Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  Sírós topic

HozzászólásElküldve: 2007. november 9., péntek 15:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 75Tartózkodási hely: ÚjpestCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 2:37
Hát, ha szar volt a tanárod, akkor viszont nem tehetsz sokat =/ (Csak azt, hogy tanulsz, tanulsz és tanulsz |D)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 9., péntek 15:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Gensou írta:
Hát, ha szar volt a tanárod, akkor viszont nem tehetsz sokat =/ (Csak azt, hogy tanulsz, tanulsz és tanulsz |D)

Nem volt szar tanárom, csak sose érdekelt a töri...Most spec. szar tanárom van, mostmár nem csak nem érdekel, hanem utálom is :D (Remélem jövõre visszajön a régi érettségiztetni minket. T_T)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 9., péntek 18:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 75Tartózkodási hely: ÚjpestCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 2:37
Okés, ez így már menthetetlen xD;

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 9., péntek 22:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
fáradt vagyok :cry: :cry:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 9:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
fáj a torkom...

egyébként mé mániájuk az embereknek a teába citromot rakni? úgy elcseszik

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 9:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 20Tartózkodási hely: HinamizawaCsatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:12
Egykor aludtam el, hétkor már fent voltam, Hermelin busza 9-kor indul, és én még DDRezni akartam vele, és fázom és álmos vagyok, még egy óra, amíg CruelAngel ideér, aztán ehetünk Family Frost szórólapokat osztogatni T_T

(w00t sikerült találni neki egy átszállásost)

Offline Profil Honlap YIM
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 9:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
@Lione: *gyógyít* Amúgy a gyümölcsteába nem szabadna rakni(a legtöbbjébe még cukrot vagy mézet sem, mert önmagában is finom ^^), de sokan tesznek(méééé T.T), a zöldtea is úgy az igazi, ha magában iszod, de azt lehet ízesíteni, a feketetea viszont bátran ízesíthetõ, mert önmagában... Hát, tessék kipróbálni XD Érdekes XD Szóval én csak feketeteába teszek citromot, amúgy ilyenkor(Te eseted) citromos-mézes teát köll szürcsölgetni, jó sokat, hogy minimum percenként rohangálj wcre :D C-vitamin plusz fertõtlenítés ^^ Gyógyulj meg! *-*

HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 3:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
yeah, megint nem tok aludni :shock: :shock:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 9:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Én tegnap tökjól elaludtam, de viszont most keltem fel és 7kor szoktam kávét inni ezér úgy fáj a fejem h megõrülök! :evil: :?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 9:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Cella üzenete:
xarul vagyok... borzalmasat álmodtam... ill nem úgy volt borzalmas, hanem... azt álmodtam, hogy azt mondtam ...nak(exem, hosszú), hogy ha már az elején a problémáknak azt mondom, hogy viszlát, akkor talán nem szenvednénk most ennyire... aztán folytattam egy olyannal, hogy tényleg megtettem... és hogy minden pasival így bánok, és hogy nem mutatom ki az érzelmeimet, és, és... és borzasztó volt... és közel állok az elájuláshoz... T.T

HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 10:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Fú most én is rosszat álmodtam csak már nem emléxem h mit... nem volt ijesztõ, hétköznapinak látszó helyzet csak xar volt, tök L voltam benne :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 11:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
Tanulnom kell ma, és nem tudok menni ma ugrálni! T.T

HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 11:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Azt álmodtam, hogy végre tudok venni betûs-kockás gyöngyöt, amibõl kijön a Renia szó, ráadásul olcsó is lett volna, erre megszólal a Pindúr Pandúrok...csodálkozok, h miért olyan hosszan, mert sokkal rövidebb szokott lenni az ébresztõ, majd még fetrengem 10 percet az ágyban...Felkelek, erre látom, h 1 órával elõbb van még és vmi ismeretlen f*sz/p*csa (2 név a telefonszám alatt a T-Online-nnál) telefonált. T_T

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 12:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
énnekem meg ugye kicsillagozottul fáj a torkom... ha el is megyek, ma nem fogok ugrálni...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 15:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia írta:
vmi ismeretlen f*sz/p*csa (2 név a telefonszám alatt a T-Online-nnál) telefonált. T_T

Ööö... Ha huszonhatos körzetszám volt, én próbáltalak hívni, hogy nem tudok menni táncklubba, ne várjatok rám ^^''''' Gomen, hogy felébresztettelek ^^'''''

HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 16:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 12Tartózkodási hely: EsztergomCsatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:22
Elrontottam a krumplipürét T_T Legalábbis nagyanyám szerint XD

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 20:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 20Tartózkodási hely: HinamizawaCsatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:12
Hiába tanulom a sok feladott baromságot, nem sikerül memorizálni. T_T

Offline Profil Honlap YIM
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 22:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
Cella írta:
Renia írta:
vmi ismeretlen f*sz/p*csa (2 név a telefonszám alatt a T-Online-nnál) telefonált. T_T

Ööö... Ha huszonhatos körzetszám volt, én próbáltalak hívni, hogy nem tudok menni táncklubba, ne várjatok rám ^^''''' Gomen, hogy felébresztettelek ^^'''''

Õõõõizé...:D Az volt...:D *Nemszóltsemmitsem, szépenártatlanulnéz.* Amúgy semmi gond, csak nem szeretem, hha felébresztenek ^^" Szóval legközelebb inkább 1 PÜt írj itt:) (Vagy hívd IloveRenjit! :D) Amúgy meg nem szoktam felvenni a telcsit, hha ismeretlen szám hív (fõleg hogyha nem fogom fel, h az telefon hívás és nem az ébresztõm:D). ^^"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 22:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
nincs seggem :cry: :cry: :cry:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 22:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Najó most sírok én is egyet:
NEEEEM AKAROK HOLNAP SULIBA MENNI!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :shock: :shock: :shock:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 22:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji írta:
nincs seggem :cry: :cry: :cry:

Szivesen adok bármikor zsítátömlesztést...1 gond van...NEM LEHET ILYET T_T

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 23:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
kár :(
talláljuk ki :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 23:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji írta:
kár :(
talláljuk ki :D

Hát szerintem elõbb fogyok le, te meg hízol fel, minth én ezt feltaláljam...:D Szóval rajtad áll a dolog:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 23:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 25Tartózkodási hely: MezõkövesdCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 14:49
Messsze vagyoooook T_T

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 23:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
hát akkor ez nem fog összejönni :D
mert van olyan szerencsém, hogy annyit eszek, és azt amit akarok egy dkg sem maradt rajtam :cry: :cry:

úgy hogy nálam a hizásra annyi esély van mint hogy te feltalálod ezt :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 12., hétfő 0:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hubberthus írta:
Messsze vagyoooook T_T

Nem jöttök 1x fel azért? ^^"

Neji: Hát...ördögi kör ^^"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 12., hétfő 0:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 25Tartózkodási hely: MezõkövesdCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 14:49
Renia írta:
Hubberthus írta:
Messsze vagyoooook T_T

Blacktom már felvetette ezt az ötletet. Talán egyszer...
Bakker 2007-et írunk, osz nincs sehol egy épkézláb teleport :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 12., hétfő 0:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hubberthus írta:
Renia írta:
Hubberthus írta:
Messsze vagyoooook T_T

Blacktom már felvetette ezt az ötletet. Talán egyszer...
Bakker 2007-et írunk, osz nincs sehol egy épkézláb teleport :D

Szerintem jó ötlet:P Teleport...:D Inkább jólét legyen, ne teleport ^^"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 12., hétfő 1:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hol van Songoku?

HozzászólásElküldve: 2007. november 12., hétfő 8:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
Rájöttem, h a gázok állapotváltozása nem 3 oldal...Hanem 13...:D És ezt elkéne olvasnom, felfogni, és feladatot is gyakorolni...Ilyenkor szoktam azon gondolkozni, h nem mindig a rajzolás/olvasás/matek házi írás a legjobb dolog fizika órán...^^" *Sóhaj és izgul és stressz, stressz, stressz, stressz x_x*

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 40
1175 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.