Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  Örömködjünk!

HozzászólásElküldve: 2008. május 19., hétfő 6:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Hajnali 5kor felkeltem, h pisilnem kell és sikeresen nem tudok visszaaludni és annyira lestresszel a suli, hogymár hajnali 6kor felkelek inkább, minth megpróbáljak még másfél órát aludni és csinálom a rajz beadandómat...:/ *Megõrült.*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. május 20., kedd 0:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Befejeztem a Gustav Klimetet! (Már csak 2 beadandó van és közben holnap a töri TZre kéne tanulnom egész nap...o_O Húzós lesz:/) De így új megvilágítást kapott az Elfen Lied openingje :3 (IGEN, SZERETEM!)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. május 20., kedd 2:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
énis szerettem D:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 1., vasárnap 11:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
no ma viszem a tartozást, úgyhogy örömködjetek ;)
a macskákra meg gyertek el, és minél hamarabb legyetek ott hogy jusson jegy :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 13., péntek 9:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 159Tartózkodási hely: Érd city MetropolisCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 13:17
Tegnap megérkezett a PUCCA-s táskááám ^^ Nem olyan jó, mint Ritáé (Abba még mindig bele vagyok esve :géj: ), de ez is tetszik ^^ De még mindig pályázok egy Ritásra, csak rózsaszínben :D Valahol csak van olyan is, nem adom fel a keresését :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 13., péntek 11:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Milyenfelet rendeltel? :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 13., péntek 12:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Huuu az ilyesmit is rendelni kell :)?

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. június 18., szerda 17:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Megvan az érettségi! Hurrá! 8)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 18., szerda 21:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Igen, mer kreten orszagban elunk ahol elhataroztak h a Puccas cuccokra egyszeruen nincsen kereslet.. x__x

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 19., csütörtök 13:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Nekem van puccás bugyim xD

HozzászólásElküldve: 2008. június 20., péntek 2:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 42Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. február 28., csütörtök 15:37
najó, már muszáj hozzászólnom xD
nekem is van puccás boxerem meg toppom :D

jah, és gratu az érettségihez Bergkamp :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 20., péntek 8:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 159Tartózkodási hely: Érd city MetropolisCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 13:17
Akarok Puccás boxeeeeert, honnan szerezteeeeed? *.*

Rita, ilyenfélét:
http://i183.photobucket.com/albums/x148 ... 0007-1.png
Az egyetlen gáz vele, hogy pici, és nem nagyon férek bele, de nem gond, lekakilom, akkoris I love my bag :géj:

És éppen Puccát nézek :géj:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 20., péntek 9:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
Az érettségi nekem is megvan, ma kapom meg a bizit hozzá ^^ És boldog vagyok, mert az exemet leépítettem, és a jelenlegit imádom *-* Csak az érettségi miatt meg a magánéletem miatt kezdtem megõrülni, és kiborult a bili abban a pillanatban, ahogy kijöttem szóbelirõl, és mindenkit lexarva szépen beszerveztem tegnapra meg mára egy ivászatot(a tegnapi megvolt, a maihoz már nincs kedvem, mert kezdem romlottnak érezni magam), meg hétvégére az imádottamat... Csak kiderült, hogy nem tehetném, erre persze a bili el is tört... Na és erre jött Lione részérõl az a nagy ötlet, hogy vasárnap szedjem össze magam, mert ez így nem lesz jó... Szal emiatt nem megyek vasárnap, hontoni gomenasai... De amúgy minden heppi XD Illetve hétfõtõl már az lesz :3

HozzászólásElküldve: 2008. június 20., péntek 12:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
Gratu Cella :3!!
Az én tavalyi érettségis kiborulásaimat inkább ne említsük, igaz Kicsim ^^"""""?

Boxer? Lányoknak O_O? Az mi? Nem a franciabugyira gondoltok? Vagy boxer olyan kukikivágással :D?

HozzászólásElküldve: 2008. június 20., péntek 12:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 94Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 14:02
Wish nem tudom mirõl beszélsz! Én nem emlékszem semmire... 8)
Vagy mégis? Olyan fura mostanság a memóriám... :? Segíts kérlek, mire gondolsz? :lol: :lol:

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. június 20., péntek 21:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
Wish írta:
Gratu Cella :3!!
Az én tavalyi érettségis kiborulásaimat inkább ne említsük, igaz Kicsim ^^"""""?

Boxer? Lányoknak O_O? Az mi? Nem a franciabugyira gondoltok? Vagy boxer olyan kukikivágással :D?

Van nõi szabású boxer, nézz körül jobban a jó kis helyeken, ahol ilyesmit lehet beszerezni, nekem van pár itthon ilyen... Csak Puccás nincs :cry:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 21., szombat 10:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
Egyszer láttam ilyet, hogy kiírták, hogy nõi boxer, de számomra annyit jelentett, hogy pizsinaci XD legalábbis úgy nézett ki...

HozzászólásElküldve: 2008. június 30., hétfő 17:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
holnaputazom

no de nemis ezért írok igazából, hanem hogy ezt nyilván mindenki ismeri:
http://milegyek.extra.hu/index.php
viszont ha nem akkor meg sürgõsen találja meg ezáltal az ideális foglalkozását
ja és az még hozzátartozik, hogy csak a teljes név számít különben hazudik a program
ez csak most így eszembe jutott...

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 30., hétfő 18:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Na ez övön aluli lett...

Tóthmárton Ákos
Ideiglenesen alkalmatlan az életre

Nem tetszik ez az oldal :evil: :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 30., hétfő 18:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead írta:
csak a teljes név számít különben hazudik a program

Ezt azért mondod, mert a Marcira Bérgyilkos jön ki? :géj: :dirr:

Én éhezõ diplomás leszek... Amióta ismerem ezt az oldalt (annak már igencsak jó ideje :D), azon gondolkozom, hogy ez hogy fog összejönni, amikor feltehetõleg diplomám sem lesz XD OKJ-k és szakmák rulz :D De az éhezés még stimmelhet :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 30., hétfő 20:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
En bohoc :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 1., kedd 0:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nyuszi leszek :taps1: Majd jöttök az állatkertbe látogatni? :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 1., kedd 3:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hátsó fele egy mû tehénnek
Ehhez nem fûznék kommentárt, csak annyit: hol lehet betanulni?????

HozzászólásElküldve: 2008. július 3., csütörtök 13:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
Looool xD
Elöször Wish-re bérgyilkos jött ki, majd a teljes nevemre öngyilkos merénylõ xD

HozzászólásElküldve: 2008. július 3., csütörtök 13:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 42Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. február 28., csütörtök 15:37
Dzsungel harcos xD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 3., csütörtök 15:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 94Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 14:02
Én Cézéként hivatásos kutyasétáltató, teljes névvel Mávos. Egyre jobb, a végén még ember is lehet belõlem. :lol:

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. július 3., csütörtök 17:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen mávos vagy: rtának Való ^^ :KISS2:

HozzászólásElküldve: 2008. július 3., csütörtök 17:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. július 3., csütörtök 21:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
Csak kiröhögsz...........

HozzászólásElküldve: 2008. július 3., csütörtök 21:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
Erre van kulon topic :géj:

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 5 / 22
647 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.