Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  Sírós topic

HozzászólásElküldve: 2007. november 12., hétfő 12:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
ZseniálisTeknõs írta:
Hol van Songoku?

Ur not teh funnieh. :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 12., hétfő 16:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Elromlott 4 akkum... T_T Most töltöttem fel és azt írja, h cseréljem ki az elemet...-_-

Szerk.: Képet nézni tudok vele, cska hha átkapcsolok fényképezõs módba akkor akad ki ^^"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 12., hétfő 17:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Najó most sírok nektek egy hatalmasat.
Van egy osztálytársam aki szerelmes belém (nekem nem tetszik, sõt utálom mint a szart) már kilencedik év eleje óta (most vagyok 10) és elõször csak bámult órán, aztán néha feltett nekem fölösleges kérdéseket, csakhogy addig is a "közelembe lehessen", meg belémkötött és úgy kb. 1 hete eléggé eldurvult a dolog, ugyanis állandóan beleköt mindenbe szó nélkül beszél hozzám meg állandóan zaklat! Nem tudom sehogy se leállítani! Az osztályfõnök ültetést csinált mert elég rendetlen osztály vagyunk, és pechemre az órák felén mellém kell ülnie!!! Ekkora lúzer nem lehetek!!!! Pont a kedvenc órámon (földrajzon) minden fél percben piszkált úgy hogy alig tudtam figyelni órán, és nyilvánosan meg is aláztam de nem hagyja abba! (lehet hogy jobban kéne...) Nem tudom most mit csináljak!!! Teljesen el vagyok keseredve elegem van és fogalmam sincs mit csináljak de valamit sûrgõsen ki kéne találni, mert emiatt romlani fog a tanulmányi eredményem is, ha ez így megy tovább!! Lécci aki tud segítsen! :cry: :cry: :cry:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 12., hétfő 18:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
DarkEclair írta:
...mert emiatt romlani fog a tanulmányi eredményem is, ha ez így megy tovább!! Lécci aki tud segítsen! :cry: :cry: :cry:

Szólj az osztályfõnöknek h piszkál meg minden és nem tudsz tõle figyelni?:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 12., hétfő 19:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Hát jah lehet h ez lesz majd ha nem hagyja abba de még a barátosnéimmel is beszélek mer az utóbbi idõben eléggé eltávolodtunk azthiszik h emo lettem! Pedig nem csak kicsit visual kei-es... :dirr: mostanába a b-sek közül egy emo csajjal barátkozom és azt hiszik h emiatt megváltoztam pedig qrvára nem! Ugyanolyan vagyok de legalább most van stílusom és nem hiszik azt h egy diszkós plázabiccs vagyok

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 12., hétfő 19:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen, esetleg értelmesen elõadhatnád neki a problémádat ("Nézd, látom, hogy nagyon igyekszel azon, hogy a közelembe férkõzz, de kérlek, ha meg lehet oldani, ne piszkálj légy szíves, szeretnék figyelni!" Vagy, ha nem megy: "Figyelj, üljünk le, beszéljük ezt meg, mert ez így nem megy..." És akkor õszintén(de nem bántón, minél diplomatikusabban) elõadod, hogy ez mennyire zavar Téged, esetleg megkérdezheted, hogy mégis miért csinálja, mit akar ezzel elérni, miért jó ez neki, felvázolhatod, hogy a célja elérésében sem túl célravezetõ ez a technika(XD), stb, stb), ill. ha még ezek után sem hajlandó felnõni, akkor szólni osztályfõnök tanárnõnek/tanár úrnak, hogy ha meg lehet oldani, ültesse el valahova máshova az emberkét, mert nem hagy Téged figyelni órákon, hiába próbáltad megkérni, hogy ne tegye. És persze "énvagyokalegokosabblegkedvesebblegszorgalmasabbdiákakitvalahalátott" arcot vágni :D

Szerk: Közben láttam, hogy írtál XD Hát ha emiatt Téged elítélnek, akkor nem is igazi barátok... Nem kell különösebben vele foglalkozni, nem kell felhozni a témát, viselkedj természetesen, érezd jól Magad, legyél velük kedves, és ha elõjönnek a témával, akkor egyszerû tényként közölheted, hogy nem vagy emo, de még ha az is lennél, mit számít ez nekik, mikor jól érzed így Magad, és nyugtasd meg õket, hogy nem fogod felvágni az ereidet, sem csajokkal smárolni... :P És ha még mindig érdekes fejjel merednek Rád, akkor ne foglalkozz velük, maximum nem lesznek olyan húdenagy barátosnéid, hanem az emo csajjal fogsz jobban haverkodni, emrt õ legalább nem néz le, ennyi ^^

HozzászólásElküldve: 2007. november 12., hétfő 19:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jujj Cella isten vagy!!!! Nem is hiszed el mennyire jó kedvem lett!!! (neji neked is köszönöm msnen a hasonló felvidítást) :D :cry: :roll: nagyon szeretlek titeket! :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 12., hétfő 20:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igyekszik az ember :D Azért még talán isten nem vagyok(ha már valami, akkor Istennõ :D) ^^ Örülök, ha segítettem valamit :)

HozzászólásElküldve: 2007. november 12., hétfő 21:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szemét az élet.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 12., hétfő 21:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
DarkEclair írta:
Jujj Cella isten vagy!!!! Nem is hiszed el mennyire jó kedvem lett!!! (neji neked is köszönöm msnen a hasonló felvidítást) :D :cry: :roll: nagyon szeretlek titeket! :dirr:

Cella istennõ Very Happy de jól hangzik
DarkEclair Nagyon szívesen ^.^
Mi is szeretünk :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 12., hétfő 22:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia írta:
Szemét az élet.

Az.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 12., hétfő 23:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Misu írta:
Ur not teh funnieh. :dirr:

he iz with me..wizeásszzz, majd elek admin jogommal :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 12., hétfő 23:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Renia írta:
Szemét az élet.

velem is... Melinda kitalálta h holnap drámatöri után próbálni akar... és nekem meg muszáj bemennem mert aztán meg keres a helyemre valaki mást... jónak kell lennem színészmesterségen ha már 1x mozgásból nem lehetek jó, volt is egy bõ nyûzésem ezzel kapcsolatban, akit érdekel, szívesen átküldöm privátban... szal ku-vára nincs kedvem betegen suliba menni, de egyre közelebb van az a vizsga, nem hagyhatom h ne maradjon nekem jelenet... nyû... ma is bementem színészmesterségre és nem voltam túl jól...

SoonDead mit sunyulsz? írj inkább posztot! :P *admin*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 12., hétfő 23:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
SoonDead sunyul?? Hmmm..cöcöcöcö we <3 SoonDead bacsi, tessek irogatni ertelmetlen, forummegtolto dolgokat mindenhova.. :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 12., hétfő 23:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
SoonDead sunyul?? Hmmm..cöcöcöcö we <3 SoonDead bacsi, tessek irogatni ertelmetlen, forummegtolto dolgokat mindenhova.. :3

A néni is irogasson a 2. talis topicba...kérdeztem vmit...:P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 12., hétfő 23:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Lione írta:
SoonDead mit sunyulsz? írj inkább posztot! :P *admin*

Mi a *RÁK*?!?!?!? Ha nem írok semmit, de közben elolvasom mi van itt az sunyulás? Csupán nem akarok mindenkit olyan rémes dolgokkal nyomasztani, hogy pl. "egy csaj annyira tapad rám hogy alig jutok levegõhöz és nem tudok figyelni tõle órán, egyszerûen borzasztó".

De lásd, hogy milyen szinten vagyok képes asszimilálódni ezentúl ezt teszem, belátom hogy hibáztam.

Az a szerencse, hogy pont akartam is írni ebbe a topicba, hogy én nyertem, mert lehet, hogy eltört a jobb kislábujjam :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 12., hétfő 23:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ezt nem mondod komolyan? O_o
*buntudatot erez*..es mikor tudod h meg h igen? v nem..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 13., kedd 0:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Ööö csak azt nem értem, hogy miért érzel bûntudatot? Nyugi nem ott tört el a lábujjam (de remélem egyáltalán nem is tört el csak megzúzódott), hanem itthon amikor ráesett egy rekesz. De az mondjuk föltünt hogy azok a számok amiket választottál hogy arra táncoljak mind különösen lábujjrepesztõek voltak (fõleg az az Dragonballos), szóval akár ott is eltörhetett volna. :D :D

Körülbelül holnap tudom meg, ha elmegyek a doktorbácsihoz.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 13., kedd 1:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mert azt hittem h a Dragonball miatt..de akkor megnyugodtam h megsemnem XD
もっと、 もっと 話していた。。もう 難しく だんす を もらって ほしい と 思っています けど 本当に ごめなさい。。 (dansu-t vedd katakanakkal, nem talaltam meg oket a hulye programban.. :S)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 13., kedd 14:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jaj ne, mostmár félek bármit is leírni, mert félreértés lesz belõle :D
Én tényleg nehezebb szintet akartam, mint ahogy mondtam is, és pont a Buu-s szám volt a legjobb, mivel éppen annyira volt nehéz, hogy ne tudjam megcsinálni, de ne is tûnjön lehetetlennek. Most is azt gyakorolnám, ha lenne szõnyegem/nem fájna a lábam. De helyette most inkább ezt gyakorlom: http://www.youtube.com/watch?v=fSuPCclOPjk sajnos egyelõre még ezt se tudom rendesen megcsinálni (még híznom és kopaszodnom kell egy keveset), viszont már sikeresen fejbedobtam 2x az öcsémet a pénzzel szóval fejlõdök. Valamerre.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 13., kedd 16:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 75Tartózkodási hely: ÚjpestCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 2:37
Nyjaj, azt hittem el is magyarázzák, így csak hülyének érzem magam tõle -__-'

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 13., kedd 16:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nah beszéltem osztályfõnökkel, mondta, hogy 3masban megbeszéljük a dolgot. Csak attól félek hogy mégjobban fog tapadni ezután, mindeféleképpen el akarok onnan ülni!!! :evil: :( :cry:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 13., kedd 18:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 25Tartózkodási hely: MezõkövesdCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 14:49
DarkEclair írta:
Nah beszéltem osztályfõnökkel, mondta, hogy 3masban megbeszéljük a dolgot. Csak attól félek hogy mégjobban fog tapadni ezután, mindeféleképpen el akarok onnan ülni!!! :evil: :( :cry:

Amíg látja rajtad, hogy foglalkozol emiatt vele, folytatni fogja. Valszeg neki tökmindegy miért, csak rá figyelj.
Egy lehetõség, hogy levegõnek nézed, de ez kétélû, mert mielõtt abbahagyná, sokkal jobban fog egy ideig próbálkozni. Kötélidegzet kell ehhez, de ha megcsinálod, garantáltan leszáll rólad utána.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 13., kedd 19:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hubberthus írta:
Amíg látja rajtad, hogy foglalkozol emiatt vele, folytatni fogja. Valszeg neki tökmindegy miért, csak rá figyelj.
Egy lehetõség, hogy levegõnek nézed, de ez kétélû, mert mielõtt abbahagyná, sokkal jobban fog egy ideig próbálkozni. Kötélidegzet kell ehhez, de ha megcsinálod, garantáltan leszáll rólad utána.

Ezzel próbálkoztam, csak az a baj, hogy nekem nincs kötél idegem, akármitõl ki tudok borulni, de néha egész jól bírtam, és ekkor abba is hagyta egy ideig, és itt a probléma. Hogy csak egy ideig. Mert legközelebb folytatta az egészet. Remélem ez a kis beszélgetés észhez téríti majd, mert azt hiszi hogy én ezt viccnek veszem (és az osztály is) közbe meg molesztálásnak. És amikor leoltom azt véresen komolyan gondolom. Amúgy észrevettem magamban valamit. Aki ismeri az Inishimore-i hadnagy c. színházi elõadást, és abból Padriec-et, érti mirõl beszélek. Hajlamos vagyok arra ha igazán szívbõl gyûlölök valakit, hogy kicsit elboruljon az agyam és olyan szihopata õrûlt gondolataim legyenek, ami hasonlít az ilyen véres kínzós testrészektõl megszabaduló emberkékes filmekre, és ha valakit igazán szívbõl gyûlölök, azt annyira komolyan gondolom, hogy akár megölni is képes lennék. 15 éves vagyok, és eddig életemben 2 ilyen ember volt. De büntetLEN elõéletû vagyok!!! :D :dirr: Ezek csak érzések, semmi valóság alapja nincsen!!! Tudom elég problémás és nehéz eset vagyok... :roll: :D Ezér mos ne nézzetek hülyének! Biztos hogy valahol a világon rajtam kívûl van még ilyen ember aki így gondolkodik, ez fõleg depressziós és problémás embereknél fordul elõ.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 13., kedd 19:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 25Tartózkodási hely: MezõkövesdCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 14:49
Hát kívánom, hogy sikerüljön a dolog. Nem a legjobb érzés, ha a "régi sulis idõk"-rõl az ugrik be, hogy szekáltak egyfolytában :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 13., kedd 19:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszönöm, én is remélem :D Dehát én soha nem voltam boldog de az idõ megszépíti az emlékeket... :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 13., kedd 20:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
Amúgy ez lehet hogy hasznomra válna, ugyanis színjátszóból gyakorolnom kéne a koncentrációt csak az a baj hogy azt tudom kivédeni ha közelrõl a képembe bámulnak, a röhögtetésnél még nem tartok (jó hogy má 1 éve járok :D ) Csak ez már több mint zavarás ez molesztálás legalábbis én annak veszem, mégha õ viccnek is. Utálom az ilyen "vicceket", értem a viccet, csak nem szeretem :evil:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 13., kedd 20:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
nem azért de ebben semmi vicces nincs, ha ez szerinte vicces akkor irány Dr. Csernus(talán igy irják XD) :dirr: :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 13., kedd 22:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji tudtam hogy te megértesz! :roll: :kiss1: Amúgy jól írtad le a nevét. :dirr: z volt a gáz hogy amikor mondtam a tanárnak a cuccost, már qrvára fáradt voltam és ilyenkor ha fáradt vagyok vagy hisztizek vagy bõgök. Nah elkezdtem sírni aszongya: Ennyire zavar téged? Akkor mindenféleképpen beszélnünk kell hármasban! Puff dirr... De mondjuk ebbe benne volt az is, de a nagy részét a fáradtság csinálta.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 13., kedd 23:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
DarkEclair írta:
Neji tudtam hogy te megértesz! :roll: :kiss1:

Alap :roll: :wink:

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 40
1175 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 40  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.