Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  Számok kérése

HozzászólásElküldve: 2009. december 19., szombat 21:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Én nem értem... lemérem metronómmal, hogy milyen sebességű a szám... beállítom a sm-ben dwi-ben, beteszem stepmania songszerkesztőbe... de amikor megy a dal a szerkesztőben, mégsem passzol hozzá az ütem :(

Na 3 extrémrövid és könnyű 100 Folk Celsius

Hány lába van
Túró rudi
Legó

http://www.sendspace.com/file/2gj55r

---

Nem olyan nehéz, csak kicsit macerás, de itt le van írva, hogy kell:
viewtopic.php?f=2&t=21

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 19., szombat 22:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
nem nehéz, de ahhoz tudni kell táncolni, meg elég pepecs, legalábbis nekem az

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. december 20., vasárnap 13:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
BiriKE: Nem nehéz, csak időigényes.
Ebben a topicban van a leírás: viewtopic.php?f=2&t=21

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 20., vasárnap 15:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen, néztem azt a leírást, és már csak a hosszúsága miatt is bonyolultnak tűnik.
De mindegy, letöltök néhány gyerekdalt vagy valamit, aztán a szülei majd töltenek még le, ha akarnak. Csak azért akartam egy pár számot kiírni cd-re, mert ha én nem teszem, akkor ők valószínűleg elő sem fogják venni a szőnyeget.
Mondjuk amiket eddig letöltöttem, azok rajzfilmzenék, és szinte kivétel nélkül mind nagyon nehéz. Egy tappancsos asszem nincs is köztük.

Néhányat ajánlhatnátok a legkönnyebbek közül, már lassan az sem érdekel, ha nem gyerekdal, csak azért valami lájtosabb legyen, mert így tuti nem fogja tudni használni, pedig szerintem előnyére válna.

Köszi nektek!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 20., vasárnap 15:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Brigike: világoskék színben (1-3 tappancs) legyen, az a lényeg :) Az, hogy 1 vagy 3 tappancsos, annyira nem számít. Sőt, ha nincs csak 5-6 darab világoskék, az sem gond, mert az csak addig kell, amíg megszokja a szőnyeget. A legtöbbet sárgán fog táncolni valószínűleg.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 20., vasárnap 15:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ajánlani meg szerintem nem tudunk neked, mert a lehető legtávolabb állunk a 4 évesektől: 20-25 az áltag életkor, szóval már nem vagyunk gyerekek és még nincs közünk hozzájuk. :)
De ha metál is megteszi szólj, és megmondom, hogy azok közül melyik a könnyű :D
Amúgy ötletem sincs, hogy manapság mit hallgathatnak a 4 évesek...Mármint a High School Musicalen és a Hannah Montanán kívül...

De szerintem érdemes ilyen gyerek animéknek a zenéit keresgélni, azokból biztos sok van, max. a szülők lesznek kiakadva, hogy "Mi ez a sok vinnyogós sz*rság?" :D

Keresgéltem egy kicsit, HA MINDEN IGAZ, ezek gyerek és/vagy szerelmes animék, szóval ezek talán nem okozhatnak túl nagy sokkot egy 4 évesnek, de azért jobb végignézni a számok alatt lévő videókat/háttérképeket. Nem vállalok felelősséget!
Digimon
Pokemon
Hamtaro / Hamutaro
Card Captor Sakura
Doremi
Digi Charat
Oh My Goddess
Kanon
Air

Szerk.: Keresésnél érdemes beírni egyszer az előadóhoz, utána meg KÜLÖN a számcímhez, mert mindkét helyen szerepelhet.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 20., vasárnap 17:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
Oké, köszi.
Akkor majd keresgélek.

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 2
37 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.