Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  Sírós topic

HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 30., hétfő 11:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 30., hétfő 22:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Misu írta:
mi bajod az mkkp-vel? :D

A megkérdezett buta emberekkel van bajom. :D

A másik annyira nem volt poénos szerintem, de voltak benne kegyetlen jó részek :D
"Nem most kezdtük, hanem legalább egy hete." :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 31., kedd 7:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
furcsa, de én sem tudtam a minap végignézni a videót 7 percnél meguntam.
nincs bajom az mkkp-val, sőtt kedvelem őket, de ezen a videón nem nevettem, max 1x 2x...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 31., kedd 12:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
én meg nem nevetek a stand up comedyn sokak szerint mégis jó

hát evvan :)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 1., szerda 15:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Mert te egy F**Z vagy Misukam!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 1., szerda 16:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
Misukam!

<3 :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 4., szombat 13:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Nem lett elég kopogtató cédulája az MKKP-nak :T-T:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 4., szombat 13:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
lehet mondjuk az is segített volna, ha ténylegesen gyűjtöttek is volna és nem csak a honlapjukon írják ki hogy fognak.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 5., vasárnap 3:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hát igen, elég halott volt az egész már alapjaiban. De remélem 4 év múlva is indulnak, mert a honlapjuk vicces volt. Épp most nézem a nagyon nagy gyűléses videót és szakadok a röhögéstől :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 7., kedd 18:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 24Tartózkodási hely: Érd city --> Répasárga kertesház--> folyosó végén a borzalmas málnahab színű fanbitch-kuckó...Csatlakozott: 2010. március 12., péntek 17:49
Asszem rászánom magam a fórumozásra... Stílszerűen itt kezdek..

Még alig kezdődött el, már utálok 12.-es lenni... >_<

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 7., kedd 22:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
same.
szalagavatót perpill már most rühellem.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 8., szerda 18:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 24Tartózkodási hely: Érd city --> Répasárga kertesház--> folyosó végén a borzalmas málnahab színű fanbitch-kuckó...Csatlakozott: 2010. március 12., péntek 17:49
Rio írta:
szalagavatót perpill már most rühellem.

Ne is mondd... Nekünk az ofőnk szarik bele.. Mindent nekünk kéne csinálni.. És szinte csak nekem nincs párom.. És ááááh, elegem van... >_<

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 9., csütörtök 20:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
O__o

nem értelek benneteket, nekem egy élmény volt
mondjuk minden ilyet élményként éltem/élek meg úgyhogy engem könnyű boldoggá tenni vrrrr

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 9., csütörtök 21:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
fene tudja, lehet hogy a végére már élvezni fogom. (bár azért oda még igen hosszú út vezet. :mrgreen: )
egy pozitívuma mindenesetre már van a dolognak: a cipő amit vettünk az annyira istenkirály.*-*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 9., csütörtök 23:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Annyira szeretnem a ti problemaitokat :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 10., péntek 0:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem szar volt a szalagavatóm, ha ez bárkit is nyugtat. :D
(Már ott elbukott, hogy nem lehetett külsős párt hozni, mert hogy fiú suli... :( )

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 10., péntek 8:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
nekem kegyetlen jó volt a szalagavatóm, igényes jó cuccokkal készültünk és az elejétől az afterparty-ig fasza volt. :3

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 10., péntek 10:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Szerintem meg nem is kell külsős pár :/
Ez az osztály szalagavatója.
Enyém nem volt rossz, ráadásul én valahogy büszke voltam magamra a keringőnél, a többi tánc meg jó poén volt.
Persze a próbákat én is gyűlöltem...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 10., péntek 14:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
Bergkamp, ha infós suliba jártál volna, akkor tudnád, hogy miért kell külsős pár...Elég kevés kocka van, akikhez hozzámernél érni, azokat meg már 9.-ben lefoglalják osztálytáncra. :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 10., péntek 15:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
mert végülis is most a jogi karra járok :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 10., péntek 17:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
Bergkamp írta:
mert végülis is most a jogi karra járok :D

De vagy rohadt jó sulitok volt, vagy vak vagy... :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 10., péntek 17:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
Bergkamp írta:
Szerintem meg nem is kell külsős pár :/

hát nem örülnék ha nem lehetne.^^

amúgy Rita hidd el én is nagyon örülök neki hogy most csak ilyenen problémázok.:mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 10., péntek 18:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
ennyi erővel menjetek el első bálozónak oda azt visztek akit akartok :/

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 10., péntek 18:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hát igazából az a gáz, hogy már az összes srác foglalt, akit ismerek. o_O Én egy vad idegent meg hogy a rákba kérjek fel én, lány létemre? "szia, bocsi, nem ismerlek, de nem lenne kedved a keringő-páromnak lenni?" eeeh -.-"
Ráadásul szar hallgatni, hogy az osztályból a többi csaj már azt beszélgeti, hogy honnan, mennyiért rendelik a ruhát, stb.. o_O
Az ofőnk meg szarik az egészbe, és beközölte, hogy nekünk kell megszervezni az egészet, még a tánctanárt is mi keressük fel, ő max annyit tesz, hogy megadja a telefonszámot.
És szó ami szó.. Semmit nem tudunk... Hogy mit, hogyan, kivel kéne... :/ Aztán nyakunkon a szalagavató.. Tavaly épp az volt a baj, hogy szeptember végén kezdődtek a próbák, mert nem tudták rendesen begyakorolni.. Nekünk is.. Ha így kezdődik, akkor lesz kemény 2 hónapunk dec. 10ig... :/
Már ha lesz párom.........

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 11., szombat 12:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
De jo is volt anno kivonni magam a keringo terhe alol... Csak a poenos hecc tancok... Ugyis a vegen arra emlekszik mindenki... A csilli villi meg maradjon meg annak aki azert van oda.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 22., szerda 23:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jaj, keringo partner KELL! Abbol nem lehet kimaradni!!
Ugyhogy induljal es keressel part MOST, mer elfogynak a jo ruhak!!

En halal fel voltam porogve, es olyan jo volt minden, kiveve az afterparty..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 23., csütörtök 20:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
végre valaki :D
én is így voltam vele:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 25., szombat 12:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
Óóóigen, a ruhám már megvan, és a tánctanár is rendes volt, azt mondta, az kizárt, hogy aki táncolni akar, és nincs párja, az hoppon maradjon, valahogy meg lesz oldva. Ráadásul most van egy srác, akiii~ hát még nem adott választ, de nagyon remélem, hogy belemegy a dologba, mert még nincs párja, és szeretne táncolni. Szal csak nem hagyja parlagon heverni a lehetőséget, ha már megkérdeztem, lenne-e a párom ^^

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. november 7., vasárnap 15:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
:angry1: :angry1: :angry1: :angry1: :angry1:
Csatolmányok:
Magyarázat: emesen
emesen.jpg
emesen.jpg [ 493.12 KiB | Megtekintve 1018 alkalommal. ]

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. november 7., vasárnap 15:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
Itt mit kell nezni? O____o

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 39 / 40
1175 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 36, 37, 38, 39, 40  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.