Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  Örömködjünk!

HozzászólásElküldve: 2009. április 24., péntek 7:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
ez ilyen kémkedős kamera :D

jajdejó *-* skoda favorit *-*
(Füvinek kivonták a forgalomból a faviját mert nem volt rajta vizsga, le kell vizsgázni, ki kell fizetni a büntetést, és visszarakhatjuk forgalomba...)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 24., péntek 8:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Végülis jahm...Én csak azt akartam, h conon is tudjak jól fotózni... :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 24., péntek 8:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
végül is ha nem gyalogol át senki előtted, simán meglesz minden 500 méterről :D még közel se kell jönni a sok sikoltozó fangölrhöz :3 tiszta haszon ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 24., péntek 8:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Juhhuuuuuu... Ma este vegre hazarepkedhetek... :dance1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 24., péntek 9:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Jééé, Rennnya nekem tök ismerős ez a környék. Vagy nemtudom, lehet, hogy összetévesztem, de ez nem a Kerepesi út, meg a Gödöllőre menő hévvonal?

Szerk.: dede mostmár jobban megszakértettem a képet és az lesz az ^^ Szinte a képről lácccik a Ford Petrányi ahol a kocsinkat vettük :3

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2009. április 24., péntek 13:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Nah jo... kicsit mentettek magukon a nemetek...
Itt meg lehet kapni a nekem kedvenc fajta Fishermans Friendet meg Ritter Sportot amit ott nalunk mar kivontak...
Ugyhogy nagybevasarlast is kellett gyorsan tartani... :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 24., péntek 13:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Na ilyet én is csinálok mindjárt a mi ablakunkból :D

(mit látsz ha kinézel az ablakon topik kéne :D )

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 24., péntek 17:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Hmm, ez ilyen alap dolog az ablakból fényképezni, mert így azonnal tudok (tudnék :D) küldeni ilyet én is 8D
Van fényképezővel meg telefonnal csinált kép, fekete fehér, meg panoráma is :D

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2009. április 25., szombat 0:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
Vegre... Hazaerte es itthon vagyok es yeeeeeeaaaaaahh... :dance1:
(Aki esetleg azt remelte hogy ez nem tortenik meg... Nos... Bocs :mrgreen: )

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 25., szombat 9:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
:( :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 25., szombat 10:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Az az a környék.
Uruno: Remélem hoztál német csokikat nekünk is... :nyelv1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 25., szombat 10:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
A Windows valódi előny szoftverhamisítást állító frissítmény ismételten erőszakosan ragaszkodott a számítógépem operációs rendszerének illegalitásához

de kiírtottam :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 27., hétfő 14:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarBANNOLTUKHozzászólások: 32Tartózkodási hely: Fót sikátorpusztaCsatlakozott: 2009. március 16., hétfő 10:03
Tovább örömködök :D mivel ma kaptam meg a conbérletet az összes conra lesz hejem még akkor is ha a tömeg eléri a kritikus szintet.Májashurka vagy mi a szösz :yo1h:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 27., hétfő 14:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem meg nincs conbérletem, mert a nyári conok általában szarok, és fölösleges pénzkidobás. :nyelv2: Amire akarok, arra meg idáig még mindig sikerült megvenni a jegyet. :nyelv2:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 27., hétfő 15:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia írta:
Nekem meg nincs conbérletem, mert a nyári conok általában szarok, és fölösleges pénzkidobás. :nyelv2: Amire akarok, arra meg idáig még mindig sikerült megvenni a jegyet. :nyelv2:

most valami hűdefaszát ígérnek nyárra
amúgy én jegyet se veszek, mer minek, bent tömeg, kint haverok

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 27., hétfő 16:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarBANNOLTUKHozzászólások: 32Tartózkodási hely: Fót sikátorpusztaCsatlakozott: 2009. március 16., hétfő 10:03
Mondtok valamit de ha már igy adodott én pont forditva vagyok bent a :sadpanda: buli kint egy szál haver sincs ez van (na jó egy van a volt osztájtársam de az kétlem,hogy értékelné ezt a conos dolgot) ikább bolingozunk meg sörözünk.Májashurka :yo1h:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 27., hétfő 16:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia... Iden az oszi Con lesz a videki pici ki a francot erdekel rendezveny... a nyari elvileg harom nap Bp...

Hitchcock... A Con berlet nem azt jelenti hogy te akkor is bemehetsz ha mar annyian vannak hogy nem engednek be tobb embert... A tuzvedelmi eloirasok azok tuzvedelmi eloirasok... Max orulhetsz hogy iden mar nem kell jegyre varnod... De ettol meg nem lettel senki mas felett allo ha mondjuk kesve erkezel es mar csak a satrakban lehet lenni...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 27., hétfő 20:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hitchcock: A conon hol lehet bólingozni? :lol:

Uruno: Csak hogy ha megnézed, most 3000ft volt a kétnapos jegy, a nyárira akkor a 3 napos kb. 4500ft lesz, ergo 500ft-ot kidobnék arra a nyári conra, amire 99%, hogy nem megyek el. AZ PONT EGY TSZK!!! :o

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 27., hétfő 21:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jol van... Nekem nem kell elmagyarazni... Csak mondtam hogy most a nyari valtozik es az oszi lesz olyan mint eddig az...

Egyebkent en is pont azert nem vettem berletet mert ugysem tudom soha hogy mikor lesz az osszes con es hogy epp akkor merre leszek es tudok-e menni...
Addig meg meg sok TSzK lesz amire lehet kolteni az otszaz magyar valutakat :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 1., péntek 23:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
Es iggggeeeeeen....
Vegre befejeztem az osszes hulye extra melomat meg minden...
Aszem nagy mennyisegu szabadidot es meg nagyobb mennyisegu alvast latok a kozeljovomben :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 2., szombat 21:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hmm... Lassan ez mar csak az en topicom lesz? Vagy csak en vidamkodom mostanaban?
Nah mindegy... a triplazas ellenere is...
Ma qrv@ jo napom volt... 5 ora vitorlazas ritka jo nagy szelben a Balatonon... 45 fokban dolo szaguldo hajon... :mrgreen:
Es csak az elso kb fel oraban aztunk romma :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 3., vasárnap 13:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszönöm agodásotokat :mrgreen: a conra való bejutás atól füg lasacskán ki mijen hamar ér oda akinek bérlete van csupán anyi elönye van,hogy neki nem kell megveni a jegyet csupán beáll a sorba és kész a jegyet majd a sor végén hozádvágják (mármint a karszallagot) idáig is volt tömeg most is lesz az tuti (a boling egy szabadnapos program).Chao :yo1h:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 3., vasárnap 13:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hitchcock írta:
a jegyet majd a sor végén hozádvágják

Jó tudni, hogy hátulról osztják a jegyeket :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 3., vasárnap 13:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem a bejáratnál a bérlet felmutatásával megkapod(de a személyi is kell)a MAT tagok már rég bent lesznek mire mi bejutunk de az egy másik téma(aktivan részt kell vened :o egy társaság dolgaiban legyen az bármi).Chao :yo1h:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 3., vasárnap 14:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
ilyenkor örülok hogy én VIP leszek :mrgreen:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 3., vasárnap 14:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Miert? O_________o
Nem csak en? :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 3., vasárnap 14:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
te is VIP vagy? :mrgreen:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 3., vasárnap 14:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
Yess... Vegre nekem is megvan az uj foto masinam :mrgreen:
Es ennek oromere ma is lejartam a labam olyan jo ido volt :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 3., vasárnap 14:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen akor már tőled is várjuk a képeket :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 3., vasárnap 14:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Nemtom mi szamit VIPnak amugy..de sztem jah az vagyok XD

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 13 / 22
647 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 22  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.