Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  Sírós topic

HozzászólásElküldve: 2010. május 5., szerda 0:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
hát a csodálatos 'munkahelyemen'. (aminek a neve meg többé-kevésbé top secret mert nem akarom itt égetni magam. :mrgreen: )

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 5., szerda 9:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Gonosz :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 5., szerda 11:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
miért, felcsaptál go go táncosnőnek? :mrgreen:

sztm ákos is menne, nem veszed be?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 5., szerda 11:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
ki tudja, lehet hogy nagyobb sikere lenne mint nekem. :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 5., szerda 11:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
FÉLTÉKENY VAGY? ;__;

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 13., csütörtök 4:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
1. Explore the relationship between High Modernism and metaphoric structure in T.S. Eliot’s The Waste Land. Refrain from discussing High Modernism in general, just explain how this particular poem is metaphorical and how metaphor builds structure. In particular, discuss what it means that the various characters are related metaphorically. Bring examples.

2. Choose two of the following novels to explain the difference between High Modernism and Radical Modernism: The Great Gatsby, The Sun Also Rises, The Sound and the Fury, Nightwood. Be specific. Bring examples from your reading of the novels.

3. Postmodern discourse denies the possibility of ontological grounding. Discuss how each character in John Barth’s The End of the Road exhibits a destabilized identity, and how this destabilization contributes to the radical ontological doubt characteristic of postmodernism in general.

Vááá, meg mindig ezt a kakit csinalom ;____;

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 13., csütörtök 9:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
eeeeeeeez eléggé undorító rita :S

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 30., vasárnap 9:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Na, megin elhagyott... utálom... egy jólsikerült előadás után...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 30., vasárnap 21:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Kicsoda? O_____o

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 31., hétfő 12:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Hosszú sztori, újra megpróbáltuk együtt... de most már mindegy, összeszedem magam és pont. Ő meg legyen egyedül ha annyira a karja... legalább nem kell szégyenkeznem a rossz tulajdonságai miatt...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 2., szerda 23:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Utálok validálni. A Google sem valid. Ez most jól esett.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 3., csütörtök 8:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Amit szabad Jupiternek... mondaná az általános iskolai osztályfőnököm

Nem akarlak elkeseríteni, de a google nem azért nem valid mert az oldal programozói nem képesek validálni, hanem mert olyan kódot írtak amit a világ minden böngészője úgy jelenít meg ahogy akarják. A lynx is. A netscape 3 is. Azok a böngészők is amik előbb íródtak mint hogy css lett volna. Nem is látsz olyat hogy véletlenül szarul jelenik meg valamelyik böngészőben.
Ezen felül minimálkódot is írtak amiben a lehető legkevesebb karakter van azért. Szóval nem azért nincs például a végén </html> mert jaj lefelejtették, hanem mert nem hordoz hasznos információt és csak olyan közegben használják ahol ez nem jelent majd gondot.

Validálni egyébként mindig is szopás, mert nem tűnnek fel a hibák. Ha rajtam múlna amúgy én Draconian error handlinget várnék el minden böngészőtől, bármilyen html-re. Valószínűleg nem telne bele 1 év és mindenki ráállna egy közös szabványra, viszont most elég nagy hátráltató erő az, hogy senki nem ír szabályos kódot, mert kb. jól jelenik meg és leszarja.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. június 3., csütörtök 20:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Nem vagyok elkeseredve, csak hajnali fél3ig nem pont validálásokkal szeretek szarakodni...(Jó volt mellette Java beadandó is.)
De amúgy minek írunk <html> taget, ha anélkül is mennek az oldalak? :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 4., péntek 13:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
én meg se merem nézni az oldalaimat hogy validok-e ^^"""""""

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 4., péntek 14:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
semmi baj, mert már érezni az új idők szelét:
http://diveintohtml5.org/
titeket is áthat a puszta zsenialitása? :dirr:
most mindenki konvertálhat html5-re. amúgy legalább úgy van megalkotva, hogy lehessen visszafelé kompatibilis honlapokat írni benne.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. június 5., szombat 4:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ezek az illusztrációk zseniálisak! :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 6., vasárnap 21:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
SD: A HTML 5-ről is kellett írnom beadandót... :D De 5-ös lett a honlap is és a HTML5-ös írásom is :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 15., kedd 11:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
de jo hogy engem ez csak addig erdekel amig osszeutok valamit kompozerben vagy dreamweaverben... aztan validalja aki akarja XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 16., hétfő 22:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
öcsémet nemvettékfel kollégiumba most dühöngök
holnap megyek és lebontom a bégéefet

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 17., kedd 22:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
KAKI

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 23., hétfő 18:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
Na, olyan 10. lefagyásra már nem indítom újra az MSNt. Bocsi azoktól, akikkel éppen beszélni próbáltam, emailben elérhető vagyok. Később majd megpróbálkozom újra. (Olyan 2-3 óra múlva)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 23., hétfő 18:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
kaksi vagy

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 25., szerda 16:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
most csak 3 ember vagyok egyszerre, kicsit szakadok csak meg D:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 25., szerda 19:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 43Tartózkodási hely: Gackt-város.Csatlakozott: 2010. július 31., szombat 20:28
egésznap dolgoztam pedig ma vagyok sweetsixten :angry1:

és akit akartam hogy felköszöntsön nem köszöntött :angry1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 25., szerda 19:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
szerintem a sixteen-t két e-vel írják :?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 25., szerda 22:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 43Tartózkodási hely: Gackt-város.Csatlakozott: 2010. július 31., szombat 20:28
mostantól meg 1 e -vel jó? :angry1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 25., szerda 22:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
nyugi, én is a szülinapomon mentem betanításra.. nekem az volt az ajándék.^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 25., szerda 23:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
:D jóaz. dolgos kislányok vagyunk. :grin:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 30., hétfő 1:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sírok.
http://kutyopressz.blog.hu/2010/08/28/a ... tudositasa
Hogy lehetnek ENNYIRE buták az emberek???

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 30., hétfő 11:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
mi bajod az mkkp-vel? :D

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 38 / 40
1175 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.