Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  Sírós topic

HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 0:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Neji írta:
DarkEclair írta:
Neji tudtam hogy te megértesz! :roll: :kiss1:

Alap :roll: :wink:

Mégis jól mondta IloveRenji...?:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 15:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Renia írta:
Mégis jól mondta IloveRenji...?:D

Mit mondott jól?
Amúgy beszéltünk a gyerekkel! Ott ültünk 3man és mondta ofõm, hogy mondjam el én saját szavaimmal h mi a problémám, és én (kicsit durván de) elmondtam. Kérdezte a tanár hogy mért csinálja, és mondta hogy õõõõ hát szért mert hogy unatkozik és kell valakivel vicceskedni, én meg mondtam hogy akkor a lehetõ legrosszabb embert választottad mert sztem ez qrvára nem vicces és én nem értem és nem is szeretem az ilyen fajta viccet (itt nem a nyuszika megy az erdõben és társaira gondolok hanem amit az elõbbiekben írtam) és kérdezte h akkor kit baszogasson? Mondtam h olyat aki értékeli, és monda a tanár h köszöni a többit õ el tudja rendezni. És kimentem! És most nem tudom h mi van!! De nagyon remélem h abbahagyja mindenesetre a következõ(és utolsó) órábantök kussba volt! :D Nagyon remélem hogy befejezi végre és az osztály is mert rohattul nem tartom szórakoztatónak. Huhh de most kicsit fel lettem dobva :dirr: Márcsak az kéne, hogy ha helyet cserélnék a mostani padtársammal, akkor a 3mas pados termekbe a legjobb barátnõm mellé ülhetnék! Álmodik a nyomor... :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 16:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Mindent :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 17:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
Mi mindent ?
nem értek semmit :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 17:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Esetleg pl nezz feljebb..de en sem tudom, csak azt irta Renia (ejtsd: Rennya) h "Megis jol mondta IloveRenji...?:D" Es jol irta a nevem *meghatodik* Mire kerdezte DarkEclair h mit mondtam jol? es erre reagaltam..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 17:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
ezt értem ,
de mi mindent modtál te jól ? :D
úgy értem mire gondolt Renia ?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 17:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Jaja itt a lényeg? Mit mindent mondtál jól? A többi tök egyértelmû :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 17:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
most meg eltünik , hát lol :lol: :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 17:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
Valamit biztos eltitkol elõlünk! :twisted: :twisted: :twisted:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 18:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
jaja , de úgy is kiszedjük belõle elõbb vagy utobb 8)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 18:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
A másik topicba írt, minket meg bizonytalanságban tart... *bociszemekkel néz és közbe krájjol* ( :D ) :cry: :cry: :cry:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 19:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
ja , kis gonosz :lol:
de nem hagyjuk megmenekülni úgyse :twisted: :twisted:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 19:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
Amúgy lool hogy itt elkommunikálunk az aláírásban :D :nyelv2: :hehe1: :loved: :kiss1: :pif: :orul:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 19:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
Pffffffff!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ÁHHHHHÁHÁHÁHHHHHH!!!!!!! BASSZUS!!!!!!
Most hogy így elküldtem az elõzõ hozzászólást ez a sok smiley úgy néznek ki mintha épp sorba állnának a vécére!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 19:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
jaja elvagyunk :roll: :virag: :no1: :loved: :orul: :kiss1: :virag:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 19:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
DarkEclair írta:
Most hogy így elküldtem az elõzõ hozzászólást ez a sok smiley úgy néznek ki mintha épp sorba állnának a vécére!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Álljanak csak :D
de soha nem kerülnek sorra :dirr: :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 19:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
Emberek az msn fogalmaval ismerosek vagytok btw? :dirr: *aprocska utalas*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 19:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lécci mond el hogy miben volt igazad!!!!! :roll: :?: :shock:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 20:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
Emberek az msn fogalmaval ismerosek vagytok btw? :dirr: *aprocska utalas*

az mi az ? :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 21:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Valamit elfelejtettem... nemtom mi volt az... valamit akartam itt a gépen... neten? vagy gimppel? vagy egy ímél? nemtudom, pedig mintha fontos lett volna... T.T

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 21:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
IloveRenji írta:
Esetleg pl nezz feljebb..de en sem tudom, csak azt irta Renia (ejtsd: Rennya) h "Megis jol mondta IloveRenji...?:D" Es jol irta a nevem *meghatodik* Mire kerdezte DarkEclair h mit mondtam jol? es erre reagaltam..

Mikor nem irtam jól a neved? o_O

Neji írta:
:kiss1: :virag:

Csak erre gondoltam...:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 22:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem még mindig nem tiszta teljesen.. vagyishogy vágom, csak tõletek akarom hallani :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 23:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
és ehez hogy jön IloveRenji ?
én ezt nem vágom :dirr:
valaki magyarul irja már le (mellé beszélés nélkül) :lol: :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 0:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Tudodmit, leírom magyarul mellébeszélés nélkül mi lehet:
Reniának föltûnt hogy a fórumot szerelmes turbékolásra használjátok és eszébe jutott, hogy IloveRenji ezt már korábban megjegyezte neki valahol (itt jön õ a képbe).
Késõbb IloveRenji megjegyezte azt is, hogy bizony az MSN sokkal alkalmasabb lenne erre, mivel ez rajtatok kívül nemigen tartozik másra.
Mindenesetre drukkolok nektek :D

Node most néztem meg, hogy Neji te 20 vagy, DarkEclair pedig 15! Annyira nem vészes szerintem, de reménykedj, hogy DarkEclair apja buddhista szerzetes, mert akkor legalább nem lesz ROZSDÁS az a franciakulcs amivel ki akar majd belezni amikor meghallja, hogy akarsz valamit a lányától :D höhöhö good luck

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 1:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead írta:
IloveRenji ezt már korábban megjegyezte neki valahol (itt jön õ a képbe).

Õ itt a fórumon jegyzett meg vmi hasonlót:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 11:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
@Renia: te vagy ez egyetlen kivetel aki mindig jol irta le a nevem.. egyeb eddig felmerult nevek voltak: iloverenji, ILoveRenji, Iloverenji, ILR :dirr:
Ugyh meganagy pirospont + *hug*
SoonDead bacsi egy allat :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 11:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
IloveRenji írta:
SoonDead bacsi egy allat :mrgreen:

*szereti az állatokat * :taps1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 13:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
Ugyh meganagy pirospont + *hug*

:orul:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 15:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
Cella üzenete:
jajj, olyan nyû vok most... most tudtam meg, hogy van az osztálytáncunk, és abban cigánykerekezem... és nem tetszik az osztálynak... ill a fiúknak fõleg... de ezt a padtársam mondta nekem, hogy errõl dumáltak... mennyire fájt volna nekik, ha a szemembe mondják? T.T
Lione - Olyan házat akarok, mint Yan-san háza! DIRR üzenete:
ezt nem értem... mi nem tetszik? h cigánykerekezel? ^^' basszus 3 másodpercen ne legyenek má fennakadva XD
Cella üzenete:
az nem tetszik nekik, ahogyan cigánykerekezem... szal egy másik lány fog helyettem cigánykerekezni
unnnyah -.-"
Cella üzenete:
de ez nekem nem lenne probléma... az a probléma, hogy ha nincs ott az illetõ, olyan bátran tudják kibeszélni a másikat, és olyan okosan, hogy ihaj...
aham... tudom...

HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 15:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
*ölel* de ne törõdj velük... már csak fél évet kell velük kibírni... :no1:

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 4 / 40
1175 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 40  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.