Szerző Üzenet

<  Off Topic  ~  Animék és mangák

HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 20:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 17Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. november 5., hétfő 19:43
Öhmöhm... énisénis *.*

Elsõ anime: Dragon Ball, "tudatosan": Elfen Lied ^^
Elsõ manga: Hmm... talán még D.N.Angel-t kezdtem el, mint elsõ mangámat, de nem vittem végig :$ Aztán öhmöhm... ha jól rémlik, akkor következõ nekifutásra a Bleach-be kezdtem bele :) De abból olyan ritkásan fordítanak o.O
Elsõ nem onlájn manga: Árnybíró ^^
Kedvenc anime: Bleach *.*, Elfen Lied, Haibane Renmei, Gokusen xD
Kedvenc manga: Yamato Nadeshiko Shichi Henge, Midori no Hibi, egy darabig Hana Yori Dango is ^^
Folyamatban lévõ anime: Higurashi no naku koro ni, Suzumiya Haruhi no Yuutsu, Bleach (folytatólagosan :D), Lain

Hmm... a suliban is nagyon közkedvelt lett az Elfen Lied (mármint azok körében, akik egyáltalán tudják, mi az az anime d: ) Mondjuk, én nem Nyuu miatt szeretem, nekem Lucy "normális" énje sokkal jobban bejön ^^ Engem Nyuu a vége felé már kifejezetten irritált -.-' Yukát meg egészen az elejétõl fogva utáltam o.O Nem tudom, miért, egyszerûen csak olyan ellenszenves volt végig :S

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 10., hétfő 20:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 20Tartózkodási hely: HinamizawaCsatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:12
Aszondja.
Elsõ anime: animésített Grimm mesék, Jungle Taitei (Kimba XD) és ez a gyöngyszem *w*
Elsõ tudatos anime: Pokemon, Digimon
Elsõ manga: no ez jó kérdés. Talán a Watashi no Ookami-san, a Hellsing, és a Ranma 1/2
Elsõ nem onlájn manga: Digimon V-Tamer, Ranma és D.N.Angel *w*
Kedvenc animék: Higurashi no Naku Koro ni, Fullmetal Alchemist, Loveless, Suzumiya Haruhi no Yuutsu, Death Note, Bokusatsu Tenshi Dokuo-chan, D.N.Angel
Kedvenc mangák: Akuma na Eros, D.N.Angel, Tsukihime
Folyamatban lévõ anime: Kodomo no Jikan, Popotan
Folyamatban lévõ manga: perpill olyan nincs ^^"

Full anime listáim :dirr:
Myanimelist.net
Animeaddicts (a kettõ együtt hiteles XD)

Elfen Lied..hm..amikor az a korszakom volt, nagyon szerettem. Nana rulez XD A manga viszont valóban jobb, és én is utálom Yukát -.-

Offline Profil Honlap YIM
HozzászólásElküldve: 2007. december 10., hétfő 20:36 Hozzászólás az előzmény idézésével

HozzászólásElküldve: 2007. december 10., hétfő 21:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Hiraoka írta:
Elfen Lied..hm..amikor az a korszakom volt, nagyon szerettem. Nana rulez XD A manga viszont valóban jobb, és én is utálom Yukát -.-

Idáig csak egy embert láttam, aki szerette Yukát :D Amúgy Wanta rulz :) Nekem egyik rendes karakter sem tetszett, nem fogott meg egyik sem...Maga a történet a jó...szerintem...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 14., péntek 20:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 20Tartózkodási hely: HinamizawaCsatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:12
Cella írta:

addictsoshoz be kell jelentkezni az oldalba :3

*droolz* *reading Kodomo no Jikan manga*

Offline Profil Honlap YIM
HozzászólásElküldve: 2007. december 15., szombat 13:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
nekem is van addicts profilom :P
http://animeaddicts.hu/user.php?userpage.733

- van 1 szem ismertetõm, hát... elég magyartalan XD
- 50 db animét láttam úgytûnik XD
- wow, képtáram is van... de rég jártam errefelé
- jah... nyû... alig van idõm nézni T.T

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 15., szombat 14:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Mindenki nezzen Moyashimon-t..mer az nagyon jo :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 14., hétfő 15:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 17Tartózkodási hely: KispestCsatlakozott: 2008. június 12., csütörtök 19:03
Olvasson mindenki Yotsuba& mangát... :D .Persze akinek vér meg szex meg gyilkolászás kell, az ne

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. július 14., hétfő 22:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Szóval csöpögés van benne? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 15., kedd 13:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 17Tartózkodási hely: KispestCsatlakozott: 2008. június 12., csütörtök 19:03

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. július 15., kedd 21:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hideki írta:
http://www.manga.hu/index.php?id=69&content=forditas

A szerzõ további mûvei:
Azumanga Daioh

Így már értem :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 31., kedd 0:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 4Csatlakozott: 2009. március 31., kedd 0:18
Elsõ manga: Naruto (A Dramacon nem igazán nevezhető mangának ne?)
Elsõ anime: Sailor Moon
Elsõ "letöltött" anime: Shuffle!
Kedvenc manga: Azumanga Daioh, Nana
Kedvenc anime: Bleach,OuranHighSchoolHostClub,Naruto(+Shippuuden),Hachimitsu to Kuroba
Mostani manga: Nana,Naruto Shippuuden
Mostani anime: Ouran High School Host Club, Nodame Cantabile, Vampire Knight

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 31., kedd 10:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Huuu... Ez de jo... Nosztalgikus probalj meg visszaemlekezni mi volt vagy 10 eve... Ezt hogy nem vettem eddig eszre?

Elsõ manga: Huhh... Sztem valami hentai... talan egy Hot Tails fuzet
Elsõ anime: Gunbuster
Elsõ "letöltött" anime: Huhh... Valami videokazi potlas volt... Talan a Fist of the North Star
Kedvenc manga: Pet shop of horrors, Kaori Yuki mangak
Kedvenc anime: Damekko Doubutsu, Chrono Crusade... meg... meg...
Mostani manga: Cain saga + Godchild ujraolvasas
Mostani anime: Soul Eater, Detroit Metal City, Mahou Sensei Negima!... meg par egyeb ilyen konnyed echii remek ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 31., kedd 18:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarBANNOLTUKHozzászólások: 32Tartózkodási hely: Fót sikátorpusztaCsatlakozott: 2009. március 16., hétfő 10:03
Sziasztok! Az első anime...Hayao Miyazaki Chihiro Szellemországban, :lol: de megvan az alkotó majdem mindegyik filmje neg néhány alkotás mint pl;D" A Vámpirvadász,Ninja Scroor,Tekkonkrinkret,Akira,Ghost in the Shell,Paprika,Aplesid,Szentjánosbogarak sirja,egy sorozat van meg eredeti vrzióban az a Full Metal Panic fumoffu öszes része (de szeretjüt a Trigunt,meg a Cawboy Bebopot jöhet a Bleach a sima Full Metal Panic meg a Caleido Star aszem enyi...)Manga...árnybiró,meg a helsing olvasgatam mondot is ezt azt ki lehet kölcsönözni a japán alapitványtól (ingyé van pszt :oIo"": ) valamere az oktogon környékén van az oktogon irodaházban érdemes betérni. MÁJASHURKA :yo1h:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 31., kedd 20:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Mi az a MÁJASHURKA?

Nemszeretem a Miyazaki filmeket : |
ja az annimukat sem

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. április 1., szerda 22:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
Én még csak a Laputát láttam Miyazakitól, de az nekem sem tetszett...:/ Arról volt szó, h animét nézünk a moziba, erre ez csak 1 sima rajzfilm volt happy enddel meg "jajj de jó hogy mindenki a barátom"-mal :sadkitty:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 1., szerda 22:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Udvozlunk Miyazaki anime vilagaban :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 2., csütörtök 11:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
lesz chi's sweet home második szezon :3 cukiság

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 1., péntek 16:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarBANNOLTUKHozzászólások: 32Tartózkodási hely: Fót sikátorpusztaCsatlakozott: 2009. március 16., hétfő 10:03
Szerintem is tuti ez az oldalmeg van egy halvány érzésem,hogy mindenkinek meg van a saját anime ill manga kedvence Pl;a kedvenc animém talán az Akira de anyi van(Stand Alone Complex)ott van a Ghost in The Shell nem voltam ott a bemutatón de az is tetszik meg van pl; Hayao Mijazaki összes alkotása.Amit nem lehetet sehogyse beszerezni letöltötük :dance1: valahonan Cihiró szellemországban kedvenc manga; az árnybiró most jelent meg a legujabb része nemrég.Chao :yo1h:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 1., péntek 19:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Renia írta:
Én még csak a Laputát láttam Miyazakitól

én csak a Chihirót meg a Nausicát... Chihiró nem tetszett, uncsi és semmilyen, Nausicaa viszont zseniális *-*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 2., szombat 12:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nausica a szél harcosaiha térmészetvédelemről van szó Pom Pokó a mosomómedvék birodalma(érekes,hogy a lemezen máskép szerepel Pom Pokó a tanukik birodalma :mrgreen: )az erdőben élő vadállátok védik meg az erdőt a pusztulástól tőlünk emberektől :MM: Mononoke a vadon hercegnője...szintén itt a hegy belsejéből probálják kibányászni a vasat de eszt az erdő Istenei :dance1: nem engedik.Chao :yo1h:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 2., szombat 21:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
Koszonjuk a leirast... Ha valaki meg nem latta volna oket unalomig akkor mostmar meg sem kell neznie... :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 3., vasárnap 0:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
Uruno írta:
akkor mostmar meg sem kell neznie... :dirr:

Király, megúsztam 2 animét :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 3., vasárnap 12:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szivesen! :virag: egyéb információér forduljon szakértönkhöz köszönjük érdeklödését(biztos van ojan én csak enyit tudtam elmondani higyétek el elolvasni a tartalmát és megnézni nem ugyanaz).Cao :yo1h:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 3., vasárnap 12:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hitchcock írta:
szakértönkhöz (http://www.animaxtv.hu)

Mi a fasz? :MM: :MM: :MM: :MM: :MM: :MM:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 3., vasárnap 15:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
nyugi már Rennya, csak troll, ne okozz neki örömet :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 3., vasárnap 16:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igazad van. --_--
De jól esett megnézni megint a Mi a fasz? c. verset :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 3., vasárnap 16:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
Trol...az a pici idegesitő alak talán valamejik sorozatból(mondjuk a rémvadászok :lol: )talált köszönjük myazakival kapcsolatban van egy oldal akit esetleg érdekel(www.andcsilfolle.mini/chiisai.php)végignézni azon az oldalon nem lehet csak a tartalom aztán majd kibeszélitek.Chao :yo1h:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 3., vasárnap 18:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
"Cím nem található."
Jó kis oldal :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 5., kedd 13:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
Talán igy simán nem is mert egy másik laphoz tartozik (**) (http://www.andcsilfolle.extra.hu)enek az extra változata :nyelv2: bepötyögtem a googleba és kiadta kétszer néztem utána.Chao :yo1h:

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 3
76 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.