lalala~~ és örülök mert szép az idő, másnak egyenlőre még nem tudok^^

urono én 195 gmal még a sírós topic környékét is elkerülném. :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 4., hétfő 21:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
a skittles az valami cannabis származék?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 4., hétfő 21:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
skittes gittes

mint a páluccai fijúkban

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 4., hétfő 23:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 68Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2009. április 29., szerda 20:54
Ma sikerült magamhoz képest nagyon szépen kézzel megvarrnom a táskám leszakadt vállpántját :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 5., kedd 14:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarBANNOLTUKHozzászólások: 32Tartózkodási hely: Fót sikátorpusztaCsatlakozott: 2009. március 16., hétfő 10:03
Én nem vagyok fredaszter de csak bejutok :dance1: (különben a MAT egy rövidités az a társaság amiben csak névlegesen szerepeltem).Chao :yo1h:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 5., kedd 14:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Hitchcock írta:
különben a MAT egy rövidités

Azt hittem egy állat :!:P:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 5., kedd 14:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
MAT = Meleg Alakok Társasága
még ennyit se tudsz ejnye Rennya :'D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 5., kedd 14:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarBANNOLTUKHozzászólások: 32Tartózkodási hely: Fót sikátorpusztaCsatlakozott: 2009. március 16., hétfő 10:03
Azta szét fog esni az oldal micsoda poénok :lol: egyik se nyert de azért lehet probálkozni :nyelv1: .Chao :yo1h:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 5., kedd 14:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Neji írta:
MAT = Meleg Alakok Társasága
még ennyit se tudsz ejnye Rennya :'D

aszittem: Alattomosok ^^'

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 5., kedd 14:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
Megyeget megyeget....de nég nem az igazi :lol: Chao :yo1h:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 5., kedd 15:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
kedves Hitchcock, én általában nagyon békés ember vagyok, de:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Sablon:Szedlacsekn%C3%A93

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 5., kedd 15:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
Na jó aszem nekem kell megadni a választ Magyar Anime Társaság(http://www.animetarsasag.hu) létezik és nyugodtan rá lehet keresni.Chao :yo1h:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 5., kedd 15:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
Latom te nem veszed a lapot...
szeretned hogy egyszerubben es nyersebben fogalmazzunk mint SoonDead linkje???

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 5., kedd 16:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
Uruno írta:
Látom te nem veszed a lapot...
szeritned,hogy egyszerübben és nyersebben fogalmazzunk mint SoonDead linkje???
Egy követ fujtok pedig szerintem ez most nem volt trollkodás egyszerű sima felhomájositás (tetszik a trollos avatár?).Chao :yo1h:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 5., kedd 16:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
töröljétek már le a faszba :O

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 5., kedd 16:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hitchcock írta:
Egy követ fujtok pedig szerintem ez most nem volt trollkodás egyszerű sima felhomájositás (tetszik a trollos avatár?).Chao :yo1h:

Bazze... Te meg azt sem veszed eszre ha hulyenek neznek...
Bar lehet te ennek orulsz es azert irod az Oromkodos topicba...
Dehat boldogok a lelki szegenyek mert ovek az isten orszaga...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 5., kedd 16:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
Uruno írta:
Hitchcock írta:

Bazze... Te meg azt sem veszed észre ha hülyének néznek...
Bár lehet te ennek örülsz és azért irod az örömködös topicba...
Dehat boldogok a lelki szegények mert övék az isten országa...
Kicsit utánanéztem nem a sirósban voltál véletlenül???? :*o*: kétlem,hogy bárkit le akartam volna hangolni a saját nyomoromal.Chao :yo1h:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 5., kedd 17:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
Vegulis neked mindegy... Egyik topicban sem veszed eszre hogy hulyenek neznek...
De legalabb elvezed... Gondolom...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 5., kedd 17:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
Uruno írta:
Végülis neked mindegy... Egyik topicban sem veszed észre,hogy hülyének néznek...
De legalább élvezed... Gondolom...

Nemnagyon a töbség diák tanulgat ép valahol én frankon bene vagyok a korban csak egy jó tanfojam választ el a tuti állástól enyi.Chao :yo1h:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 5., kedd 17:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor hogy a topic nevehez hu maradjak...
Kivanom neked hogy menj tanfolyamra... Mielobb... Hamarabb lesz tuti allasod... Hamarabb tudsz majd sokat dolgozni ami miatt nem tudsz majd ide irkalni ossze-vissza... Es ennek majdan orulhetsz...
Es ami a legjobb az egeszben... Mi is orulnenk neki ha meg nem tunt volna fel...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 5., kedd 17:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
JOBB MINT BÁRMELYIK STAND UP COMEDY :dirr: :dirr: :dirr: :dirr: :dirr: :dirr: :dirr:

Hitchcock: Milyen tanfolyam? Általános iskola? :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 5., kedd 18:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia írta:
JOBB MINT BÁRMELYIK STAND UP COMEDY :dirr: :dirr: :dirr: :dirr: :dirr: :dirr: :dirr:

Hitchcock: Milyen tanfolyam? Általános iskola? :dirr:

Egy egész rokonság van itt!én tanfojamot mondam nem állt iskolát csak nem cinizmus van itt már rég tultetem a gyerekeken magasan 8) kostolgatás némi csipkelödés diákok vagytok enyire futya.Chao :yo1h:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 5., kedd 18:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hat... Ezt spec csunyan bebuktad mert en pl eleg regota nem vagyok diak...
Es en pl nem csipkelodok...
Csak probalom felvilagositani a fejedet hogy ossze-vissza irkalsz, nem tudod ertelmezni amit masok irnak raadasul rajtad rohog az egesz forum ha epp nem falra maszva sirnak toled... De sajnos annyira sem tellik hogy ezt eszrevedd...
De nem fogom elemezni neked hogy csak az elmult egy napban hanyszor neztek idiotara (meg azt se mondanam hogy nem joggal)...
De gondolom neked mindegy lesz... Majd bevagsz erre is valami senkit nem erdeklo es ide nem tartozo honlapot vagy MAT reklamot...
Es gondolom mar most reg nem tudod kovetni hogy mirol beszelek mert rovidebb uzeneteket sem fogod fel!!!
Vegyel mar ki par ev szabadnapot a forumtol hogy addig is nyugton oromkodhessunk ha mar ez a topic arrol szolna...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 5., kedd 18:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hitchcock írta:
diákok vagytok enyire futya

szipp ToT Annyira buta vagyok ToT Holnap már be se megyek érettségire ToT

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 5., kedd 18:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
Uruno írta:
Hat... Ezt spec csunyán bebuktad mert én pl eleg regóta nem vagyok diák...
Es én pl nem csipkelödök...
Csak probalom felvilagositani a fejedet hogy ossze-vissza irkálsz, nem tudod értelmezni amit masok irnak ráadasul rajtad röhög az egész forum ha épp nem falra maszva sirnak töled... De sajnos annyira sem tellik,hogy ezt eszrevedd...
De nem fogom elemezni neked hogy csak az elmult egy napban hányszor néztek idiotara (meg azt se mondanam hogy nem joggal)...
De gondolom neked mindegy lesz... Majd bevagsz erre is valami senkit nem erdeklő es ide nem tartozó honlapot vagy MAT reklamot...
Es gondolom már most rég nem tudod követni,hogy miről beszelek mert rovidebb üzeneteket sem fogod fel!!!
Vegyel mar ki par év szabadnapot a forumtól hogy addig is nyugton örömködhessünk ha már ez a topic arrol szolna...
Álltalánosan mondtam de a cinizmus az ott van és az gyerekes de igazatok van a MAT es beszolás az animés mangás tropikba tartozik bocsesz.Chao :yo1h:

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 14 / 22
647 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 22  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.