Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  Innen-onnan offtopic

HozzászólásElküldve: 2010. január 6., szerda 23:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
szerintem a winampodon kell állítani

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 7., csütörtök 0:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
És van valami pontosabb ötleted? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 7., csütörtök 9:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Nem használok winampot, de windows media playerben van egy olyan pont hogy Eszközök/Beépülő modulok/Last.fm plugin na én itt tudom ki be kapcsolgatni.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 7., csütörtök 15:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Esetleg elfelejtetted beallitani hogy mukodjon a scrubbing... van ra egy check box last.fm beallitasai kozott
De esetleg rakd fel ugy mint anno telepites elott amikor meg felirta a szamokat amit fuleltel

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 7., csütörtök 18:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Hmm...azt hiszem megvan, hogy mi volt a baj, elfelejtettem a jelszót, és nem cseréltem le a progiban. :) Most frissített mindent...De a laptopon nem ment az új jelszóval sem, remélem, h most jó lesz az is...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 9., szombat 17:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hát a laptopon nem az volt a baja, szóval leszedtem a winampot és a last.fm-es progit is, és felraktam a legújabb winampot meg a last.fm-es progit, és úgy ment...Pedig az előző winamppal is kellett volna működnie hivatalosan.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 9., szombat 18:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
működik is, újabban a winamp kódjában semmit nem változtattak ami kapcsolódna ehhez és nekem megy régebbi winamppal is

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 10., vasárnap 2:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 10., vasárnap 2:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
LOL :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 10., vasárnap 13:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 10., vasárnap 16:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
küldeném mindenkinek aki szereti:
http://www.youtube.com/watch?v=ASxYJ0O2 ... re=related

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 10., vasárnap 20:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
ehh, kjút

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 27., szerda 13:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
http://index.hu/tech/blog/2010/01/27/fi ... _extra.hu/

milyen jó hogy elvittük onnan a fenébe a lapot. sok szerencsét a sok extrás lapnak, be fog zárni a fele, mert nincs pénz, vagy nincs erő költözni.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 27., szerda 13:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
VRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

álmos vagyok

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 27., szerda 13:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Nem mentem el UVzni...az elet kaki

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 27., szerda 13:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
hogyhogy? O:

nekem nem veszi fel a pasim a telefont, pedig trécselhetnékem van

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 27., szerda 17:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 9Csatlakozott: 2009. április 17., péntek 14:44
Sziasztok!
Régen írtam ide :D
Amúgy most csak úgy eszem bejutott ez a link: http://www.bemanistyle.com/sims/
Én mindig innen töltök számokat StepManiához...

Nade nem ezért írtam ebbe a témába...hanem mert szeretném magamat hirdetni, mint japán nyelv tanárnéni :D
Ha esetleg valakit érdekel a dolog... most decemberben voltam felsőfokú (2kyuu) vizsgán, és szívesen vállalok japán tanítást középszintig (3kyuu). Ha szeretne valaki tanulni, írjon nekem légyszi! ^^

Bocsi hogy ide írtam, de nem találtam alkalmasabb témát az üzenetemre... :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 27., szerda 18:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor ezt a topicot hivatalosan is NEVETSZ VESZTEL topicnak minősítem át

:black: <-- arcom miközben olvastam Hikaru hozzászólását

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 27., szerda 18:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
én háromszorosan vesztettem

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 27., szerda 18:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
elolvastam mégegyszer, és mostmár négyszeresen

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 27., szerda 18:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
szóval igen, tényleg régen írtál ide, de a helyes megfogalmazás inkább hogy sosem írtál ide.

a bemanit mindenki ismeri, és aki nyelvet akar tanulni, az úgyis a klubvezetőnket választja, Ritát, mert a nyelvtudása is jó, és mellesleg szerintem elég jó pedagógiai érzéke van, így neked itt sok babér nem marad, sajnálom :D

na, nem akarok köcsög lenni, de ez így most kész. megyek is haza :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 27., szerda 19:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
Írtam..amikor gondolkoztam, hogy vegyek-e táncszőnyeget.
És sokan írtatok, hogy nem tudtok javasolni egy jó márkát sem...
De azért én mégis vettem, és szeretem is.

De bocsánat... sajnálom... :cry:
mindegy...megyek meghalni mindenki csak lecsesz folyton. Mikor én minden erőmmel mindig mindent megpróbálok jól csinálni.
Csak nem értem, miért voltál ilyen bunkó...pedig én semmi rosszat nem írtam.
De mindegy. Nem minden ember lehet kedves. Vagy lehet, hogy csak rossz napod volt. Mindegy. Csak nem szeretem ezt a stílust.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 27., szerda 19:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
És elnézést mindenkitől. Nem tudtam, hogy ennyire útban lesz ez a hozzászólás.
Tényleg sajnálom.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 28., csütörtök 1:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
De te akkor nem a PIUs fiu vagy, ugye?

Es hol tanulsz japanul?

Es h sikerult a 2kyuu?

Kicsit nem szeretjuk azokat akik kernek egy-ket tanacsot, majd megkapjak, majd soha tobbet nem hallunk feloluk. Plane ha johetnenek is klubba mer mondjuk nem Jugoszlaviaban laknak, hanem Budapesten, es megsem jonnek X(

Ezert volt Misu ilyen...

Maskulonben meg owned :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 28., csütörtök 9:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem tudom, ki az akiről beszélsz. Amúgy lány vagyok...21 éves.
És teljesen igazad van...csak nincs túl sok időm fórumozni, mert inkább tanulok...
Pedig jó dolog fórumozni... meg barátokat szerezni...csak nekem nincs időm mostanában...minden időmet és erőmet a tanulásra fordítom.
És persze, tudom hogy nem igazságos az sem, hogy csak segítséget kérek folyton.
Azt hiszem a legjobb, ha nem írok ide...mert nem lenne annyi időm, hogy felelősségteljesen tudjak részt venni a fórumozásban. Nem tudtam, hogy ez egy ilyen klassz fórum, ahol mindenki ennyire összetart. És itt nincs helye a felületességnek.
Ha van időm, akkor meg táncórára járok, meg táncolok itthon...mert a testet is rendben kell tartani, a túl sok tanulást máshogy nem lehet ellensúlyozni...
Amúgy bp-n élek...elfelejtettem írni.
És bocsánat még egyszer.
2kyuu eredménye márciusban lesz meg, mindegyik része kb. 80-90% biztos jó, csak a olvasás nem lesz olyan jó, mert lassan olvasok...és ott nagyon gyorsnak kellene lenni...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 28., csütörtök 10:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
lányok erre mi szükség volt?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 28., csütörtök 10:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hikaru írta:
csak a olvasás nem lesz olyan jó, mert lassan olvasok...és ott nagyon gyorsnak kellene lenni...

Ehh, én magyarul is lassan olvasok... akkor mi lenne ha japánul kéne O.o""" még angolul se tudok, szal én még nem tanulok japánul, épp csak rám ragad valami a japános haveroktól meg animékből meg rendezvényekről (a múltkor a Hoppban a jezsuita szerzetes előadása nagyon jó volt)

Egyébként egyszer-egyszer eljöhetsz klubba :) én se járok valami gyakran, mert nekem sincs időm, de azért néha megyek, mert vicces, és jól esik nevetni, kikapcsolódni

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 28., csütörtök 13:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
Itt amugy nemcsak a forumozasrol van szo, hanem arrol h ez egy TANCSZONYEG KLUB forumja...de mindegy...kicsit nem vagyunk olyan jo helyzetben...

Csak mer amikor eljottek a PIUsok akkor ott volt egy fiu aki akart japanul tanitani, de akkor az nem te voltal, ennyi volt csak a kerdes...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 7., vasárnap 14:09 Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát nem édes?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. február 11., csütörtök 11:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nincs valakinek egy közeli lejáratú bérlete amit megvehetnék tőle 500-1000 pénzért?
Péntektől vasárnapig kellene, utána akár vissza is adnám :S
Az öcsémnek kéne

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 9 / 12
339 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.