Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  Sírós topic

HozzászólásElküldve: 2007. november 24., szombat 21:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
éhes vagyok, álmos vagyok, fáradt vagyok... mi a rákért kell nekem még hülye prezikre anyagot gyûjteni, meg írkálni??? Jah hogy holnap nem lesz net, pont amikor elég durván kéne :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 27., kedd 23:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Pffff... a preziket énse naddon szeressem! :shock: rohatt sok munka van benne mos megin a nyakamba van a következõ :dirr: :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 29., csütörtök 9:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
sok a suli... T.T

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 29., csütörtök 21:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
Most inkább nem írnám le, miért vagyok nyû... Csakúgy ki akarom írni magamból... Szarul is vagyok, fáj a fejem, de ez nem igazán érdekes... Hanem... Minden miatt stresszelek... Tököm tele van az érettségivel és az ezzel járó sok-sok baromsággal... Közben senki sem ért meg... Jó-jó, elviselnek... Eltûrik a véleményemet... Elfogadják, mit teszek... De senki nem mondja azt: én is ezt tenném a helyedben, és jól tetted... És emiatt... Néha már úgy érzem, igazuk lehet... Régen én is azt mondtam, amit õk... De nem hittem volna, hogy vmikor is kerülök ebbe a helyzetbe, és ezt kell majd tennem... És nem is vagyok rá képes... Õszintén nem is akarom... Jól érzem magam így, boldog vagyok! Lennék... De... Mindig itt van ez a rossz szájíz, hogy nem kellene... Hogy azt kéne mondanom: vége... Tovább kellene lépnem... Néha vannak ilyen érzéseim... Mintha más kellene... De mindig jön egy pillanat, amikor eltûnik a rózsaszín köd, és már nem akarom... És akkor eszembe jut... És... A sok stressz miatt már fáradt vagyok... Nem tudok mosolyogni... Nem tudok jópofizni... Nem tudok önfeledten beszélgetni... Nem tudok megnyílni... És... Úgy panaszkodnék valakinek... Úgy odabújnék: védj meg... De... Bárkire gondolok, tudom, csak mondaná: megértelek... De nem gondolná komolyan... Nem hibáztatom... Szeretek mindenkit... Megértem, tudom... Ha magam elé állnék, én is hülyének nézném magam, és azt mondanám, amit õk... De... Egyedül érzem magam... El akarok húzni a hegyekbe... Vmi buddhista templomba... Ott nem cseszegetik az embert... Ott hagyják gondolkodni... Ott nem kell másra koncentrálni, csak magamra és a munkámra, ha van... Nyû... Dareka tasukete... T.T

HozzászólásElküldve: 2007. november 29., csütörtök 21:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Cella írta:
Most inkább nem írnám le, miért vagyok nyû... Csakúgy ki akarom írni magamból... Szarul is vagyok, fáj a fejem, de ez nem igazán érdekes... Hanem... Minden miatt stresszelek... Tököm tele van az érettségivel és az ezzel járó sok-sok baromsággal... Közben senki sem ért meg... Jó-jó, elviselnek... Eltûrik a véleményemet... Elfogadják, mit teszek... De senki nem mondja azt: én is ezt tenném a helyedben, és jól tetted... És emiatt... Néha már úgy érzem, igazuk lehet... Régen én is azt mondtam, amit õk... De nem hittem volna, hogy vmikor is kerülök ebbe a helyzetbe, és ezt kell majd tennem... És nem is vagyok rá képes... Õszintén nem is akarom... Jól érzem magam így, boldog vagyok! Lennék... De... Mindig itt van ez a rossz szájíz, hogy nem kellene... Hogy azt kéne mondanom: vége... Tovább kellene lépnem... Néha vannak ilyen érzéseim... Mintha más kellene... De mindig jön egy pillanat, amikor eltûnik a rózsaszín köd, és már nem akarom... És akkor eszembe jut... És... A sok stressz miatt már fáradt vagyok... Nem tudok mosolyogni... Nem tudok jópofizni... Nem tudok önfeledten beszélgetni... Nem tudok megnyílni... És... Úgy panaszkodnék valakinek... Úgy odabújnék: védj meg... De... Bárkire gondolok, tudom, csak mondaná: megértelek... De nem gondolná komolyan... Nem hibáztatom... Szeretek mindenkit... Megértem, tudom... Ha magam elé állnék, én is hülyének nézném magam, és azt mondanám, amit õk... De... Egyedül érzem magam... El akarok húzni a hegyekbe... Vmi buddhista templomba... Ott nem cseszegetik az embert... Ott hagyják gondolkodni... Ott nem kell másra koncentrálni, csak magamra és a munkámra, ha van... Nyû... Dareka tasukete... T.T

*/pat smileyt szeretne beírni, ami egy ilyen fejsimogatós-nyugtatgatós-megértelek c. smiley.*
Ismerõs helyzet...
(Szerk.: Tudom, nem nyugtat...engem sem szokott.)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 30., péntek 20:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Najó sírok nektek egyet mivel rég írtam.
Annyira nagyonnagyonnagyonnagyonnagyon SZERELMES VAGYOOOOK!!!!!! Csak sztem viszonzatlan legalábbis a gyerek nem vesz észre... :cry: :cry: :cry:
És neji boy lopja a dumáimat :dirr: :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 3., hétfő 22:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
Amikor mindig történik valami, amitõl félsz, amit nem szeretnél, hogy megtörténjen, amikor nem tudod elmagyarázni, mi bajod, amikor ezen mindig felidegesíted Magad, amikor hiába magyaráznál valamit kedvesen, csak nem úgy sülnek el a dolgok, ahogy szeretnéd, amikor csupa-csupa rossz tulajdonsággal, szürkeséggel találkozol, amikor semmi sem úgy történik, ahoyg szeretnéd, amikor sose történik semmi jó, de ehhez már rég hozzászoktál, és azon csodálkozol, ha másképp van, akkor ott baj van... Nagyon nagy baj... Utálom ezt... "Haza" akarok menni...

HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 0:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Egyel sok Turo-rudit..az mindig segit..de telleg..sokat..en tudom :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 1:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Elromlott a táncszõnyegem T_T Nem megy már 2 hátsó gombja....T_T

Meg irtam megint 1 szar fizika dolgozatot...az idegesítõ az, hogy tudtam volna, csak nem volt rá idõm...De hogyha az elmélet része 4es lesz, akkor megvan a 2esem és húdeboldogleszek :D

És olvastam megint egy fogyókúrás cikket, megint sokra mentem vele, mert ugye mindent leirtak, fõleg a lényeget, hogy mit ettek, meg ugye arra is gondoltak, hogy van aki suliba jár 2-3 óráig, nem tud délben meleg kaját enni, meg amúgy sem lehet zöldségekkel meg gyümölcsökkel szarakodni a szünetben, mert nincs rá idõ...Áhh...*elkeseredett*

Ja és a gépem is szarakszik...

És multkor azt mondták nekem, hogy ne nyavajogjak, mert akkor nyavajgós leszek, és az nem jó, de az jobb, hogyha magamba folytom...?:S
Elegem van...mindenbõl...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 1:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Ha jo fogyokurat szeretnel (es angolul tanulni XD) akkor kerdezz nyugodtan..sztem nalam tobb fogyokurat kevesen probaltak ki sajnos (talan meg anyam :dirr:)
A fizikat meg sz**d le, a 2 es a leggyonyorubb jegy a vilagon *.*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 2:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
Ha jo fogyokurat szeretnel (es angolul tanulni XD) akkor kerdezz nyugodtan..sztem nalam tobb fogyokurat kevesen probaltak ki sajnos (talan meg anyam :dirr:)

Épp gondoltam rád, mert 3 szót nem találtam az angol szótárban, de már leléptél MSNrõl...De akkor holnap majd zaklatlak téged is :D (A táncszõnyegnézéssel is!:D)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 9:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
A fogyókúrára annyit tudok mondani: LE A FOGYÓKÚRÁVAL! Az a leghízlalóbb dolog a világon... Egészséges táplálkozás(sok zöldség, gyümölcs, sovány húsok, rengeteg folyadék(napi két liter), napi ötszöri étkezés(reggeli sok, tízórai vmi kis nyamnyam, ebéd meleg, uzsi vmi nagyon kevés nyamnyam, vacsi még kevesebb), de az sem baj, ha sokszor keveset eszel, olaj- és fûszermentes táplálkozás leginkább, sok-sok tea(nyami)), és egy olyan sport, ami fekszik Neked, és szereted, és van rá idõd ^^ Heti kétszer másfélóra minimum ^^ És kész! Ha ezekután nem fogsz úgy kinézni, mint britni sputty, akkor egyszerûen nem vagy anorexiás alkat, és ennek örülj nagyon! Egészséges leszel, és jobban fogod érezni Magad a bõrödben ^^ Én már láttam olyan lányt, aki napi többórát salsázik, verzenyszerûen, és hát kövér szegény... Nem is fog az lefogyni sosem, egyszerûen ilyen alkat... Sõt, kungfumestert is láttam 120 kilósat, de úgy mozog, mint egy macska, mert a 120 kilójából 100 tuti izom! Már én sem akarok piszkafa combokat, egyszerûen én így nézek ki, és jól nézek ki! :D Szóval egy kis agymosás köll Nektek, hogy elhiggyétek: így néztek ki jól, ahogy vagytok! Ja, mekirõl tessék hosszútávon leszokni... Néhanapján, nagyon ritkán egyétek, mert az egy rakat szemét... Ilyenben lehet ám tanácsot kérni, anyum egészségügyis, és dolgozott már diétetikusokkal ^^ Ja, anyum szokott tartani heti egyszer gyümölcsnapot :D Ilyenkor csak gyümölcsöt eszik, és teát vagy vizet iszik ^^ Nagyon jó méregtelenítés ^^ Tehát nehogy nekem elkezdjen itt valakit fogyózni, mert kettérúgom a valagát!!!

HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 11:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
IloveRenji írta:

*jelentkezik* :dirr: egész életemben fogyóztam, szal lehet hogy vezetek XD

Jah a kettestõl jobb jegy nincs csak szebb xD

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 14:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hat en is am Misu :géj:
Jaja, ez mind szep es jo, h igen, keveset enni, meg gyumolcsnapot (meg esetenkent viznapot) tartani, csak hat nekem meg sohanem sikerult..vhogy igy nem vagyok kenyszeritve a dolgokra..inkabb eszem mert van vmi itthon, meg ilyenek, sztem ezert jobb vmi rendszer a fogyokuraban..es sokfele fogyokura ven es sokfele oka lehet annak, nem arrol v an szo h piszkafa labakat szeretnek, meg anorexias vagyok, hanem aki nagy darab (mint amilyen en alapbol vagyok, plusz meg amikor meg rajtam volt egy jo 10 kilo) akkor nem is erzed jol magad a borodben, nem is akarsz mozogni semmit csinalni..sztem ilyenkor jo vmilyen rendszer, vmi ami egy kicsit korlatok koze szorit..lehet az is h reggel 11 es este 6 (vagy 8 ) utan nem eszel, lehet a Beres Alexandra (egyik ismerosom ugy fogyott most 10 kilot) vagy lehet a 90 napos cucc (nekem az valt be) vagy Norbi, szal barmi ami egy kicsit megmondja, h mit es hogyan, anelkul, h csak azt mondanank h egyel kevesebbet, ami sztem a legnehezebb..jo erre vannak taktikak, a 28szor megragom a falatot, meg mindig eszem levest meg ilyenek, csak ezek sztem nehezebbek..(minden IMHO) de persze elmaradhatatlan a sportolas, es az egeszsegesebb elet (sok sok gyumolcs, no meki, no kinai, kevesebb krumpli (:dirr:) sokkal tobb viz) csak sztem mas is kell..szal Renia,megmondjuk mi a fasza :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 15:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
Cella: A gond az, hogy nekem kell fogyóznom, és ráadásul szép se vagyok.
Amúgy meg gyümöcsnap meg egyéb ilyen dolgok: NEM! Próbáltam, hogy almát ettem reggelire, 2re teljesen szétmaródottnak éreztem a gyomrom és egész délelõtt rohadt rosszul éheztem magam, mert éhes voltam és koncentrálnom kellett volna, de nem igazán ment...Norbi update (meg mindenféle) mûzliszelet ugyanez...Szóval ilyeneket nem csinálok még1x...Reggelire csak ehetõ kaját eszek! (És ezzel már alapból megbukik 1 csomó fogyókúra...)
(Folyadékot szerintem bõven iszok 2l-et, sõt lehet, hogy 5öt is:D)

De majd zaklatok mindenkit, feliratalak titeket a listára :D

Szerk.: Amúgy hogyha valaki tud gyorsan elkészíthetõ, ízletes és nem túl hízlaló kaját, akkor szólhatna addig is...^_^ (És holnap megírom a töridogát és a hétre végeztem a komolyabb dolgozatokkal és ráérek faggatózni^_^)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 15:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
Az a baj, h a Norbi-t kiveve (nem tudom a Beres A.-t) mindegyik ugy indul, h reggelire nem nagyon szabad zabalni..amit en csinaltam az ugy van h 12 elott csak 2 ugyanolyan gyumolcsot szabad enni..tudom, sokan mondjak h pedig reggelire kene legtobbet enni, meg minden, de nekem bevalt..es akkor mar inkabb ebedre egyen tobbet az ember sztem..nekem meg a kaloriaszamlalas volt halal T__T
De nekem van egy halom fogyokuram (mint mondtam fogyokuras csalad XD) majd hozok neked..meg attol is fugg h mennyit akarsz fogyni, megh mennyi ido alatt..sok faktor van am.. :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 16:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
Bazeeee kiszúrt magának a fizika tanár és állandóan baxtat órán!!! PEDOFIL!!!!!!!!!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 19:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
De nekem van egy halom fogyokuram (mint mondtam fogyokuras csalad XD) majd hozok neked..meg attol is fugg h mennyit akarsz fogyni, megh mennyi ido alatt..sok faktor van am.. :géj:

Kurvasokat viszonylag hamar...de nem túl gyorsan :D Szóval olyan heti 1kg?:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 19:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
hízokurát tudd valaki ? XDDD
az jobban érdekelne :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 20:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
No jó, kaptam ezer kifogást, miért nem tudtok simán egészségesen élni... Akkor mi ez az elhatározás, hogy fogyni akartok? :P Na mindegy, ha egészségesek akartok maradni, és nem akartok emésztési problémákat, lehet hozzám fordulni... Amúgy mindegy végülis, mi csináltok, csak segíteni szerettem volna... Nem megsértõdés, csak egyszerûen nem tudok az olyannal mit kezdeni, amikor nyafog valaki, mondok egy megoldást, és le van hurrogva, mert ez az amaz... Hagyjuk a fenébe a megoldást, és élvezzük a problémát! :D

HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 20:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
Cella: Egy szóval nem mondtam, hogy egészségesen akarok élni. :D Én csak egy olyan fogyókúrát szeretnék, amirõl nem romlanak le a tanulmányi eredményeim, merth nem tudok koncentrálni az éhség miatt a sulira...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 21:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jó, én már feladtam :P

Magyarázkodhatnék, pofázhatnék, de minek, ha minden mondatomra egy tömör nem a válasz, úgy, hogy nem is értitek, mit mondok... Szóval újfent "minekpofáztálCellaTégednemkérdezettsenki" XD

HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 21:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
*És Cella mártírhalált halt az értetlen és gonosz elutasítás oltárán*

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 21:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
*úgy kacag, hogy leesik a székrõl, elájul, elsõsegélyre szorul* EZ A TE HIBÁD SOONDEAD!!!

HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 22:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
Cella írta:
Jó, én már feladtam :P

Magyarázkodhatnék, pofázhatnék, de minek, ha minden mondatomra egy tömör nem a válasz, úgy, hogy nem is értitek, mit mondok... Szóval újfent "minekpofáztálCellaTégednemkérdezettsenki" XD

Nem ezt mondtam ^^"

Szerk.: Majd kifejtem MSNen, csak most törire tanulok...(illetve TVzek, de közben a legmélyebb agyi részeimen éppen II. József uralkodását mormolom magamban:D)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 5., szerda 14:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji írta:
hízokurát tudd valaki ? XDDD
az jobban érdekelne :dirr:

Hátt azt nem mondom h hagyd abba a szõnyegezést mert ez a világ legnagyobb õrültsége xD egyél sokat NAGYOOOOON SOKAT!!!!!! amúgy nincs 5letem hízásra életembe nem kellett még híznom :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 5., szerda 18:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 17Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. november 5., hétfő 19:43
Egyél sok csokit xD *csokimán* Az garantáltan felhízlal... meg sok gyorskaját... :dirr: Na, attól egy hét alatt min. 3 kilót hízol... ahogy drága barátosnémen megfigyeltem x'D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 5., szerda 18:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
erre én is gondoltam :D
de nem jött be egy dkg se hiztam tõle :dirr:
pont ma volt orvosi vizsgálat suliban és, ugyan annyi kg voltam mint tavaly :lol: :lol: :lol:

hát ez az én formám rohadt gének :D :dirr:

sejtelmesen jegyzem meg mert ezt nem mindenki tudja XD
annyi kg vagyok mint Aoi :DD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 5., szerda 19:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 17Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. november 5., hétfő 19:43
Ugyanannyi, mint Aoi? :shock: És hány centi vagy hozzá? o.O Mert azért az se mindegy ;) De azért ez télleg sokkolt xD Mondjuk, Aoi sem látszik olyan soványnak, ahhoz képest, hogy... hmhm... nem mondom ki, hány kiló, ha már te sem akartad ^^" De én tudom, hogy õ mennyi, és huhh xD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 5., szerda 19:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
hány kiló aoi?

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 6 / 40
1175 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 40  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.