Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  Animék és mangák

HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 0:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 20:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ehh, de jó, hogy nyílt ez a kedves topic, és mindenhol máshol ilyen témában csevegünk, csak itt nincs semmi XD No, kezdjünk vmi olyannal, hogy "elsõ manga/anime, amit olvastál/láttál" ill "jelenlegi kedvenc manga/anime" és "mit nézel/olvasol most" ^^
Elsõ manga: Chobits
Elsõ anime: sztem az szélör mún volt, de már a fene se tudja XD Igen, tudom, mi volt a véleményem, azt se értem, ÉN miért néztem XD Biztos cuki volt XD
Kedvenc manga: Ayashi no Ceres ^^
Kedvenc anime: Hellsing :D
Mostani manga: Dramacon
Mostani anime: Higurashi no Naku Koro ni

HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 20:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Elsõ manga: Barátnõm adott vmi yaoinak nevezett BL mangát. Nem tudom a címét.
Elsõ anime: Hát gondolom vmi Sailor Moon-féle...az elsõ, amirõl tudtam h anime, és nem TVben néztem: Elfen Lied
Kedvenc manga: Nincs. Nem szeretem a mangákat, nem is olvastam túl sokat ^^"
Kedvenc anime: X TV ^_^ (Meg az FMA is nagyon jó volt, és az Elfen Liedet is szeretem [Amíg nem hallom meg, hogy "jáááááááááj, dejó mer vééééééér és fangirlkedjünk mert vééééééér és Nyuuu meg mittomén:S" Olyankor elmegy a kedvem az anime említésétõl. x_x Sajnálom, hogy sok embernek csak ennyi jut az agyáig x_x Bár tény, h nem 1 szájbarágós anime...])
Mostani manga: Hát majd amit legközelebb kölcsönkapok a barátnõmtõl :D
Mostani anime: FMA-t fejeztem be, és valszeg az EVA lesz a következõ. (De elöl van a listán a Fate/stay és Death Note is ^^" Csak kevés az idõm ^^")

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 21:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 75Tartózkodási hely: ÚjpestCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 2:37
Elsõ manga: Dragon Ball (még a magyar ^^)
Elsõ anime: Dragon Ball (detto)
Kedvenc manga: Death Note
Kedvenc anime: most talán az Eyeshield 21
Mostani manga: csak a Naruto-t olvasom rendszeresen, egyébként ritkán és egyszerre az egészet =)
Mostani anime: most fejeztem be a Great Teacher Onizuka-t, kezdem a Sumomomo momomo-t

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 21:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
énisénisénis ^^

Elsõ manga: Chobits
Elsõ anime: Nils Horgelson vagymi XD aztán Sailor Moon volt amirõl már tudtam is hogy anime ^^ elsõ "letöltött" anime: Hellsing
Kedvenc manga: hm... Blame? Death Note?
Kedvenc anime: hmm... Lain, .hack, Noein, Gundam Seed
Mostani manga: nincs ^^'
Mostani anime: FMA (immár másodszor futok neki, hátha most sikerül végignézni XD)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 21:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ezaz! Eszembe jutottad Lione! :) A Laint akartam még vmikor mostanában megnézni!:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 22:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
@Renia: Elfen Lied... Végignéztem az animét... Nyuu foreva ^^ Ne tagadd, hogy az olyan eszméletlen cuki tulajdonsága Lucy-nek, hogy nem lehet nem fanolni XD Amúgy néha több benne a vér, mint kéne nekije... Sokszor már nem is tudom, minek és mé ennyi... Mondjuk valszeg szegény anime hibája... A manga ezerszer jobb *-* Habár még nem tudtam végigolvasni T.T Tessék legalább ezt az egyet mangában elolvasni ;) Nyersebb a rajzolása, magyarul nem olyan szép, és valahol durvább is a lelkülete, de sokkal értelmesebb ^^ Én jobban szerettem legalábbis ^^
No, elsõ anime, amirõl már sejtettem, hogy anime :D: Shaman King
Elsõ anime, amiben biztos is voltam(letöltöttem): azt hiszem Ayashi no Ceres(a manga sokkal jobb ^^''''')

HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 22:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
Elsõ manga: NAruto XD
Elsõ anime: hát ha jól rémlik DB meg SM (de akkor még azt se tudtam mi az hogy anime...)
elsõ "letöltött" anime: Elfen Lied (na innentõl kattantam rá nagyon az animékre , örök hálám annak aki ajánlotta hogy nézzem meg)
Kedvenc manga: Árnybíró ....
Kedvenc anime: hát az rengeteg van a legkedvesebb talán az "Aishiteru ze Baby"
Mostani manga: Árnybíró.....
Mostani anime: Naruto, Bleach,(mikor van új rész .....)
Mai Otome(ma kezdtem és most jön a 12 rész XD)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 22:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
Cella írta:
Elsõ anime, amiben biztos is voltam(letöltöttem): azt hiszem Ayashi no Ceres(a manga sokkal jobb ^^''''')

Hát animében sem rossz, nekem legalábbis nagyon bejött
[bár sajna a mangájához még nem volt szerencsém :( ]

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 22:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
@Neji: Az anime... Olyan... Semmilyen... Mármint a mangához képest... Nemtom, milyen japán szinkronnal, és angol szinkronnal láttam... Szegény Aya hangja csak a végére tanult meg sírni ^^'''
Amúgy tudom, talán nem a legjobb dolog, de azért sok mangát lehet itt találni, és egészen sok jó fordítást: www.manga.hu ^^ Itten van Elfen Lied és Ayashi no Ceres(utóbbi biztosan az egész, az elõbbi passz... amikor elfogyott az idõm olvasni, akkor még nem volt meg az egész)

HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 22:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
köszi ^^
lesz mit olvasnom :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 22:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
*megnézi* Ayashi no Ceres: 82 fejezet
Elfen Lied: 53 fejezet (én csak huszonakármeddig jutottam el O.o omg...)

HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 22:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
Cella: Letöltöttem a mangát, de még nem jutottam el odáig, h megnézzem ^^" Cuki meg minden, de én nem érzek fanolási vágyat iránya...:S Meg nem tudom...egyik karakter sem olyan húdeszimpi az animében...Vannak azt jólvannak...De egyikbõl se vennék figurát vagy nyomnám rá az arcát 1 pólóra ^^"

Szerk.: Meg félek, h vmi buta fangirlnek néznek, annyira fanolják :S És irritál az is, ahogy, és az is, hogy látom, hogy csak az tetszik nekik, h vérvérvérvérvér meg Nyuu :S

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 22:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
hát tessék pótolni :D
nem sok van már

amilyen Baka vagyok , tuti az lesz hogy, holnap haza jövök és elolvasom egybe az Elfen Liedet :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 22:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji írta:
amilyen Baka vagyok , tuti az lesz hogy, holnap haza jövök és elolvasom egybe az Elfen Liedet :dirr:

De kis ráérõs valaki...:P
(Énis akarok soksok szabadidõt T_T Megakarom nézni azta soksok animét, amit kinéztem magamnak T_T)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 22:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
hát igazándiból , lenne dolgom nekem is........
csak hát olyan lusta vagyok tanulni, inkább animézek, vagy mangát olvasok az élvezetesebb :dirr: :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 22:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
Aki idõmilliomos és nem érettségizik, lájk mí... -.-'''' Annak jó dóga van XD

HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 22:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
Én azt az elvet vallom hogy a sok tanulás megárt :dirr:
nekem meg évvégén szakmai vizsgát kéne tennem, de egyenlõre nem nagyon érdekel majd talán késõbb :P :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 23:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Neji írta:
Én azt az elvet vallom hogy a sok tanulás megárt :dirr:
nekem meg évvégén szakmai vizsgát kéne tennem, de egyenlõre nem nagyon érdekel majd talán késõbb :P :P

nekem meg benn kéne maradnom a GNM szinitanodában, ahol 40 emberbõl 10 jut el a végzõs osztályig ^^''' *lusta dög*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 23:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
Héhéhé, ne menjünk át offba! Szar eza fórum és nem lehet rendesen postotáthelyezni :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 23:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia írta:
Héhéhé, ne menjünk át offba! Szar eza fórum és nem lehet rendesen postotáthelyezni :P

nyá, valahogy mindig elterelõdik a szó ^^''' *rossz Lione*

igenis Mod-sama :3

jah, szar ez a fórum *e107-et szereti* jó persze, annak is vannak bugjai ^^"

no csss... szóval... nemrég láttam az Ergo Proxy-t szép ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 4., vasárnap 23:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
bocsánat moderátor néni :oops: :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 5., hétfő 0:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
Modnéni... Izé, én arra gondoltam, hogy szegény Nejinek, akinek nincs msnje, megengedhetnénk, hogy egy csöppet offoljon... És... És... Izé... Naaa, tessék megengedni... Jók leszünk... Na jó... Akkor ne tessék haragudni ránk... Na Modnéni, igazán... Mi nem is... Csak egy kicsit... :oops:

HozzászólásElküldve: 2007. november 5., hétfő 0:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
*aktiv Cella neni :3*
Vá mar nem tudom mit kell irni, szal elso anime: Nilss Holgersson, Mumin, tudatosan Sailor Moon
Elso manga: fúúúú hat ezt nem tudnam megmondani..nem nagyon olvasok mangat, yaoi-n kivul..szal mondjuk azt h Loveless
Kedvenc manga: don't even get me started..egesz nap itt irogathatnam a yaoi-kat..azonkivul MaiHIME
Kedvenc anime: Samurai Champloo (#1)Darker than Black, Honey and Clover, minden Shinkai Makoto, Kemonodzume ...õõ jah
Mostani manga:.. ma lesz Aijin Incubus, es meg par random
Mostani anime: Ghost Hound es Zero no Tsukaima season 2 + Mushi-shi
de mindenekfelett imadom a Naruto-t es a Gravitation-t es a yaoi fangirlokoet XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 5., hétfő 0:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
minden Shinkai Makoto

ó igen, azokat én is *-* olyan gyönyörûek *-*

Miyazakitól meg a Nausicaa-t szeretem ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 5., hétfő 0:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Tényleg, Mumin...*_* Még mindig emlékszem arra képregényre, amiben elázik a házuk:) Azaz egyetlen, ami megvan ^_^ És imádom :D Bár asszem az nem számít mangának...^^" De meg van egy könyv is belõle, azt olvastam tavaly fizika órákon, de aztán amikor animeconon szétázott a táskámmal együtt, akkor kiraktam...^^" Lehet h visszakéne rakni és folytatni...:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 5., hétfő 1:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
júj akkor még nagyon pici voltam és féltem a nagy sötétkék cucctól :dirr: egyébként a Vándor volt a kedvencem ^^

Kalán nénire emlékeztek? Csipcsupcsodák vagymi :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 5., hétfő 7:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lione írta:
Kalán nénire emlékeztek? Csipcsupcsodák vagymi :D

Az is anime? o_O

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 5., hétfő 9:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
http://hu.wikipedia.org/wiki/Csip-csup_csod%C3%A1k :3

"magyar televízióújságok pedig éveken át holland gyártású sorozatként jegyezték a mesét" jellemzõ, a sailor moon-t meg franciaként...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 5., hétfő 17:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
Az csak olyan költõi kérdés-féle akart lenni, hallottam már róla ^_^

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 3
76 hozzászólás
Oldal 1, 2, 3  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.