Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  Sírós topic

HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 16:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
SoonDead írta:
Tudodmit, leírom magyarul mellébeszélés nélkül mi lehet:
Reniának föltûnt hogy a fórumot szerelmes turbékolásra használjátok és eszébe jutott, hogy IloveRenji ezt már korábban megjegyezte neki valahol (itt jön õ a képbe).
Késõbb IloveRenji megjegyezte azt is, hogy bizony az MSN sokkal alkalmasabb lenne erre, mivel ez rajtatok kívül nemigen tartozik másra.
Mindenesetre drukkolok nektek :D

Node most néztem meg, hogy Neji te 20 vagy, DarkEclair pedig 15! Annyira nem vészes szerintem, de reménykedj, hogy DarkEclair apja buddhista szerzetes, mert akkor legalább nem lesz ROZSDÁS az a franciakulcs amivel ki akar majd belezni amikor meghallja, hogy akarsz valamit a lányától :D höhöhö good luck

XDDD

köszi a jó kívánságokat :lol: :lol: :lol: :lol: :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 17:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Bocs srácok, csak most írtam mert eddig szakadtam a röhögéstõl, fõleg azon amit SoonDead írt a buddhista franciakulcsosról... XDXDXDXDXD
Ma elég jó/vicces napom volt (de volt benne szar is) elõször is az a molesztálós gyerek nem jött be ma suliba szal egész nap nyugalmam volt. ( :roll: :D szúúúú szááááá...) a törióra volt a nap csúcspontja elég érdekesre sikerült. Az egyik csaj vett suli elõtt a piacon egy zacskó mandarint és töri elején még azt ette, mivel leghátul ült mögöttem, pont kitakartam, és tudott kajálni. Aztán ugye amikor megette, maradt ott kb. 6 mandarin héja az asztalon, és akkor a padtársa egy fiú, letépett egy pici darabot és elkezde dobálni 1 haverját, aki elõttem ült. Aztán a szomszédos padsorból 2 másik srác is elkezdett dobálni, mert szünetben nekik is adott a csaj mandarint, és utána kb. 13 ember (megszámoltam :D ) köztük én is egymást hajigáltuk darabokkal. Utána amikor a tanár elfordult, és felírt egy hosszú mondatot a táblára, kábé hat ember felállt a padból, akik így fõdobálózók voltak, és bazi nagy darabokkal egymást elkezdték dobálni, a többiek meg akik még hátul ülnek, kapucnit felhajtva rádõltek védekezve a padra, nehogy õk is kapjanak a hógolyó nagyságú mandarin héjakból. Mikor visszafordult megint ültünk mint a kisangyalok :D Érdekes óra volt... énekórán meg papírrepülõvel dobálóztunk.
Na de hogy sírjak is egy kicsit: a negyedéves jegyek valami borzalmasak lettek. Én két tantárgyból lettem 2es, de ez még nem is olyan rossz mert matekból kábé 10-12 ember bukott meg, és volt olyan aki 4 tantárgyból is megbukott. Áhh de szar!!! Bazzeg de idegesít mindenkit a fizika tanár... nah de jó volt ez a nap :D remélem az a csicska holnap se jön be! :D :twisted:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 18:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
hu ha nálunk lenne negyedévi , megnézhetném a jegyeim :dirr:
lenne jó pár kettesem az tuti XDD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 19:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Én 1-1.5 hónapig nem is tudtam hogy milyen jegyeim vannak, mert senki soha nem írja be, de most beszedte az osztályfõnök hogy mindent beírja ami hiányos, és hátt jónéhány ellenõrzõnek, köztük az enyémnek is õ vette el a szüzességét... szal elég lusta és problémás osztály vagyunk mink :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 19:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
az én ellenõrzöm is full üres, csak a hátuljába vannak késések (még hozzá nem is kevés, utolsó oldal már majdnem betelt :dirr: :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 19:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
:D :D :D Én annyira nem vagyok késõs. Nálunk úgy van hogy percenként feljegyzik a késést, és ha összegyûl 40 perc akkor igazolatlan óra :D Jah és az egyik osztálytársam összeverekedett 1 nagyobb sráccal és fegyelmi lett belõle... mondjuk sztem neki volt igaza, mert a másik gyerek támadta meg és ha nem ad neki egy állast, akkor szétverte volna. Csak most azt lesz nehéz rábizonyítani, hogy meg akarta ütni :? :??: X_X: XX:::

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 21:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Elegem vaaaaaaaaaaaaaan T_T *Hisztis és kivan akadva.*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 21:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
nyugi , már csak egy nap :wink:
és WEEKKEEND :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 21:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Neji írta:
nyugi , már csak egy nap :wink:
és WEEKKEEND :D

Nem attól...a holnap az már lószar...írok 1 emeltmatek dolgozazoz aztán tök értelmetlen az egész nap...(Ill. majd remélem betudom fejezni a rajzom az órákon...)
Sosincs az, amit én szeretnék :T-T: :T-T: :T-T: :T-T: :T-T: :T-T:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 21:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
Áhh mos eszembejutott h kis híján mentem át csak kémiából, a töri 2est pedig nem értem. Szal ez naon shitt... ufff!!!! majdnem megfulladtam az elõbb egy pogácsától! :cry: :shock:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 21:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
DarkEclair írta:
majdnem megfulladtam az elõbb egy pogácsától! :cry: :shock:

:shock:
vigyázz magadra :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 22:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem lesz ki sztájlisztoljon? :D Ezt valaki biztos kívánta nekem!!! :evil:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 22:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
jaja, meg a pici szívemnek ha baja lesz az nem szerencsés :dirr: :lol: :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 22:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
"Nahh ezaz növeld még az egóját" - inner Blanka XD :dirr: :hehe1: :gg:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 22:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
wááárrrgghh... holnap zéhát írok gyerkõcöööök >_>

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 22:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
Misu írta:

Én emelt matek dolgozatot:S Elsõ órában x_x

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 16., péntek 11:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
hajrá

nekünk meg egyre több % h decemberben lesz a vizsga mer elköltözik a suli T.T

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 16., péntek 19:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Renia írta:
Misu írta:

még jó hogy fórumon csesztük a rezet elõtte :dirr:

btw. nekem JÓ lett. Mert mondjuk pár órával zéhá elõtt már tudtam a kérdéseket :dirr: Kösz, Zoli XD

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 16., péntek 22:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
sok roh*t reklám :cry: :cry:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 17., szombat 0:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem dölt meg a DD-en a világ rekord :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 17., szombat 0:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
Misu írta:
Renia írta:
Misu írta:

még jó hogy fórumon csesztük a rezet elõtte :dirr:

btw. nekem JÓ lett. Mert mondjuk pár órával zéhá elõtt már tudtam a kérdéseket :dirr: Kösz, Zoli XD

Én közbe írtam a matekfeladatokat :D Mindegyik megoldás kijött, szóval elvileg 5ös lesz:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 17., szombat 5:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
jaj de jó , most se tudok aludni :cry: :cry:
Lõjön le valaki thx

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 17., szombat 5:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Hát ez csodás azt se tudom honnan értem most haza, csak azt, hogy csocsóztam meg olyan emberekkel találkoztam akikkel 10 éve nem, de reggelre emlékeim se maradnak valószínûleg, szóval megtehetem neked ezt a szívességet:
boomheadshot.
Remélem így már sikerül elaludnod.
BTW mit keresek én ötkor a táncszõnyegklub fórumán?!?!?!?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 17., szombat 8:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
hát ez nem jött össze ,
de legalább megnéztem pár bleach részt ......

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 23., péntek 1:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
Fáj a lábam T_T

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 23., péntek 1:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia írta:
Fáj a lábam T_T

jobbulást ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 23., péntek 1:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji írta:
Renia írta:
Fáj a lábam T_T

jobbulást ^^

Köszi ^_^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 23., péntek 22:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
SoonDead írta:
BTW mit keresek én ötkor a táncszõnyegklub fórumán?!?!?!?

Azert vagy itt mert egy f**z vagy :géj:
Elszakadt a kedvenc gatyam..ugyh most majd otthon probalhatom megvarrni.. :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 24., szombat 12:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!! Csütörtökön azthittem hogy péntek van és fél órával késõbb keltem fel mer pénteken nincs elsõ órám, és fél 9kor mikor szépen elkészülgettem, rájöttem hogy nem péntek van hanem CSÜTÖRTÖK. Egybõl rohantam is be a suliba, sikerült fél órát késnem, még szerencse hogy földrajz volt mer órát cserélt az osztályfõnökkel, a föci tanár meg rám nem haragudott, mert mindig jelentkezek :D De vicces volt XD
Jaés tegnap délután tekézni mentem a cég tekepályájára ahol anya dolgozik, és most meg olyan izomlázam van!!! :cry: Attól is fáj a hátam ha ülök és keresztberakom a lábam! :cry: :dirr: :D :D :D :D dik má... XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 24., szombat 12:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
csak fél órát késtél az nem is sok , én a második órára értem csakbe csütörtökön :dirr:
fu szegénykém :( , jobbulást :)

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 5 / 40
1175 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 40  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.