Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  Sírós topic

HozzászólásElküldve: 2007. november 5., hétfő 20:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
Itt elpanszolhatod épp mi bajod van :cry: :cry:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 5., hétfő 21:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 75Tartózkodási hely: ÚjpestCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 2:37
Éhes vagyok... Szal mentem is burkolni curry-s rizst xD

Ami rosszabb, hogy holnapra van egy rakat házim -__- Nincs kedvem, össze fogom csapni.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 5., hétfő 21:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
megse kell azt csinálni :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 5., hétfő 21:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Szerdára kéne töri dogára tanulni, megcsinálni a 8 oldalas magyarházit, +1 oldalas színelemzést...Meg amit elfelejtek most hirtelen...
És most derült ki, h vmelyik kosáredzésre bekell mennünk, mert h elmaradt 1 tesióránk...(A csoportból 1 emberen kívül senkise tud vagy senkise akar kosarazni...^^")

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 5., hétfő 22:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
lejárattam magam a blogommal... ez az igazi ciki...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 5., hétfő 22:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Jujj a bloggal sok kellemetlenség van... nekem 1 barátnõm 2vel blog miatt veszett össze és nem lehet õket kibékíteni és a csaj csak velem beszél

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 5., hétfő 22:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Lione írta:
lejárattam magam a blogommal... ez az igazi ciki...

Azt hogy csináltad? ^^"

Amúgy nekem örömöt okozott :) Reggel odakttintottam, ránéztem és megláttam a
"Cella üzenete (22:40):
http://animaxtv.hu/forum/viewtopic.php?id=1346
http://animaxtv.hu/forum/viewtopic.php?id=2346"
sorokat :) És tökjól indult a napom, azután, h 1 órával elõbb felkeltem és nem tudtam visszaaludni.:) (Pedig álmos voltam!)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 5., hétfő 22:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
erre én is kiváncsi vagyok :D
mit irtál rá :twisted: ?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 6., kedd 21:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Nekem az a bajom, hogy holnap nulladik és elsõ órába lesz tesim és tökre álmos leszek meg egész nap szar lesz a hajam! Ez elég nagy probléma? :D Érezzétek át velem mert kegyetlen az élet... :shock: :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 6., kedd 21:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
DarkEclair írta:
Nekem az a bajom, hogy holnap nulladik és elsõ órába lesz tesim és tökre álmos leszek meg egész nap szar lesz a hajam! Ez elég nagy probléma? :D Érezzétek át velem mert kegyetlen az élet... :shock: :dirr:

Én a duplamatek után (jajjdejó elkezdjük a logaritmust és végre nem annyi lesz a feladat h 3x3 az 9 :D) kellemes lesz töridolgozatot írni az új tanárral...Kb. 20 oldalnyi anyag és nem tudom, h miket fog kérdezni, mert most írunk vele elõször...:S (És utálom a törit és az összefoglalásos kiderült, h még 2 anyagot elfelejtettett lediktálni, azt gyorsan ledarálta...Bár a többit is gyorsan mondta, csak ott sok faszságot is...Szóval kész káosz x_x)
Csütörtökön meg angol és mûvtöri dolgozat ^^"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 6., kedd 21:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
DarkEclair írta:

sirok veled :cry: :cry: :cry: :cry: :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 6., kedd 21:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Neji írta:

õõõ... írtam sulis dolgokat és az igazgató meg szlt h valaki szólt neki h nem kéne, egyébként aszonta h õt nem érdekli de mást igen ^^"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 6., kedd 21:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lione írta:
Neji írta:

õõõ... írtam sulis dolgokat és az igazgató meg szlt h valaki szólt neki h nem kéne, egyébként aszonta h õt nem érdekli de mást igen ^^"

Ehh :D Akkor többet nem szídom az én édesegyetlendrágaimádnivaló programozás tanáromat :D Ki tudja, hátha olvassa XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 6., kedd 21:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
én meg a mozgástanáromról hallottakat írtam ki... õõõ... és hát szóltak, hogy nem kéne, mert véletlen õ is rátalálhat, és akkor engem kinyír... XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 6., kedd 22:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jaés azér is sírok mer mezítláb meg papucsba (tapbetét nélkül) szõnyegeztem a süllyedt bokámmal és az egész lábam szarrá ment :cry: :cry: :cry: és holnap tesi :cry:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 6., kedd 22:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
DarkEclair írta:
Jaés azér is sírok mer mezítláb meg papucsba (tapbetét nélkül) szõnyegeztem a süllyedt bokámmal és az egész lábam szarrá ment :cry: :cry: :cry: és holnap tesi :cry:

Mezítláb/Szokniban szokás ^^" Cipõvel nem igazán lehet felmenni a szõnyegre.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 6., kedd 22:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
Tudom, conon is úgy csináltam de ennyit mint múlt héten még soha nem gyakoroltam és pár órácskát kibír a lábam, de ezt úgy képzeld el, hogy egész héten, amikor eszembejutott nekiálltam ugrálni ha 40szer jutott eszembe ako annyiszor :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 6., kedd 22:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
DarkEclair írta:
Tudom, conon is úgy csináltam de ennyit mint múlt héten még soha nem gyakoroltam és pár órácskát kibír a lábam, de ezt úgy képzeld el, hogy egész héten, amikor eszembejutott nekiálltam ugrálni ha 40szer jutott eszembe ako annyiszor :D

Jó neked...Nekem az alattunk lakó megmondta h 5 és 6 között lehetne...Mert akkor nem zavarja annyira...A gond az, h rosszul aludtam egész héten és hulla voltam, ezért hazajöttem délután és 7-8ih aludtam...:S
Nem akarok szomszédokat és sulit és dogákat és rosszulalvást T_T

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 6., kedd 23:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
Háhh nekem ilyenre nincs gondom mivel elsõn lakom :D De viszont a fölöttünk lakókat azt nem szeressük mert hangosak naon

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 7., szerda 7:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem tudok aludni rendesen. T_T Ma is 4x ébredtem fel éjjel...:(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 7., szerda 18:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
szegényege :cry: :cry: :cry:
túl sokat tanultál, látod mondtam hogy megárt :twisted: :twisted: :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 7., szerda 21:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji írta:
szegényege :cry: :cry: :cry:
túl sokat tanultál, látod mondtam hogy megárt :twisted: :twisted: :dirr:

Ne is mond...Kifejtõs része a dolgozatnak: Oszmán Birodalom vs. Mohamed Ali...Mondom k*rvajó...Az volt az elsõ rész, amire azt mondtam, h ez biztos nem lesz benne a dogában max. említés szintjén, szóval 1x elolvastam nagyjából és elis felejtettem...-_- A másik csoportnak mit kapott? NA MIT? Persze hogy aztahülyeköcsög Napóleont, de azt legalább tudtam >_< Szóval írtam a tanárnak Napóleonról, hátha megszán :D De kétlem ^^"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 8., csütörtök 3:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 75Tartózkodási hely: ÚjpestCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 2:37
Hm, hajnali kettõ van... Kicsit át lett b*szva napirendem, mert két napig rosszul voltam a menzás kaja miatt és kissé össze-vissza aludtam. Szal most nem vagyok álmos és azon tanakodom, hogy mégiscsak erõltessem magamra az alvást és majd lesz valahogy, vagy játsszak hajnalig Dungeon Siege II-t... :dirr: Fúúú, de szar lesz holnap, izé, vagyis ma =D

Napóleon meg jó arc volt, a cicámat is róla neveztem el ^^

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 8., csütörtök 7:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
Gensou írta:
Napóleon meg jó arc volt, a cicámat is róla neveztem el ^^

Nekem unszimpi, fõleg azokután, h mesélt róla jobban a töritanár...^^" Már csak az mentheti meg, hogyha a töritanár ad pontot arra, h irtam róla 1 oldalnyit...:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 9., péntek 7:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
pfúj irány a suli :cry: :cry: :cry: :cry:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 9., péntek 7:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
@Neji: És mindenzt 6.25kor XD Én meg olvasom 6.45kor XD

Amúgy: most már a töri tételeket is megkaptam... Az még hagyján, talán a tételekre tudok tanulni, szépen kidolgozni, stb... Na de az írásbelire? Hogy fogok én négyévnyi anyagot megtanulni így hirtelenjében?? Kyaa~!
Az irodalomtól is fosok, az angol már megvan, a biosztól még fosok(emelt szintû), de járok érettségi elõkészítõre, majd matekból is fogok, szal attól sem félek annyira... De attól még mindig nem tudom, hogy fogok én irodalomból meg töribõl érettségizni... Hogy kell felmentést szerezni?? :D

HozzászólásElküldve: 2007. november 9., péntek 10:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mindkettõnél elég, ha a vázlatpontokat megtanulod érettségi elõtt, azokból már lehet emlékezni a részletekre. Így tanultam össz-vissz két napot érettségire, töri és irodalom is négyes lett (nem gyúrtam jobbra) 8D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 9., péntek 14:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
Gensou írta:
Mindkettõnél elég, ha a vázlatpontokat megtanulod érettségi elõtt, azokból már lehet emlékezni a részletekre. Így tanultam össz-vissz két napot érettségire, töri és irodalom is négyes lett (nem gyúrtam jobbra) 8D

Ezt még irodalomnál elhiszem, de törinél nekem semmise jut eszembe vázlatpontokról...:D Fõleg nem évszámok és hülyenevû emberek:D

Jövõhéten szintén egész héten dogát fogok írni...:( Ill. hétfõn angol+fizika, kedden programozás, szerdán excel, pénteken emelt matek...:S Bár a programozás lehet, h elmarad...nagyon rávagyok állva a tanár megölésére...Beírt nekem 1 karót, ahogy hallottam a többiektõl azért, mert nem volt fennt nála a házim, amikor OTT SEM VOLTAM!!!!!! >_<

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 9., péntek 14:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
Áh, a töri érettségi le van butítva (középszinten legalábbis nagyon), minden témakörhöz elég két-három fontosabb évszám, ami tényleg fontos és nagy részét évközben úgyis belédverték (jobb esetben =D). Fontos: elhelyezni idõben, jelentõs intézkedései/háborúi, és miért volt jelentõs. A többi csak rizsa, ezt a tanárok is tudják.

Sok sikert a vérfürdõrendezéshez xD (Vagy beszéld meg a tanárral, de az unalmasabb.)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 9., péntek 15:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
Gensou írta:
ami tényleg fontos és nagy részét évközben úgyis belédverték

Tényleg? :D Szerintem most úgy megvágnának az idáigi törianyagból, hogy eladhatnám jópénzért, mint szórakoztató mûsört :D
Namind1, én csak jövõre érettségihez, hála a NYEKnek (tényleg, miért nem NYEKK a neve? o_O) :D

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 40
1175 hozzászólás
Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.