Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  Innen-onnan offtopic

HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 13:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
hu mennyiszer elküldte :S
valamelyik modi kitörlhetne belöle párat köszi ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 13:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Mér nem lehet törölni a saját hozzászólásod? Áhhh télleg de mért nem?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 13:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
DarkEclair írta:
Mér nem lehet törölni a saját hozzászólásod? Áhhh télleg de mért nem?

érdekes, pedig az admin felületen a beállításoknál azt állítja, hogy reg. felh. törölhet... ^^"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 13:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Gravi = tomeges gyilkolaszas :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 15:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
DarkEclair írta:
Én mindig ezt bámulom szal eddig én vagyok a legjobb :dirr: Szerintem aranyos kép! :D

Nem vagyok oda a tömeganimékért...Bár még nem láttam, lehet h jó o_O
Meg a háttereket is nagyjából hülyeségnek tartom...Nekem is van hátterem, naponta kb. összesen 5 másodpercet látok, mert mindig teljes méretben megy legalább 1 ablak, ami takarja:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 15:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Tömeg animékért? Ezt most hogy érted?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 16:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
amiért sokan rajonganak (pl Naruto, bleach, stb...)
legalábbis én ezt vettem le belöle ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 17:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Neji írta:
amiért sokan rajonganak (pl Naruto, bleach, stb...)
legalábbis én ezt vettem le belöle ^^

Igen :)
(Bár asszem az FMA-t is sokan szeretik, de az kivétel:D Aztán lehet, h a többi is az lesz, hha majd megnézem...:))

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 18:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
pfff, amit nem ismersz azt mért kell rögtön leszarozni ??

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 21:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
A Narutoból láttam 1 részt, a többire meg csak azt mondom h nem tetszik az a tény, h tömeganime :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 21:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
attól, hogy tömeg anime (am szerintem ez a besorolás alapbol marhaság na de mindegy) lehet jó, nem hiába szeretik annyian.....

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 21:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji írta:
attól, hogy tömeg anime (am szerintem ez a besorolás alapbol marhaság na de mindegy) lehet jó, nem hiába szeretik annyian.....

Elég sok mindent szeretnek sokan, ami elég rossz...(Pl. sztárok:P)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 22:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia írta:
Elég sok mindent szeretnek sokan, ami elég rossz...(Pl. sztárok:P)

Pl. párissz hiltonka a pláza pítssa :dirr:
Neji yo ám az új ikonod tiszta emo feeling
Télleg tiszta off lett a fórum íksszdéé

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 22:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
ez közelébe nincs az emonak :evil:
Ja örülnék ha a GazettE-óol Aoi-t nem emoznád :twisted: :twisted:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 23:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jóvan ako nem emo! De viszont teccik a style! Meg a haja meg minden jól néz ki! Én is tok ám ien ördögien gonosz fejet vágni ám :twisted: :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 23:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
ügyes vagy :twisted: :dirr:
a style nekem is tetszik, és a haja Kép :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 23:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Neji írta:
pfff, amit nem ismersz azt mért kell rögtön leszarozni ??

Mert a Narutot akkor is ismeri az ember ha egy reszt nem latott belole..mindenhol az van, minden amv-ben, mindenki azt cosplayeli, a tancszonyegen is az van...nem tudsz menekulni..mertha azt mondana az ember h jaj nezd meg a Darker than Black-et (personal favorite) es a masik azt mondana, h jaj nem erdekel, akkor mondhatnam h korlatolt, mert arrol eleg kevesen hallottak..de a Bleach, Naruto, Inuyasha, One Piece, Death Note, FMA es Host Club nem olyan..kb anelkul h lattam volna egy reszt, es szerettem volna egy reszt is magameva tenni, tudom mirol szol az Inuyasha..na ez a tomeganime az en szememben..es sajnos a yaoi is az lett x_x

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 23:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lehet vhogy hozzászólást áthelyezni vagy majd töröljem az offokat? ^^"

Amúgy a Narutoban a zenéje az egyetlen jó, szóval táncszõnyegen nyugodtan ottlehet:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 0:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
Inuyashát azt én se szeretem , meglátom menekülök :dirr:
Én a Darker than Black-et is ismerem és az is tetszet :P
csak túl rövid :(
Ezért is jó a Naruto arra nem lehet mondani hogy rövid :Dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 0:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 75Tartózkodási hely: ÚjpestCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 2:37
Biztos lehet, sztem nyiss valami "Melyik animét szereted/utálod" topikot és oda. Ha nyitsz, akkor írok véleményt, de így még nincs értelme =)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 0:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Renia írta:
Lehet vhogy hozzászólást áthelyezni vagy majd töröljem az offokat? ^^"

legörögsz a topic aljára, és ott van egy link, miszerint "moderálhatod" ;) no ott lehet átpakolászni ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 0:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
És postot hogy lehet ott áthelyezni? o_O Nem találok olyat :S

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 12:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
Wááááááá x_x Most lett két innen-onnan offtopic...Hogy lehet egybe rakni õket? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 13:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
hü, ez a topic a leviccesebb :dirr:
:lol: :lol: :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 16:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
Na most vki kitörölte a másik innen-onnanos topicot vagy milett vele? ^^"

Neji: Jólvanna, próbálok moderálni T_T Ti mondtátok.........:P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 19:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji írta:
lehet jó, nem hiába szeretik annyian.....

Bocsánat, de erre muszáj ezt válaszolnom: "Egyél lócitromot: egymillió légy nem tévedhet!" És még egy: "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. /MIB/" ;) :P Na szóval én úgy gondolom, hogy csak azért, mert tömegek szeretik, nem lesz vmi jó/rossz... Mert mindenkinek más az ízlése. Habár tény, hogy egybõl ellenszenvvel indulok neki egy tömegakárminek... De hát én mindig is kívülálló voltam(X-men lol)... De igyekszem ezen változtatni, lásd: hõsiesen megnéztem egy Naruto részt, vagy kettõt... Nem az elsõ kettõt, hanem ami épp a Jetixen ment... Majd' falramásztam a magyar szinkrontól, de próbáltam elvonatkoztatni... Hmm, így sem tetszett, sorry ^^''' A Bleach-et viszont õsrégen elkezdtem olvasni mangában, amikor még nem volt Bleach-õrület. Gyerekek, az viszont jó! Mármint szerintem ^^ Szal nem szabad elõítéletesnek lenni. A tömeges imádat nem tesz vmit se jóvá, se rosszá. Ellenõriztesd a saját ízléseddel, akkor tudsz vmirõl véleményt alkotni ;)

HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 19:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
A Bleach legalább jónak tûnik :D (Abból az 5 openingbõl, amit láttam belõle:D)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 19:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
jó magyar naruto az más téma, az csak valami gyenge probálkozás
elõszöris mások az openingek :S ,másodszor neveket kise tudják rendesen mondani, harmadszor össze vissza vagdosták ..........
tovább nem is részletezem úgy hogy ami a jetixen megy azt én nem nevezném Narutonak :dirr:

Ellenszenvel indulsz neki , hát ez elég nagy baj, => elõre bebészeled magadnak hogy úgysem fog tetszeni ezután meg ne várj csodát :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 19:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 75Tartózkodási hely: ÚjpestCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 2:37
Magyarról ismertem meg a Shaman King-et is, nem bírtam. Megnéztem japánul, "kicsit" fan lettem *__* (Az már más kérdés, hogy a vágatlan és eredeti japán sem követi a mangát, ami mellesleg iszonyat jó sztem.) Naruto is szánalmas magyarul. Szinkronizált animét nem tudtam még megszeretni... Egy barátnõm ismerõse szinkronizál animékben, õ mondta, hogy animéknél mondja a szinkronrendezõ, hogy nem kell annyira igyekezni, úgyse nézi senki... Szal a magyarok csak akkor készítenek jó szinkront, ha akarnak, animékben meg nem akarnak =P

Engem meg rohadtul nem érdekel, kik és milyen mennyiségben szeretik az általam fanolt animét, nehogymár a fanok miatt utáljak egy animét, pffft.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 20:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem nincs bajom a Shaman Kinggel...csak olyan gyerekes, hogy jajj barátság és akkor mindenkit legyõzünk...^^"

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 12
339 hozzászólás
Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.