Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  Saját Songok

HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 11:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
próbálkoztatok már song-csinálással? :D nekem már van néhány, de vannak bizonyos dolgok, amiket még nem tudok rajta beállítani ^^'''

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 12:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Hátt én próbálkoznék csak nem tudom h hogy kell ezeket a DDRSWRPKJUHZCX meg mittomén milyen fájlokat csinálni. Amúgy van egy csomó szám amit nem lehet leszedni de szívesen megcsinálnám:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 12:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Én próbálkoztam, aztán rájöttem, hogy nem tudok magamtól csinálni, leírás nélkül...Magyarul nem találtam, az angolt meg utálom, más nyelven meg nem értek...:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 12:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
már néztem én is, de nem két perces feladat :O

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 12:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
én szórakoztam vele, általában a legtöbb tudásom számítástechnika ügyén saját kísérletezgetéseimbõl van ^^
most már azt tudom, hogy kell csinálni több "réteget" egy songban, azaz hogy lehessen szinteket válogatni, viszont... mindenhol csak 1 "tappancs" marad, szóval ez az elsõszámú problémám, nem tudom, hogy kell a "tappancs"-ok számát növelni XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 18:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 25Tartózkodási hely: MezõkövesdCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 14:49
Én eddig két számot csináltam, az egyikhez light/beginner/standard nyilakat, meg heavy még félig van kész, a másik meg challenge félig van kész.
Lusta vagyok befejezni õket XD

Ha nagyon nagyon nagyon szeretnétek, akkor írok egy tutorialt, hogy hogyan kell benne mindenfélét csinálni. Az elsõ számhoz tettem hátteret is, miniképet is, a tappancsszámok is be vannak állítva, szal minden fainul.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 18:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Hubberthus írta:
Ha nagyon nagyon nagyon szeretnétek, akkor írok egy tutorialt, hogy hogyan kell benne mindenfélét csinálni. Az elsõ számhoz tettem hátteret is, miniképet is, a tappancsszámok is be vannak állítva, szal minden fainul.

Szerintem jöhetne:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 18:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hubberthus írta:
a tappancsszámok is be vannak állítva, szal minden fainul

nyaaa! a tappancsok miatt szeretném *-*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 18:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 25Tartózkodási hely: MezõkövesdCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 14:49
Nem garantálom, hogy hamar kész lesz, nemtom mikor tudok neki idõt szakítani. Van egy-két beállítási lehetõsége...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 11:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hubberthus írta:
Nem garantálom, hogy hamar kész lesz, nemtom mikor tudok neki idõt szakítani. Van egy-két beállítási lehetõsége...

oké, írd csak kényelmesen ^^ addig elvagyok az 1 tappanccsal is :dirr:

(saját szongjaim: http://lione.multiply.com/music/item/210 - természetesen az én szintemen vannak (lájt) meg aztán látszódik rajtuk a ritmus érzék fejlõdésem/visszafejlõdésem is XD)

(bemanistyle profilom: http://www.bemanistyle.com/sims/profile.php?id=121990 - ide meg úgy sikerült regisztrálnom, hogy segítségül hívtam a youhide.com-ot XD)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 18., szerda 15:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 23Tartózkodási hely: Stepmani sityCsatlakozott: 2008. február 12., kedd 22:38
de egyáltalán hogyan kezdjem el?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 18., szerda 22:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nyílkészítés StepMania progival - tutorial topic

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 1
12 hozzászólás
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.