Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  Számok kérése

HozzászólásElküldve: 2008. május 26., hétfő 19:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Sztem itt legyen, a klubbos reszen csak a klub idopontok legyenek :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. május 27., kedd 9:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 94Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 14:02
ok akkor ide várom a kéréseket ;)

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. május 27., kedd 22:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Es ha egy gyors Del-t kuldenek az elobbi parbeszednek? :géj:
Kerek Katamari on the Swing-et, megvan akkor az? :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. május 27., kedd 23:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 94Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 14:02
Természetesen lehet, szólok Wishnek hogy kûggye át nekem.

... Szerkesztve ...

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. május 28., szerda 1:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Mellesleg a You Are a Pirate kellene a Lazytownból. bemanistyle.com-ról leszedhetõ, de át is küldhetem/föltölthetem valahova.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. május 28., szerda 1:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
ok akkor küld el a linket honnan tudom leszedni.

...szerkesztve...

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. május 28., szerda 2:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Jólvanna nem kell megsértõdni mert VICC volt ^^' (Nejinek is van barátnõje mellesleg és nem meleg csak egy kicsit túl aktív, mint ahogy rólad sem feltételezte senki hogy az vagy mivel már öt posttal ezelõtt is le akartad zárni a témát csak annyira groteszk volt a helyzet, hogy be kellett szólnom)

Töröltem mindent.

You're a Pirate LINK

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. május 28., szerda 7:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
r3t3k írta:
Természetesen lehet, szólok Wishnek hogy kûggye át nekem.

Feltettem a kettonknek tárhelyre ^^

(de szereztem még 1-2 csemegét, de akkor azt majd pendrivon/winchin...no meg most sietek ^^')

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. május 28., szerda 9:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
ok köszi Wish, és neked is SoonDead, Tudom hogy nem feltételeztétek, csak már kellemetlen volt számomra....

Offline Profil ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. május 28., szerda 11:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
eh bocsi :S
én csak viccnek szántam :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. május 28., szerda 13:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Mi sem vettük olyan komolyan, csak kicsit sok volt, fõleg az a mikrofononnyalogatós signel.... XD

HozzászólásElküldve: 2008. május 28., szerda 13:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
buzuizle, leszarom de a signem az szent és sérthetetlen :P
Ruki (L) :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. május 28., szerda 14:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
Wish írta:
Mi sem vettük olyan komolyan, csak kicsit sok volt, fõleg az a mikrofononnyalogatós signel.... XD

Jó ezen most két percen át folyamatosan nevettem :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. május 28., szerda 15:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
én kicsit tovább :D :lol: :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. május 28., szerda 15:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mi volt ezen vicces???

HozzászólásElküldve: 2008. május 28., szerda 16:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
az hogy ti komolyan azt hittétek, ez olyan édiii :lol: :lol: :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. május 28., szerda 18:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
Én egy percig se hittem azt :D Ezért irtam, hogy mi sem vettük olyan komolyan, és az "olyan" azt jelenti, hogy kicsit már kényelmetlen volt a szitu...
Na de szerintem zárjuk le, mert ez már nagyon off :P

HozzászólásElküldve: 2009. április 12., vasárnap 13:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 5Tartózkodási hely: mindig ahol vagyok:PCsatlakozott: 2009. április 12., vasárnap 13:00
Honnan tudok leszedni Death Note Nana és Naruto openingeket? :oops: :?: :s**3: (**) :géj: :emo: :sadkitty: :sadpanda: bocsi de imádom az emotikonokat

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. április 12., vasárnap 13:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 12., vasárnap 17:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
r321 írta:
Honnan tudok leszedni Death Note Nana és Naruto openingeket? :oops: :?: :s**3: (**) :géj: :emo: :sadkitty: :sadpanda: bocsi de imádom az emotikonokat

nekedis MÁJASHURKA :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. június 7., vasárnap 20:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 5Tartózkodási hely: mindig ahol vagyok:PCsatlakozott: 2009. április 12., vasárnap 13:00
Najóóó...2 kérdés. 1.MI A FRANCOT KERES ITT A MÁJASHURKAAA????
2.Inkább valaki megadná a linket, vagy feltöltene (lehetőleg Beginnerben) death note, vagy Nana opokat?a bemainstyle-hoz nem értek :P :lol: :roll: :nyelv1: :*o*: (**) :grin: ToT
megint hozom a formám :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. december 18., péntek 21:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Már e-mailben beszéltem egyikőtökkel, és írtam is neki ismét, hogy segítsen, de gondolom nem ér rá, úgyhogy jól jönne, ha megszánna valaki.

Már megvettem a szőnyeget a 4 éves unokahúgomnak, letöltöttem a programot, viszont a zenével van egy kis gond.

Nekem valami neki való dalok kellenének: gyerekdalok, mesezenék, musicalzenék, vagy bármi egyéb, amit egy 4 éves kislány élvezni tud, és követni is tudja a lépéseket.

Erre az oldalra már felnéztem: http://www.bemanistyle.com/ , de elég nehéz ennyi zene között kiigazodni, főleg úgy, hogy azt se tudom konkrétan, hogy mit keresek.
Gondolom nektek nagyobb tapasztalatotok van ebben, hogy az ekkorka lányok milyen zenékkel tudnának kezdeni, mert nekem gőzöm nincs.

Nagyon megköszönném ha segítenétek! Vagy számcímekkel, vagy feltöltéssel!

Karácsonyig ki szeretném írni cd-re, úgyhogy ha nem nagy kérés, akkor minél előbb válaszoljon valaki!

Köszi szépen!

Brigi

Egyébként nagyon durva ez a táncszőnyeg dolog, én is kipróbáltam, de meghaladta a képességeimet, úgyhogy minden elismerésem a tiétek! :P :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 18., péntek 23:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
hát mivel én nem négy éves lány vagyok, eddig föl sem merült bennem, hogy gyerekdalok zenéit keressem meg bemanistyleon.
Ami most hirtelen eszembejut, az hogy Lione írt szerintem pont olyan számokat amik viszonylag könnyűek és akár ismerősek lehetnek, nézd meg a letöltések szekciót a honlapon.

Ezen kívül keress rá a hivatalos DDR mixekre (amiket a táncgépekhez adtak ki) azt hiszem ezek nem szabadon terjeszthetőek - legálisan - viszont viszonylag egyszerűek és korrektül meg vannak írva úgyhogy ha ráakadsz akkor akár érdemes megpróbálni.

Amúgy még azt tudom javasolni, hogy PRÓBÁLD KI a számokat te magad. Ha 25 éves vagy akkor meg KELL tudnod csinálni azt amit a négy éves unokahugoddal akarsz lejátszatni :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. december 18., péntek 23:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
van egy olyan érzésem, hogy itt sem épp olyan ízlésűek az emberek, ami egy 4 éves kislány igényeit kielégítenék.. :dirr:

de figyelj, úgy keress ott, mint ahogy bemennék egy cd üzletbe, és választanál zenét.. mivel ott többnyire külföldi zenék vannak, szerintem disney, meg amik mostanában népszerűek a fiatalok körében fellelhetőek.. (hannah montana loál)
Szerintem mi többnyire japán zenékre + populáris cuccokra és hörgős metálra táncolunk, úgyhogy többet nem tudnánk nyújtani, mint amit te magadnak kiguglizol

a táncszőnyeg amúgy gyakorlás kérdése, egyszer-kétszer ráállsz, és hidd el, menne elég jól :P

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. december 18., péntek 23:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem irtal...bocsanat!

Csak beteg vagyok x_______x

De valojaban nem is nagyon tudtam volna segiteni...mer van majdnem mindenbol konnyebb, es akkor a zene mar nem annyira fontos talan..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 19., szombat 13:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
Oké. Akkor majd rákeresek külföldi mesezenékre.
Amik ezen az oldalon fent vannak, azokat már letöltöttem, a musical-ek szerintem jók lesznek neki.

Akkor köszi a segítséget!

Rita, te meg gyógyulj meg, és köszi az eddigi segítséget!

További jó táncolást nektek!

Sziasztok!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 19., szombat 14:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
Még egy utolsó kérdés:
Amit tőletek töltöttem le zenéket, azok gond nélkül működnek, viszont amiket arról a letöltős oldalról, azok meg nem.

Vagyis mikor elindítanám a programot, ezt írja ki:

This means that you have a music outside of a song folder.
All song folders must reside in a group folder. For example, 'Songs/DDR 4th Mix/B4U'.
See the StepMania readme for more info.

Pedig azt hiszem mindent jól csináltam, letöltöttem a fájlt, és kicsomagoltam a songs mappába.

Bár ezek után már semmiben nem vagyok biztos.

Ebben még tudnátok segíteni?

Köszi!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 19., szombat 18:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
Persze. Ez azért van, mert nem figyeltél a helyes mappaszerkezetre. Megpróbálom elmagyarázni érthetően:

Legfelső szinten van a Songs mappa.

A songs mappán belül kell létrehozni a kategóriákat, ezeknek bármilyen nevet adhatsz (például: Kedvencek, Legjobb Szamok, Komolyzene)
A kategóriákon belül kell elhelyezni a számokat mappástól. Tehát minden szám egy mappa, amiben van egy mp3, meg egy sm fájl, egy dwi, meg ilyesmi.

Tehát így kell kinéznie:
Songs/Kategória/Szám/beethoven.mp3
Songs/Kategória/Szám/beethoven.sm

remélem érthető valamennyire. csak az a fontos, hogy ilyen mélységben legyenek a fájlok.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. december 19., szombat 19:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Hm... gondolkodtam rajta, hogy 100 folk celsiusra csinálok songot :D mindjárt nekiállok :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 19., szombat 19:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen, közben már addig sz***kodtam vele, hogy rájöttem, de azért köszi! :)

Nehéz saját zenéket csinálni?

Köszi még egyszer a segítséget!

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 2
37 hozzászólás
Oldal 1, 2  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.